Polskie Forum Mortal Kombat > Ogólne

MK9 Shao Kahn,Goro,Kintaro jak odblokować ??

(1/2) > >>

muciek11:
Siema ma problem z odblokowaniem Goro,Kintaro,Kahn nie wiem jak ich odblokować, słyszałem i nawet chciałem jakoś ich wgrać do gry ale mam oprogramowanie 3.70 a powinno być 3.55. Kompletnie nie wiem co zrobić może ktoś umie to zrobić to proszę o pomoc jakieś rady.
jbc to ps3
Z góry dzięki  ;)

Kokoju:
Goro, Kintaro i Shao Kahn to postacie niegrywalne. Z postaci do odblokowania są jedynie Cyber Sub-Zero (gdy go pokonasz Kabalem w Story Modzie) i Quan Chi (przejście Story Mode'a). Z innych postaci są Kratos (ekskluzywna postać na PS3) i postacie DLC: Skarlet, Kenshi, Rain i Freddy Krueger.
Co prawda są filmiki, jakoby ktoś odblokował kogoś/każdego z nich, może nawet jest jakiś sposób, ale jeszcze nie odkryty/nie udostępniony.
W pewnych okolicznościach można jednak zagrać Goro.
(click to show/hide)W 150 wyzwaniu Challenge Tower o nazwie Gor-owned ma się postać Goro, którym trzeba pokonać Liu Kanga, Kung Lao, Johhny'ego Cage'a, Sonyę Blade i Raidena.

muciek11:
dzięki :)

Maniak:
Wie ktoś dokładnie jak odblokować Goro i Shao-Kahna w MK9 na PS3 albo X360.
Jakie mody i te de??
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ImqyLO53M5E&feature=endscreen&NR=1[/youtube]

sla:
Zapewne trzeba mieć przerobione PS3.

Z ciekawostek, jeden Australijczyk na przerobionym X360 (przeróbka JTAG, czyli m.in. odpalanie wszystkich gier z HDD i dostęp do wszystkich plików) zrobił tak, że pogrywał sobie m.in. ukrytym Reptilem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej