Autor Wątek: Pierwszy news  (Przeczytany 5442 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Pierwszy news
« dnia: Lipca 04, 2009, 11:09:54 pm »
Siemka, dodaliśmy nowy dział związany z informacjami pojawiającymi się na naszej stronie MK Center. Tutaj możemy komentować to, co ukazało się powyżej prosto ze strony MK Center. Zapraszam do komentowania tych informacji.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2009, 06:52:03 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: MKCenter News - TUTAJ MOŻEMY KOMENTOWAĆ NEWSY
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 04, 2009, 11:14:35 pm »
No to ja zacznę....
Dla mnie to jest szok że Mortal poszedł w inne ręce :(
Ale cóż takie jest życie... I mam jedno pytanie...
Czy Ed Boon będzie pracować nadal nad MK9 i innymi produkcjami z serii Mortal Kombat? Czy już oficjalnie Mortal będzie robiony przez innych producentów (Nie przez Ed Boona)?

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: MKCenter News - TUTAJ MOŻEMY KOMENTOWAĆ NEWSY
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 04, 2009, 11:20:21 pm »
Edzio zostanie ale sam fakt loga na pudle WB... Niech WB sobie robi Królika Bugsa a nie Kombaty O_O Czekam na Mortal lego :/

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: MKCenter News - TUTAJ MOŻEMY KOMENTOWAĆ NEWSY
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 05, 2009, 08:23:17 am »
Ja jestem zadowolony że mortal jest juz w bezpiecznych rekach i bedzie na spokojnie teraz robiony. Mysle że nie bedzie różnicy czy to Midway czy WB, kazda firma chce sprzedac swoj tytuł jak najlepiej a teraz takim zadanie ma WB. Mysle ze bedzie lepiej, lepsza kampania reklamowa, i te de.

robaczek

  • Gość
Odp: MKCenter News - TUTAJ MOŻEMY KOMENTOWAĆ NEWSY
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 07, 2009, 10:52:27 pm »
Cóż, WB nie jest złe, przynajmniej wiadomo, że mają pieniądze. Choć mnie się marzyło, że z potencjalnych nabywców, prawa wykupi UbiSoft. Jakby nie patrzeć, zrobili Prince of Persia, która to jest grą dobrą i raczej brutalną (mówię tu szczególnie o części drugiej trylogii), więc nie byłoby tak źle. EA kojarzy mi się głównie z grami typu Need for Speed lub innymi sportowymi, więc jakoś tego nie widzę.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: MKCenter News - TUTAJ MOŻEMY KOMENTOWAĆ NEWSY
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 08, 2009, 12:18:15 am »
Ubisoft z mojego punktu widzenia nie potrafi robić gier. W ogóle tak jak samochodów tak i gier nie potrafią robić. Wiadomo, że od czasu do czasu coś im wyjdzie i tak jak Robaczek wspomniał Prince of Persia czy Heroes of Might and Magic 5 im wyszło. Poza tym nie ma nic ciekawego. Można jeszcze zwrócić uwagę na Assassin's Creeda.

Co do EA to nie zgadzam się. EA uderzyło z wielką siłą wraz z nową generacją konsol i zaskakuje wszystkich posiadaczy owych sprzętów. Wydała Dead Space i Mirror's Edge, które są jednymi z lepszych innowacyjnych gier jakie otrzymaliśmy.

Gdybając sobie teraz co by było gdyby już mi tutaj nie pomoże, bo licencję MK ma już Warner Bros więc też się cieszę, bo jak pisałem Ed ma teraz twardy grunt pod nogami, a więc może zrobić dobrą grę nie ścigając się z czasem przy ciągłym dopływie gotówki. Patrząc na politykę Warner Bros nie będzie chciała spartolić Mortala. Będą chcieli pokazać się raczej z dobrej strony, że potrafią. To czy wyjdzie LEGO MK  mnie nie rusza, bo może sobie i wyjść co nie zmieni faktu, że nie może pojawić się i dobry, mroczny MK na konsole. Jestem zadowolony z tego faktu, a po zaserwowaniu większej ilości informacji czy jakiegoś trilera stwierdzę, czy jestem w błędzie czy też nie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2009, 12:31:28 pm wysłana przez davidkoz »

