Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Mat

Strony: [1] 2 3 ... 9
1
Mortal Kombat (2011) / Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 29, 2011, 05:11:43 pm »
Sporo aren :) Brakuje mi z jedynki tylko tej:I jakiejś miejscówki w śnieżnym krajobrazie. Nic więcej.. A tak poza tym to szkoda że nie ma Raina oficjalnie wśród postaci.

2
Mortal Kombat (2011) / Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« dnia: Września 06, 2010, 11:07:18 am »
Że tak się zapytam: wiadomo ile będzie aren?

3
Mortal Kombat (2011) / Odp: Mortal Kombat 9
« dnia: Lipca 26, 2010, 07:47:59 pm »
Przyznam ja osobiście trochę się zawiodłem na MK9. Liczyłem na jakąś rewolucje na jakiś rebirth MK i bijatyk. Zobaczyłem szkice Vincenta Proce i fantazja mnie poniosła. Cicho liczyłem, że nowe MK wyniesie niszowy gatunek bijatyk na wyższy poziom. Że powstanie coś w stylu fabularnej bijatyki. Czego znamiona zaczęły się pojawiać w ostatnich Mortalach. Liczyłem, że uporządkują fajnie fabułę i przedstawią ją rozsądniej. Ogólnie w mojej opinii historia MK jest tak mocno już skopana, że gorzej się nie da. Takie naciągane rzeczy, tak namieszane. W innych gatunkach takie coś by nie przeszło. A przecież jest tu tyle perełek. Np. początkowe bio Scorpiona. To naprawdę ciekawa i dramatyczna historia.
Widzę, że mądrze piszesz (a na tym forum ostatnio to rzadkość, ale mniejsza z tym) więc jedyne co mogę zrobić, to dopisać się pod Twoim postem.
Też liczyłem na zmiany przy ubiorze postaci. Oni od czasu MKDA ciągle projektują te same postacie. A pomysły Vincenta także przypadły mi wyjątkowo do gustu.
O systemie walki się nie wypowiadam (na tym forum to nie ma sensu, przekonałem się już, ale ktoś tu kiedyś zdaje się mądrze i w pełni prawdziwie napisał, że tę serię akurat uwielbiamy nie za skomplikowane combosy, ale za coś zupełnie innego - i o tym zaraz). Gra wygląda na szybką, jest to jeszcze wczesny etap produkcji, więc nie osądzajmy pochopnie. Ale zmiana jest zdecydowanie na lepsze. Tyle o systemie walki ode mnie.
A jeśli o historię chodzi - nie jest najgorzej. Niby reebot, ale jednak powiązany ze starą częścią. Z drugiej strony, wolałbym, aby po prostu odcięli się od tych wszystkich części i zrobili to od nowa, ale bardziej jako remake/reebot MKI z większą ilością postaci i aren. Bo tu widzę, że łączą na siłę historie z całej trylogii, a to już niedorzeczność (areny i postacie z MKI, MKII i MKIII, WTF?). Nie ważna mitologia, byleby tylko tym wszystkim przyciągnąć fanów.
Fajnie że powrót w 2D (na pewno tak fajnie?? ::)(tu pytam siebie samego)), ale to jednak nie wystarczy.

I choć to jeszcze za wcześnie, po cichu liczę na nieco większą rewolucję przy MKX.

4
Ogólne / Odp: Stroje w Mortal Kombat czyli: Konwersacja o odzieniach
« dnia: Lipca 22, 2010, 11:36:04 pm »
'Szmaciane' maski też mają swój urok i były tylko w pierwszej części, dlatego mnie akurat szczególnie przypadła do gustu wizja Vincenta Proce. I właśnie na tym polu trochę się zawiodłem przy MK9. Znów te same stroje dali :-\ Eh, ale kto wie, może przy okazji następnej części zmienią już nieco tą szablonowość.

5
Nowości / Odp: Garść nowości z E3!
« dnia: Czerwca 20, 2010, 11:35:07 pm »
Ja nie wiem czy tam wpuszczają "cywila". Poza tym nawet jeśli nie będzie nowej wersji, to może będzie do ogrania dla dziennikarzy już.
Kiedy by miały być te targi?

6
Inne / Odp: Co Wy tu robicie w nocy ?
« dnia: Maja 27, 2010, 02:23:07 am »
Jest już prawie wpół do trzeciej; godzinę temu wróciłem z roboty, a przez ostanie pół godziny ujeżdżałem moją... Hondę CBR F4, rocznik '99, szkoda tylko że zastał mnie deszcz i trochę przemokłem...
Zaraz zabieram się za drugi odcinek drugiej serii THE WIRE. Niestety serial miał być absolutnym hitem, a jednak mnie zniechęcił. Zobaczymy jak będzie dalej...
Dobranoc :)

7
Kosz / Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« dnia: Kwietnia 18, 2010, 08:45:02 pm »
Wyglada jak skrzyżowanie Scorpiona z Hotaru. Dobrze, że to fejk.

