Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 819151 razy)

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #405 dnia: Września 08, 2010, 12:47:23 am »

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #406 dnia: Września 08, 2010, 01:52:28 am »
http://www.youtube.com/watch?v=jFkIxsonD5A

Nareszcie koniec z kiszastymi pocałunkami i wybuchami, które wywoływały.

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #407 dnia: Września 08, 2010, 08:37:05 am »
W końcu pokazali fatal Kitany i wygląda świetnie

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #408 dnia: Września 08, 2010, 10:40:52 am »
http://www.youtube.com/watch?v=jFkIxsonD5A

Zauważyliście,że wszystkie nowe fatale są schematyczne. Mianowicie , postać wyjmuje broń i kroi na kawałki przeciwnika. Nie mają weny czy co?

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #409 dnia: Września 08, 2010, 12:22:33 pm »
Hej :P nie wiem czy zauważyliście to więc postanowiłem się tym podzielic, otóż zapowiadane są po dwa fatale na jedną postac... a ja przegladajac YOUTUBE widziałem już 3 Sub- Zero i to na 100% / pozatym ostatnie pokazane wykonczenia zaczynają zajezdzac nudą( w kolko to samo) mam nadzieje ze to sie zmieni :)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #410 dnia: Września 08, 2010, 02:04:48 pm »
Sub nie ma 3 fatali kolego. I jest to nie możliwe że widziałeś to na YouTube, gdyż jak pisałem, Sub ma tylko 2 fatale jak do tej pory, więc nie wiem skąd Ci się dorwał ten 3 fatal.
3 fatale ma tylko Scorpion (na razie ukazane tylko 2), 3 fatalem żółtego ninja jest klasyczny TOASTY..

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #411 dnia: Września 08, 2010, 04:31:14 pm »
Cobra to ,że Ty powiedziałeś ,że są tylko 2 fatale to nie znaczy, że tak jest, może w sumie się pomyliłem...MOŻE ( ps. Twoje uzasadnienie jest bardziej mordercze niż najbardziej brutalny fatalit w historii MK :D )
Pierwszy jaki zauważyłem to było wyrwanie kręgosłupa, następny zamrożenie przeciwnika i rozwalenie go na drobne kawałki a trzeci to ten z wyrwaniem torsu. Byc może te dwa pierwsze to ten sam bo oba na reptailu i oba w tej samej scenerii...
http://www.youtube.com/watch?v=Bi9ZA47ytn8&feature=related (tu dwa pierwsze ,o których mówię)
Poza tym gdzieś czytałem ,że w formie DLC będzie można dokupic nowe wykończenia, wiec nie ograniczał bym tej liczby do 2 :)  :P

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #412 dnia: Września 08, 2010, 05:06:40 pm »
Te fatale to wszystko to samo tylko je zmieniają cały czas. Można zauważyć to przy fatalu Sektora, gdy jego rakiety rozwalają części ciała. W nowym, ostatnio pokazanym fatalu Sektora zostało to już zmienione tak, że pokazuje jak każda rakieta pojedynczo rozwala jedną część.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #413 dnia: Września 08, 2010, 06:00:21 pm »
Ja nie wiem co wam nie pasuje, jakie wy byście widzieli fatale ? jak nie cięcie wyrywanie itp ?? Takie są Fatale i już. Mi się wszystko podoba jest cudnie  8)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #414 dnia: Września 08, 2010, 06:17:21 pm »
Ja nie wiem co wam nie pasuje, jakie wy byście widzieli fatale ? jak nie cięcie wyrywanie itp ?? Takie są Fatale i już. Mi się wszystko podoba jest cudnie  8)

Nie podoba mi się, ponieważ w Mk I i II były świetne fatale, a tutaj taniocha. Jak scorpiona rozcinanie jest ok, tak cyrax i ktana na jedno kopyto.Mianowicie wyjąc broń i poszatkować ofiarę. Gdzie są wyrywane serca, kręgosłupy, miażdzone czaszki?? Mam nadzieje ,że to tylko te kilka postaci. Przy reszcie niech wykarzą się większą kreatywnością:)
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2010, 10:49:00 pm wysłana przez król maciuś1wszy »

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #415 dnia: Września 08, 2010, 10:19:16 pm »
poseka zobasy :)

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #416 dnia: Września 09, 2010, 01:11:53 am »
Dla mnie najważniejsze, że nie ma udziwnień w kwestii wykończeń (naciąganie szyi itp). Lepiej niech już Kitana ma rozcinanie wachlarzami, niż wspomniane przeze mnie wcześniej "pocałunki". Fatale Sub- Zero fajne, ale lepsze miał w Deception. Jakie Sektor ma drugie wykończenie, prócz tych rakiet? Byłby lajcik, jakby wrzucili ulepszoną wersję którejś z MK3 (miotacz lub zgniatanie). Widział ktoś fatality Cage'a?

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #417 dnia: Września 09, 2010, 10:22:45 am »
W linku ,który wysłałem jest fatal Cage'a:)
Może nie ma pocałunków i rozciąganych szyj ale i tak chciałbym powrotu takich Fatali jak Jaxa w MK2 albo Quana w MK4 - brutalne, oryginalne i zarazem zachowawcze :) (nie na jedno kopyto - polowa rozcina przeciwników a druga polowa wyrywa łby- stac ich na wiecej np Fatal Milleny....)

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #418 dnia: Września 09, 2010, 11:53:31 am »
no dokładnie ale zobaczylismy fatale dopiero kilku postaci a ma byc ich z tego co wiem chyba 26 więc nie ma co na starcie oceniac ze fatale są na jedno kopyto ;)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #419 dnia: Września 09, 2010, 01:38:06 pm »
Jeśli mowa o Johnnym Cage macie
JOHNNY CAGE VS CYRAX http://www.youtube.com/watch?v=xrdZN0wHbmo
GAMEPLAY + FATALITY