bronku

  • Gość
Odp: MKCenter News - TUTAJ MOŻEMY KOMENTOWAĆ NEWSY
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 08, 2009, 01:03:22 pm »
i co? nikt mi nie wierzyl jak mowilem, ze nie bedziee tego dodatku do Mk vs DC .. a co do MK9 Ed Boon juz to dawno wiedzial ze WB kupi LOGO MK,stad sie nam wzial MK vs DC, Boon sie na to zgodzil rowniez wiedzac ze on zostanie przy tym projekcie a kasa bedzie zeby go kontynuowac, TZW UMOWA JA CI MK TY MI PRACE :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: MKCenter News - TUTAJ MOŻEMY KOMENTOWAĆ NEWSY
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 08, 2009, 01:29:33 pm »
Ale ja wierzyłem ;) Już od dawna było wiadomo, że wycofali się z DLC tylko jakoś o tym nie mówiono. Dobrze, że jest jak jest. Za wiele upłynęło aby dodawać ten kontent, nie wiem czy chciałoby mi się go kupować! Dodaliby kolejne Kombo Challenge i załamałbym się wtedy, bo jeszcze i tak trzy mi zostały do zrobienia.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: MKCenter News - TUTAJ MOŻEMY KOMENTOWAĆ NEWSY
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 09, 2009, 12:22:49 am »
Ogólnie rzecz biorąc szkoda, że doszło do tego ale Midway jest sobie tego winna (długi dla ścisłości) ale za to WB tworzy - jak dla mnie - dobrą perspektywę/nadzieję dla Mortal Kombat i nie chodzi mi tylko grę (co prawda mało grałem w gry z WB - seria Harry Potter - ale to szczegół) ale o film. Może i to tylko moja naiwna nadzieja ale kto wie? Może zrobią nowy film Mortal Kombat albo porządny serial animowany. To oczywiście moja osobista wizja (i marzenie) a jak będzie to się zobaczy ;)

W kwestii gry to pomyślałem sobie właśnie, że WB mogło by zrobić kreskówkowe MK z postaciami Looney Toons. Oczywiście wszystko by było na poziomie żartu/parodii (dawno temu była ponoć taka gra Tenis Kombat gdzie m.in był Scorpion w wersji BigHead/Chibi).

Ogólnie kończąc myślę, że dobrze się stało i liczę na dobre rezultaty ;)

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: MKCenter News - TUTAJ MOŻEMY KOMENTOWAĆ NEWSY
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 12, 2009, 02:09:02 pm »
Ciekawe czy jeśli nowy mk wyjdzie i będzie "brutalny" tak jak obiecuje Ed Bonn to czy Warner Bros wyrazi zgode na wydanie gry?

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: MKCenter News - TUTAJ MOŻEMY KOMENTOWAĆ NEWSY
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 12, 2009, 07:17:14 pm »
Ciekawe czy jeśli nowy mk wyjdzie i będzie "brutalny" tak jak obiecuje Ed Bonn to czy Warner Bros wyrazi zgode na wydanie gry?

Nie rozumiem tego pytania, Pewnie że się zgodzi bo przreciesz im na tym zalerzy. Mortal nie był by mortalem jak byłby nie brutalny może SOFT KOMBAT??

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: MKCenter News - TUTAJ MOŻEMY KOMENTOWAĆ NEWSY
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 12, 2009, 08:13:44 pm »
No i kolejny Update Strony.

Gdyby znalazł ktoś jakiś błąd, nieścisłość prosiłbym o napisanie tego, bo każdy jest człowiekiem i błędy czasem robi.

Chłopaki opisałem wam Pro Movesy, więc mam nadzieję, że zaczniecie je robić :P w końcu tylko ja i Bronku je robimy, a wam to jakoś się nie chce. Piekielny Scorpion grasz dużo Deatstrokem i używasz pistolecika, fajny jest do tego Pro Move.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: MKCenter News - TUTAJ MOŻEMY KOMENTOWAĆ NEWSY
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 13, 2009, 11:04:52 pm »
Chłopaki opisałem wam Pro Movesy, więc mam nadzieję, że zaczniecie je robić :P w końcu tylko ja i Bronku je robimy, a wam to jakoś się nie chce.
Jak już kupię PS# to zaczne je robić...:D