Autor Wątek: MK10 - koncepcje  (Przeczytany 30706 razy)

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 31, 2011, 06:03:32 pm »
Będzie potężny, już w MKA dostał swoje ciosy... coraz bardziej epicki charakter serii tego wymaga... chociaż jeśli jeszcze trochę podpompują ten patos w MK to zaczniemy nim rzygać :police:

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 03, 2012, 10:22:49 pm »
Moim zdaniem, fajnie by było gdyby faktycznie Shinnoka uwzględnili w 10-tej części (jak wyjdzie). Dostałby jakieś na prawdę bajer ciosy. W MK4 spodziewałem się kiedyś po nim wiele, ale jak go pokonałem czułem niedosyt tej trudności. Owszem - CPU walczył całkiem całkiem, ale tej "bossowości" wcale nie było. Goro w MK4 to główny boss moim zdaniem, bo z tym bydlakiem się namęczyć można było bardziej. Szczerze chciałbym, by Shinnok stał się takim mocnym bossem, bo ten Shao Kał mi się już na prawdę przejadł i patrzeć mi na niego szkoda. Nie obrażam fanów Shao, ale ileż można z nim walczyć? Ten Shao Kahn był zabijany jakby chciał a nie mógł. Teraz do was twórcy gry (i tak nie przeczytacie no ale...): Nie ma, MK9 - Shao W KOŃCU kaput. Niech w końcu Shinnok przejmie stery, i niech będzie BOSSEM a nie słabszym klonem Shang Tsunga, którego i tak osobiście bardziej wolę od Shao odkąd tylko pamiętam  :afro:
O Goro i Kintaro, czy nawet Motaro też można byłoby trochę pociągnąć fabułę. A nawiasem mówiąc - ostatnio Goro zaczął mi się tak samo podobać jak Kintaro (jak ktoś może wie kiedyś to Kintek był moim fav sub-bossem). Taka jest moja fantazja na temat bossa w MK10. Bless  8)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 04, 2012, 09:23:29 am »
Goro Tanya Rain oraz zgrabna nieprzesłodzona fabuła i jestem zadowolony  ;D
Nie widzę potrzeby wprowadzania wielu nowych postaci(no może Frost ;D )

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 04, 2012, 09:46:42 am »
Goro Tanya Rain oraz zgrabna nieprzesłodzona fabuła i jestem zadowolony  ;D
Nie widzę potrzeby wprowadzania wielu nowych postaci(no może Frost ;D )

No i jak mogłem zapomnieć o Rainie! Jego też mogliby rozwinąć, bo mało się pojawiał. Dzięki za przypomnienie  ;)

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 04, 2012, 10:54:20 am »
Niech dodadzą Raina Ermaca i może jeszcze Meata d;?

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 04, 2012, 12:31:41 pm »
Meat dla mnie tak jak dla twórców był żartem i nie mam ochoty go oglądać. Ermac niech zostanie ładnie się prezentował w MK9, miło by było gdyby Rain odegrał jakąś rolę w story.

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 04, 2012, 01:25:27 pm »
Meat dla mnie tak jak dla twórców był żartem i nie mam ochoty go oglądać. Ermac niech zostanie ładnie się prezentował w MK9, miło by było gdyby Rain odegrał jakąś rolę w story.

Odnośnie Meata to mi lotto czy go dadzą czy nie. To też dla mnie tylko easter egg. Ermac więcej się pojawiał, ale też przydałoby mu się rozwinięcie. A co myślicie o tym Shao Kahnie? Jak jak już w cześniej pisałem - mam go dość i niech wzmocnią porządniej Shinnoka i niech on będzie bossem. Co wy na to?

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 04, 2012, 03:07:23 pm »
Tak Shinnok jest świetny :D.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 04, 2012, 04:48:46 pm »
Shinnok mi się nie podoba. Wolałbym nowego bossa. Kogoś kto byłby lepszy od Shao i Shinnoka.

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 04, 2012, 05:54:07 pm »
Shinnok mi się nie podoba. Wolałbym nowego bossa. Kogoś kto byłby lepszy od Shao i Shinnoka.
Kwestia gustu nie czepiam się. Z tym nowym bossem też byłoby nieźle ale mogliby jednak na prawdę Shinnoka postawić na tę posadę chodź raz a PORZĄDNIE. Mimo iż w MK4 na bossa się nie nadawał to fajne miał fatality.  8)

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 07, 2012, 06:16:46 pm »
Dobrze by było jakby Shinnok przez zmiany w fabule (przez Raidena) stał się jakimś potężnym demonem :D.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 08, 2012, 01:47:16 am »
Po co? Przecież jest upadłym starszym BOGIEM. W kanonie Mortal Kombat demony są o wiele słabsze niż elder godsy. Nie widzę więc sensu.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 08, 2012, 07:30:37 am »
Shao Kahn nie byl starszym bogiem, a to najbardziej wkurzajacy boss. Shinnok raczej nie ma takiej sily.

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 08, 2012, 08:35:44 am »
A ja to bym chciał żeby upchali do kupy w MK10 fabuły od MK4 poprzez Deadly Alliance i Deception z Onagą jako głównym bossem. Jak sobie pomyślę o zgrabnym story line jak w MK9, które przeprowadziło gracza przez MK 1-3 to aż mi się ciepło robi (mortalowy boner :D). Shinnok obowiązkowo musiałby się znaleźć.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: MK10 - koncepcje
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 08, 2012, 10:58:08 am »
Jak dla mnie system walki będzie niewiele zmieniony względem MK9 i dlatego zbytnio się nie wkręcę, popykam kilka miesięcy i pewnie rzucę do szafki z innymi grami :P Co będzie cieszyć ? Zapewne X raye i fatale w Tagu.
Także Story Mode wyczekuje z wypiekami na twarzy, ponieważ w poprzedniku magnetycznie mnie przyciągnęła do monitora.
Co do bossa w MK10 to musi to być Shinnok, inaczej tego nie widzę. Tylko niech nie będzie lamusem, tylko kozakiem jak na upadłego Elder Goda przystało. Wielkie pole do popisu mają "chłopacy" w NRS, także niech nie spartolą sprawy.