Autor Wątek: Mortal kombat X Lag online.  (Przeczytany 8350 razy)

Offline kierczu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Mortal kombat X Lag online.
« dnia: Lipca 09, 2015, 08:20:09 pm »
Witajcie. jak w temacie. Cały czas mam do czynienia z lagiem na online. Lag pojawia się jeśli przeciwnik ma ping poniżej 4zielonych pasków. Jeśli są to 3 zielone paski to juz gra jest niegrywalna, opóźnienie rzędu sekundy.. jest jakaś rada na to? Chciałbym pograć coś więcej niż single...

Offline Gwii

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Gwi496
Odp: Mortal kombat X Lag online.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 08, 2015, 03:31:10 pm »
Podbijam. Mam to samo.... Moj internet to zazwyczaj 20Mb i jesli macie jakis sposob zeby nie lagowalo to prosze o pomoc.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal kombat X Lag online.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 09, 2015, 01:41:31 am »
http://www.pingtest.net/
Zrób test, zagraj w MKX, jeśli był lag, wstaw wynik testu z pingtest tutaj. Wiem, że pingtest obiektywnie nie oceni nam łącza, ale mniej więcej będzie wiadomo czy nie w tym jest problem. A przy okazji - czy w innych grach też pojawia się problem? Jeśli tak to w jakich?

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Mortal kombat X Lag online.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 09, 2015, 01:57:10 pm »
Kierczu a grasz po wifi czy na kablu?

Offline Gwii

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Gwi496
Odp: Mortal kombat X Lag online.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 09, 2015, 06:42:42 pm »
Nie pojawialy mi sie raczej takie problemy albo poprostu nie bylo tak tego czuc np grajac w assain creed w sieci. Ja mam wi fi w domu ipad i iphone sa zawsze na wi fi ale jak gram w mkx multi to wylaczam wi fi z urzadzen. Czy trzeba cos wylaczyc moze na konsoli? Mam ps4. Zrobilem test na stronie co mi podales ping test i mam takie cos : line Quality B* ping 7ms jiter 3ms

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal kombat X Lag online.
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 10, 2015, 12:01:56 pm »
Dziwne żeby przy takim łączu pingtest ocenił Ci je na B*. Tak czy inaczej, wrzuć jeszcze wynik (tam masz przyciski po teście żeby skopiować wynik). Jeśli faktycznie masz tak niskie pingi to zostaje kwestia jak sprawa wygląda u innych graczy. Masz jakiegoś pewnego gracza który też mógłby przetestować swoje łącze? Czy grasz po prostu z randomami? Jeśli tak to po ile kresek połączenia macie?

Offline Gwii

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Gwi496
Odp: Mortal kombat X Lag online.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 11, 2015, 08:15:01 am »


cos takiego mam ... wczoraj gralem z kolega mial zolte kreski w polaczeniu i lagowalo na poczatku.. pozniej mniej ale nie zmienia faktu ze jak gram w sieci mam opoznienia... :(

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal kombat X Lag online.
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 11, 2015, 10:21:08 am »
Jitter trochę wysoki, idealnie by było jakby był niższy, ale skoro przy 3ms było to samo to spróbuj jeszcze to co radził sla, czyli podłącz się kablem do routera (wyłącz wifi w routerze całkowicie). A lagi masz też z innymi graczami czy ciągle grasz z tym jednym kolegą?

Offline Gwii

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Gwi496
Odp: Mortal kombat X Lag online.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 11, 2015, 01:34:41 pm »
ogolnie ze wszystkimi rozgrywka sieciowa i czy to jest kontra czy king of the hill czy co ... mam opoznienia... ;/ wkurzajace to jest ... o jakim kombosie skladajacym sie z 11 czy 12 ciosow moge zapomniec

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal kombat X Lag online.
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 11, 2015, 06:55:34 pm »
W takim razie trudno mi powiedzieć co to może być. Skoro problemem nie jest Twoje łącze to nie wiem co innego może być. Poza tym nie mam PS4, bo tak to sam bym sprawdził czy w pojedynku z Tobą warunki byłyby aż tak złe. Możliwe, że to uroki super kodu sieciowego MKX i dlatego tak Ci się gra.