Autor Wątek: Wielki QUIZ o Mortal Kombat  (Przeczytany 110823 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #345 dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:16:27 am »
Chodzi o planszę z Deceptiona: Slaughter House. Widywane są tam szczątki ludzi i zwierząt którymi żywi się niewypowiedziane zło, które barwi rzekę na kolor czerwony, ale Netherlandzka Świnia też występuje w piekle, więc Death Dealer był pierwszy  :(

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #346 dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:16:37 am »
Będę bronił swej odpowiedzi. Pytanie nie brzmiało czy zwierzęta żyły tam przed pojawieniem się Drahmina, tylko czy żyją tam. Poza tym nie muszą być magiczne. Wystarczy że żywią się naskórkiem czy czym tam Drahmin ma, i składają na nim jaja, żeby wyżyły więcej niż 30 dni. Poza tym owady należą do zwierząt:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mucha_domowa

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #347 dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:19:15 am »
Więc może chodzi Ci o arenę SLAUGHTERHOUSE na której za "oknami" widać przelatujące smoki....
Jeszcze była Arena na której odrąbane kończyny przeciwnika pożerały myszy ale ona chyba nie była w Nethrrealm.....
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2010, 12:22:52 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #348 dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:34:23 am »
Chodzi o planszę z Deceptiona: Slaughter House. Widywane są tam szczątki ludzi i zwierząt którymi żywi się niewypowiedziane zło, które barwi rzekę na kolor czerwony, ale Netherlandzka Świnia też występuje w piekle, więc Death Dealer był pierwszy  :(
A skąd wiesz, że ci ludzie i zwierzęta pochodzą właśnie stamtąd? Ale chodziło mi właśnie o tę konkretną arenę, która znajduje się w jednym z miast w Netherrealm, a daleko w tle widać przelatujące ptaki czy smoki...

Będę bronił swej odpowiedzi. Pytanie nie brzmiało czy zwierzęta żyły tam przed pojawieniem się Drahmina, tylko czy żyją tam. Poza tym nie muszą być magiczne. Wystarczy że żywią się naskórkiem czy czym tam Drahmin ma, i składają na nim jaja, żeby wyżyły więcej niż 30 dni. Poza tym owady należą do zwierząt:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mucha_domowa

ok, uznaje muchy jako zwierzęta, ale mnie interesowało to, czy żyją tam na stałe.
Powtarzam: nie ma powiedziane, że muchy 'żerują' na ONI kiedy ci są w tym miejscu, mogą im towarzyszyć poza tym światem. Tego mi już nie udowodnisz :p

Świni nie uznaję... :P

EDIT:
Slave wygrywa :P. Chodziło o te "przelatujące smoki" ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2010, 12:36:28 am wysłana przez Mat »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #349 dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:36:37 am »
O przelatujących smokach to napisałem JA!  ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #350 dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:37:00 am »
Świni nie uznaję... :P
Wygrywa Adept. Chodziło o te "przelatujące smoki" ;)


Chyba SlaveMe. Ale pierwsze słowo do dziennika, drugie słowo do śmietnika! WYGRAŁEM! WYGRAŁEM! ;D Chociaż w sumie Death Dealer powinien wygrać. Mnie przekonała Netherlandzka Świnia :) Slejvek, zadajesz pytanie.

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #351 dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:38:12 am »
Wiem, sorry za pomyłkę ;) Poprawiłem już :P

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #352 dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:39:37 am »
Cytuj
Tego mi już nie udowodnisz :p
Oczywiście tak poza konkursem, ale udowodnię. Skoro żyją tam smoki, muszą srać ( a muchy mają co źreć). Inne warunki do życia również są spełnione, bo muchy latają za Drahminem na wszystkich planszach.A skoro muchy w jakiś sposób zostały tam dowleczone przez Drachmina, i miały warunki do bytowania, musiały zostać tam na stałe.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #353 dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:44:46 am »
Oczywiście tak poza konkursem, ale udowodnię. Skoro żyją tam smoki, muszą srać ( a muchy mają co źreć). Inne warunki do życia również są spełnione, bo muchy latają za Drahminem na wszystkich planszach.A skoro muchy w jakiś sposób zostały tam dowleczone przez Drachmina, i miały warunki do bytowania, musiały zostać tam na stałe.

Musiały, nie musiały. Kwestia taka, że nie wiemy czy cała populacja much w Netherealm żyje na wolności czy w Drahminie.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #354 dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:47:33 am »
Cytuj
Musiały, nie musiały. Kwestia taka, że nie wiemy czy cała populacja much w Netherealm żyje na wolności czy w Drahminie.

Dalej poza konkursem ma się rozumieć, bo zwycięstwo Karbara uznaję, ale równie dobrze mogę powiedzieć że smoki tam nie żyją na stałe, ale mijają Netherealm po drodze do ciepłych krajów z Polski do Afryki.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #355 dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:51:28 am »
Tak, możesz tak uznać, jednak teoria odnośnie much jest bardziej nielogiczna bo równie dobrze mogę uznać, że w Netherealm żyją wszy, które zawlókł je tam Liu Kang w jego bujnych długich włosach. Owady i pasożyty są gośćmi widzianymi na ciele wojowników walczących w Piekle, a smoki to widać, że są tam mieszkańcami, bo widzimy je również na planszy z Mortal Kombat II:



No chyba, że turnieje są zawsze w okresie przelotów smoków ;D - by Death Dealer ;D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2010, 12:54:19 am wysłana przez Adept »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #356 dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:52:43 am »
Napiszcie mejla do Boona: "Czy muchy żyją w Netherrealm...?"
Ja tymczasem przygotuje pytanie...


-----/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\--------=>

PYTANIE:
Jak nazywały się niewolnice Quan Chi'ego z serialu MK Conquest.....
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2010, 12:58:28 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #357 dnia: Kwietnia 14, 2010, 01:00:25 am »
Nie tyle nielogiczna, co bardziej złożona. Tym niemniej nie ma sensu prowadzić dyskusji, którą podjąłem jedynie dla zgrywy ( jak mniemam z wzajemnością). Poza tym, o ile Liu miał wszy, to pewnie też tam żyły, bo warunki środowiskowe są sprzyjające.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #358 dnia: Kwietnia 14, 2010, 01:06:39 am »
Heheh, no temat o muchach w Netherealm dał mi i Death Dealerowi wiele radości  ;D

SlaveMe, jedyne laski jakie kojarzę przy Qunie to Mika , Siann i Sora

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #359 dnia: Kwietnia 14, 2010, 01:10:48 am »
Zostawmy już tamto. Ale przyznać trzeba, że w gruncie rzeczy Franqey mógłby mieć rację. W MK Armageddon można grać Drahminem na planszach znajdujących się w 'piekle' (bo nie wiem czy takie tez były w MKDA) i latają obok niego muchy, tak więc... Od biedy szło by to uznać ;)
Żeś namieszał z tymi owadami :P