Autor Wątek: MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio  (Przeczytany 60192 razy)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 19, 2007, 08:45:53 pm »
Ten bios Mileeny jeszcze ujdzie. Ja też tej postaci zabardzo nie lubię ale te jej ząbki i Baraki są jednak genialne :) Czekam na następne.
_________________FURY MK____________________

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 20, 2007, 04:25:08 pm »
JUPI! nareszcie bio Mileeny.Calkiem calkiem.Czekam na inne biosy

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 26, 2007, 07:12:48 pm »
Czekam z niecierpliwościa na bios Baraki  :D

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 06, 2007, 05:31:35 pm »

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 06, 2007, 07:05:27 pm »
Po tak długiej przerwie wreszcie oznaka życia ze strony Midway :lol: Bios nie zachwyca, ale też nie jest skopany. Oczekuje z niecierpliwością jak zawsze na reszte :) I oczywiście uznanie dla Beru i Maniaka :wink:

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 08, 2007, 01:06:14 pm »
Moim zdaniem, poprzednie bio Khameleon, pisane przez fanów, wokół którego rozgorzała na forum dyskusja, było o wiele lepsze od "oficjalnego".

A panów z Midway albo zaprząta coś ważniejszego, np tworzenie MK8, albo zwyczajnie nie chce im się już pisać Biosów...

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 08, 2007, 01:22:22 pm »
Pewnie ten bios był robiony od niechcenia ( tak mi się wydaje ) bo nic specialnego. Ja jednak jestem myślą że ekipa z Midway pracuje nad MK8 i nie mają czasu bo na bank muszą też zrobić te biosy.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 08, 2007, 01:30:41 pm »
Wogóle jest cisza i co jakis czas cos tam dają fanom np. okładki na Nintendo Wii i takie tam. Nic specjalnego. Jedno wielkie opierdzielanie się chyba, że nagle coś wypuszczą i nas zasypią. Taka cisza przez burzą.

Co do biosa nie robi wrażenia. Zresztą jak reszta. Taka kupa w tym Armageddonie. Każdy z każdym, coś tam coś tam po to, żeby tylko wszystko złożyć do kupy nie ważne z jakim skutkiem.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 08, 2007, 04:00:31 pm »
Davidkoz - true true...
Bios zadnych rewelacjii  :roll:

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwca 09, 2007, 02:28:17 am »
Dla mnie Armageddon to taki bajer jak Trilogy. Zwykłe podsumowanie drugiej generacji Mortala. Ja osobiście nie uważam tego za kolejną część sagi (jako MK7) a raczej za taki lekki odchył od ciągłości (tak jak Trilogy). Zresztą sama fabuła nie jest taka specjalna (w ogóle słaba) a to dlatego, że trzeba było coś ułożyć na potrzebę tak dużej liczby wojowników :?  Czyli tak naprawdę obecnie tworzony MK8 powinien być MK7 ale to tylko moje zdanie ;)
W ogóle jestem ciekaw czy nowy Mortal będzie coś w ogóle nawiązywał fabularnie do Armageddonu.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwca 09, 2007, 02:57:38 pm »
No w pewnym sensie Armageddon to drugie Trilogy, bo też zebrano wszystkie jak do tej pory postacie, ale Armageddon jest kontynuacją Deception ( np. wynika to z obecnych bios'ów ) a Trilogy tak dokładnie nie było. Może MK:A nie ma dobrze zgranej fabuły, ale według mnie zasługuje na miano MK7. :wink:

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwca 09, 2007, 04:27:29 pm »
Cytat: "davidkoz"
Co do biosa nie robi wrażenia. Zresztą jak reszta. Taka kupa w tym Armageddonie. Każdy z każdym, coś tam coś tam po to, żeby tylko wszystko złożyć do kupy nie ważne z jakim skutkiem.


Tu akurat się bardzo nie zgodzę. Nie "kupa" tylko wreszcie się trzymają kupy wszelkie biosy, historia itp, tak jak (wyjąwszy parę baboli z konquesta) w Deception... i chyba tylko tu, bo w częściach wcześniejszych (zwłaszcza w żałosnym MKM:SZ) historia była robiona na "odp***l się", bo zakładano, że i tak nikt nie zwraca na nią uwagi.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwca 09, 2007, 07:17:11 pm »
Cytat: "Hero"
Armageddon jest kontynuacją Deception ( np. wynika to z obecnych bios'ów ) a Trilogy tak dokładnie nie było.


Jak to nie? Przecież był Goro, Kintaro, Shao Kahn, Motaro. Owszem w Trilogy było ich mniej niż w Armageddonie ale z wiadomego powodu :P Jeśli chodzi o Blaze'a to trzeba było coś nowego dać no nie :D acz podoba mi się jego wygląd ;)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwca 18, 2007, 11:44:27 pm »
jeszcze raz powiem: pasjonowanie się tymi żenującymi historyjkami jest po prostu CHORE