8
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 14, 2010, 01:10:48 am »
Zostawmy już tamto. Ale przyznać trzeba, że w gruncie rzeczy Franqey mógłby mieć rację. W MK Armageddon można grać Drahminem na planszach znajdujących się w 'piekle' (bo nie wiem czy takie tez były w MKDA) i latają obok niego muchy, tak więc... Od biedy szło by to uznać ;)
Żeś namieszał z tymi owadami :P

9
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:38:12 am »
Wiem, sorry za pomyłkę ;) Poprawiłem już :P

10
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:34:23 am »
Chodzi o planszę z Deceptiona: Slaughter House. Widywane są tam szczątki ludzi i zwierząt którymi żywi się niewypowiedziane zło, które barwi rzekę na kolor czerwony, ale Netherlandzka Świnia też występuje w piekle, więc Death Dealer był pierwszy  :(
A skąd wiesz, że ci ludzie i zwierzęta pochodzą właśnie stamtąd? Ale chodziło mi właśnie o tę konkretną arenę, która znajduje się w jednym z miast w Netherrealm, a daleko w tle widać przelatujące ptaki czy smoki...

Będę bronił swej odpowiedzi. Pytanie nie brzmiało czy zwierzęta żyły tam przed pojawieniem się Drahmina, tylko czy żyją tam. Poza tym nie muszą być magiczne. Wystarczy że żywią się naskórkiem czy czym tam Drahmin ma, i składają na nim jaja, żeby wyżyły więcej niż 30 dni. Poza tym owady należą do zwierząt:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mucha_domowa

ok, uznaje muchy jako zwierzęta, ale mnie interesowało to, czy żyją tam na stałe.
Powtarzam: nie ma powiedziane, że muchy 'żerują' na ONI kiedy ci są w tym miejscu, mogą im towarzyszyć poza tym światem. Tego mi już nie udowodnisz :p

Świni nie uznaję... :P

EDIT:
Slave wygrywa :P. Chodziło o te "przelatujące smoki" ;)

11
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:03:34 am »
Drahmin pochodzi z tego miejsca, a jego muchy to przecież zwierzęta.
Zaskoczyłeś mnie tym, ale nie uznaję. Muchy mogły pojawić się po tym jak stamtąd uciekł.
Kombinować dalej. W Deception jest odpowiedź. I niekoniecznie w konquescie...

12
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 12, 2010, 11:49:44 pm »

Zadanie: Udowodnij, że w Netherrealm (w świecie MK - rodzaj piekła) istnieją także zwierzęta.


13
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 11, 2010, 06:21:58 pm »
"Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja" - Janusz Rewiński - "Ryś" - Anna Przybylska - "Kierowca"("Limousine") - Christopher Lambert - "Mortal Kombat"

Lepiej niech ktoś to przebije, bo wymyślę jeszcze trudniejsze pytanie niż ostatnim razem.

14
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 10, 2010, 01:51:06 am »
Odpowiedź tylko w połowie jest poprawna, bo o Quanie tam akurat nic nie pisze. Ale uznaję. Pytanie o te postaci już tu kiedyś było (o Takedę i Hanzo - bo to o nich dwóch tam się rozchodzi).
Tak poza tym to chyba mało kto sobie zdaje sprawę z tego, że sporo informacji ze świata MK pochodzi właśnie z tej "książeczki". Świetna sprawa. Aż nie chce się wierzyć, że komuś tam chciało się to wszystko tak rozpisywać. Ale to pewnie za sprawką Johna Tobiasa tyle tam tego upchnęli i to dzięki niemu historia pierwszych części MK była tak niesamowicie złożona i rozpisana z mnóstwem świetnych, oryginalnych pomysłów. Nie jakieś Dragon Kingi i inne Dariusy.

To zadajesz pytanie, Slave. :)

--/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\---=>
I widzisz jak byłeś blisko :P

15
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 10, 2010, 01:22:53 am »
Dobra, bo widzę, że chyba jest mały kłopot. Podpowiem i wszystko stanie się jasne.
Jest tam coś o dwóch postaciach, które mają ze sobą wiele wspólnego. Założycielu pewnej 'organizacji', którego usiłowano zabić i tak też się stało (otruto go), oraz... no, na pewno już wiadomo ;)

Strony: [1] 2 3 ... 9