'

Autor Wątek: Firma Midway upada  (Przeczytany 10628 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
Odp: Firma Midway upada
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 19, 2009, 08:56:11 am »
Powiem tak:
Nie mog? sie przekonac do sprzedarzy praw do MK inej firmie je?li Midway rzeczywi?cie upadnie......
Nie wierz? ?e inni potrakuja Mortala serio i z nale?yt? czci? czy jak kto woli respektem. Boon go oststnimi czasy nie szanowa? zbytnio i wi?c czemu oni by mieli to robi?.....
Z drugiej strony nie wyobra?am sobie ?eby tak? seri? zako?czy? na grze w której Kombatanci t?uk? sie z suprbohaterami.....
Po namy?le nasuwa mi si? proste ale lekko szalone wyjscie:Midway dostaje zgode na dalsze dzia?anie i szansze na wyj?cie z k?opotów, ekipa Boona robi nowego MK, takiego prawdziwego Mortala- mrocznego, brutalnego, kilamtycznego z czarnym humorem, gra wychodzi, podoba sie nam, podoba sie dzieciakom, podoba sie recenzentom, smok znowu wraca na ok?adki pism o konsolach, gra zarabia gruba kase która jednak nie starcza na sp?at? d?ugów, Midway bankrutuje, Mortal sie ko?czy..............................

........... i to wszystko.....
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 22, 2009, 06:06:53 am »
A mo?e jeszcze bedzie kiedy? taki mortal. Skoro wraca Street Fighter po tylu latach. Patrz?c na filmiki czy screeny najbardziej chyba nawi?zuje do dwójki, która jest jeszcze starsza od Mk1. By? mo?e nie by?oby Mk, gdyby nie SF.

robaczek

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 06, 2009, 09:28:10 pm »
Plotki, plotki, plotki... ptaszki na MK5.org ?wierkaj?, ?e ekipa MK chce odej?? z Midway i szuka zacisznego k?cika, co by ich przygarn??... osobi?cie nie wiem co o tym my?le?, ale bardzo spodoba? mi si? jeden z komentarzy do tego newsa: "To mo?e by? najlepsza lub najgorsza rzecz, jaka kiedykolwiek mo?e przydarzy? si? MK. Czas pokarze." No i czy? nie jest to prawd??

Ogólnie gdyby ca?y zespó? odszed?, by?oby nawet nie?le, bo je?liby rozpocz?li prace nad now? ods?on? serii, wiedzieliby na czym stoj? i o co biega. Z drugiej jednak strony, nie wiadomo jak wygl?daj? sprawy z prawami autorskimi, ale pewnie tak, ?e prawa te ma Midway, a nie ekipa MK, wi?c je?li odejd?, zostan? z niczym. Hm, to gdybanie jest wkurzaj?ce, mog?oby si? w ko?cu co? wyja?ni?. XD

Offline Piekielny Scorpion

• U?ytkownik
  • Ninja piekie?
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 16, 2009, 06:01:47 pm »

Powróci? z piek?a by si? zem?ci?

Offline ildjarn

• U?ytkownik
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 16, 2009, 06:28:33 pm »
Firma od d?u?szego czasu stoi na kraw?dzi bankructwa i musi sp?aci? spore zobowi?zania wobec wierzycieli, co zmusi?o zarz?d do niedawnej sprzeda?y praw do wspomnianej serii "Mortal Kombat".

To komu oni je w ko?cu sprzedali???

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 16, 2009, 10:13:04 pm »
Nie wiadomo, ale Midway rozmawia z Ubisoftem oraz Warner Bros, wi?c pewnie jednej z nich  :)

Offline Piekielny Scorpion

• U?ytkownik
  • Ninja piekie?
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 17, 2009, 03:33:45 pm »
Oby nie sprzedali Warner Bros bo znów wrzuc? jaki? batmanów i zmniejsz? brutalno??

Powróci? z piek?a by si? zem?ci?

robaczek

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 17, 2009, 05:55:37 pm »
Doprawdy, nie wiem kto pisze te newsy, ale poziom informacji w nich jest zatrwa?aj?cy. cho?by dlatego, ?e nigdzie o tym (widocznie poza (troll-onet-em)) nie pisz?, na MK5.org cisza, na Midway cisza, na Times'ie cisza... Drugie... co wspólnego ma ów 44-stronicowy dokument (w rzeczywisto?ci "Rozdzia? 11", który tak naprawd? chroni firm? przed zaj?ciem przez wierzycieli, a nie jest oficjalnym og?oszeniem bankructwa...) do sprzeda?y praw do MK? Bo ja zwi?zku nie widz?...

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 25, 2009, 07:01:04 pm »
no i kto jest najbardziej zainteresowany Midway i ju? w?a?nie teraz gotów jest przyj?? j? pod w?asne skrzyd?a? a.. no.. Warner Bros, o którym ju? pisa?em, póki co Midway jeszcze otwarte jest na inne propozycj? ale najwi?ksz? z nich ma w?a?nie ta firma :D

no to co? gotowi na Lego Mortal Kombat? bo ja my?l?, ?e by?oby ?wietne ;)

id? na fakty :P

Offline 'Dranzer

• U?ytkownik
  • Let's Mortal Kombat Begin!
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 26, 2009, 11:59:41 am »
no to co? gotowi na Lego Mortal Kombat? bo ja my?l?, ?e by?oby ?wietne ;)
Tu Ci si? uda?o. Klocki Lego to ca?e moje dzieci?stwo(zaraz po MK oczywi?cie). Lego Star Wars by?o genialne, a jakby wysz?o Lego Mortal Kombat, to by?by wielki powrót Smoka. Mo?e z nieco innym wizerunkiem i klimatem, ale Warner Bros zna si? na Lego jak nikt, wi?c wydaje mi si?, ?e by?by niez?y hicior  :D.
Staring at the carnage, praying that the sun would never rise.
Living another day in disguise.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 26, 2009, 03:49:02 pm »
A ja juz mam LEGO MK! :D
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline Annihilator

• U?ytkownik
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 28, 2009, 12:25:45 am »
Gdyby Midway dogada?oby si? z Ubisoft'em to jest du?a nadzieja na now? klimatyczn? cz??? smoka. Je?li sprawa b?dzie wygl?da? tak jak z HoMM: 5 po updaku 3DO. W ciemno kupuj? PS3 jak us?ysz? potwierdzenie o produkcji Kombata 9.

Z dwojga z?ego przynajmniej dobry jest fakt i? je?li WB wykupi prawa do MK, Mortal Lego wyjdzie na PC ;D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2009, 12:30:11 am wysłana przez Annihilator »
REGGAE!

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 28, 2009, 09:40:14 am »
Szczerze wola?bym, aby to w?a?nie Ubisoft zaj?? si? Midway! I tak jak napisa?e? Annihilator po upadku 3DO Ubisoft po nieudanej (dla mnie udana) czwartej cz??ci HoMM stworzy? co? wspania?ego dla fanów tej?e gry przede wszystkim s?uchaj?c ich.

Cieszy?bym si? z tego powodu, bo pewnie CD Projekt by?by wydawc? w PL nowej cz??ci Mortal Kombat, a co za tym idzie mogliby?my otrzyma? EDYCJ? KOLEKCJONERSK?, a sama gra dosta?aby polskie znaki ;) jak w wi?kszo?ci gier wydawanych przez t? firm?.