Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 821797 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #150 dnia: Stycznia 17, 2010, 12:13:01 pm »
Napisałem na shoutboxie ale już znikło, a nie każdy zagląda do historii, że Ed Boon na Twitterze zastanawiał się nad babylity. Nie myślałem, że kiedykolwiek będą chcieć do takich "wykończeń". Z drugiej strony jak wszystko ma się dziać w czasach MK2/3 no to może i inne wykończenia nam zaaplikują ;D

Moon

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #151 dnia: Stycznia 17, 2010, 12:20:23 pm »
mi sie wydaje ze postawia w koncu na mroczne klimaty. wb musi odbudowac w koncu tak szmacony wizerunek serii;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #152 dnia: Stycznia 17, 2010, 08:06:13 pm »
"Zastanawiał się" tzn ze już zdecydował? Czy jeszcze myślą....

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #153 dnia: Stycznia 18, 2010, 07:05:37 pm »
co to sa babylity ?

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #154 dnia: Stycznia 18, 2010, 07:19:33 pm »
co to sa babylity ?

Juz odpowiadam. Otóż babality, podobnie jak fatality, wykonuje się na przegranym przeciwniku, a ten zamienia się w kogoś wiekiem zbliżonym do Ciebie.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #155 dnia: Stycznia 18, 2010, 07:26:48 pm »
Mat jeśli to miało być śmieszne to się pomyliłeś.
Mam pytanie czemu go obraziłeś? (OBRAZIŁEŚ GO GDYŻ PORÓWNAŁEŚ GO DO NIEMOWLAKA, A GO NIE ZNASZ!!!) ???
1. Nie obrażać innych użytkowników forum.
Wiesz co to jest? Bodzio nie na marne to pisał (regulamin), uważaj co piszesz!

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #156 dnia: Stycznia 18, 2010, 07:59:24 pm »
Cytat: davidkoz
Napisałem na shoutboxie ale już znikło, a nie każdy zagląda do historii, że Ed Boon na Twitterze zastanawiał się nad babylity. Nie myślałem, że kiedykolwiek będą chcieć do takich "wykończeń". Z drugiej strony jak wszystko ma się dziać w czasach MK2/3 no to może i inne wykończenia nam zaaplikują  ;D

Hm, mnie się zawsze wydawało, że z tym "pomiędzy MK2, a MK3" to chodziło o historię, a nie o jakieś wykończenia. Wydaje mi się, że większość fanów chce porządnych fatalitów (tzn. hektolitry krwi) i tego co tak bardzo cieszyło wszystkich w trzeciej odsłonie serii, czyli: po fatalitach z delikwenta zostawały 4 nogi, 5 rąk, itp. itd.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2010, 08:04:12 pm wysłana przez robaczek »

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #157 dnia: Stycznia 19, 2010, 01:53:32 pm »
Mat: a ten zamienia się w kogoś wiekiem zbliżonym do Ciebie.

Nie rozumiem mozesz jasniej ?

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #158 dnia: Stycznia 19, 2010, 02:25:55 pm »
Babality - Rodzaj wykończenia w grze Mortal Kombat które pojawiło się po raz pierwszy w 1993 roku na automatach z płytą ZEUS. Babality polegało na tym, iż w walce poprzedzającej napis "FINISH HIM" nie można było używać technik ręcznych. Dzięki temu zabiegowi postać która walczyła tylko nogami mogła po wklepaniu odpowiedniej kombinacji zamienić przeciwnika w słodkiego berbecia. To, że nie wiesz co to za zakończenie, świadczy tylko i wyłącznie o Tobie.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #159 dnia: Stycznia 19, 2010, 09:52:48 pm »
Jezu....
Tak serio to chyba chce chłop żeby co niektórzy fani zeszli na zawał... Jeśli naprawdę myślał nad Babality to ja nie wiem co on ma we łbie....
Jak to było bo nie zacytuje dokładnie "boimy sie że możemy przesadzić...."?
Taaaaa Stary dobry Eddie........  ;)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #160 dnia: Stycznia 22, 2010, 10:05:10 am »
Twitter, Twitter, Twitter,

na Twitterze Hector Schancez napisał, że wrócił do pracy po krótkiej przerwie i jest zszokowany tym, co zrobili deweloperzy. Oczywiście wiem, że od MK DA wszyscy są zawsze zszokowani swoją własną pracą, a kto by nie był?

Na pytanie czy coś wyjawi, zaśmiał się i powiedział, że mamy się czegoś spodziewać wkrótce.

Jak wiemy Warner Bros pojawi się na E3 2010, które odbędą się od 15 do 17 czerwca. No tam to już na pewno pokażą nowego MK. Oj oby, oby  :D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #161 dnia: Stycznia 25, 2010, 09:18:25 am »
Bardziej niż pamiętnego 18-go kwietnia chyba nas nie zaskoczą......  :)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #162 dnia: Stycznia 25, 2010, 01:40:07 pm »
A mogło by, bo to właśnie za czasów mojej podstawówki MK trzymało najwyższy i jak widać ponadczasowy poziom;)

Amen!

A to, że Midway wydaje nowe gry nie oznacza, że mamy się niecierpliwić na same pogłoski o nowym Mortalu. Jeżeli Ty tak robisz, to Twoja sprawa, ale pozwól też innym graczom być sceptycznymi. Nie każdy jest takim entuzjastą, który przyjmuje każdy produkt ze stajni Midway z otwartymi rękami. Niektórzy dawno się zawiedli na zapowiedziach Eda Boona, a niektórzy dopiero ostatnio. Moon jest z tych graczy zaawanasowanych. On ocenia przez pryzmat rozrywki, dla niego ta była bardziej zaawansowana w Mortalach 2d niż obecnie w Mortal Kombat Vs. Dc Universe. Każdy więc ma swoje powody. Nie bądź zły na Moona, za przedstawianie swojego sceptycyzmu.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2010, 01:48:22 pm wysłana przez Adept »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #163 dnia: Stycznia 25, 2010, 01:46:51 pm »
a więc ma mnóstwo tematów, w których może się owy gracz wypowiadać! Po co pchać nos tam, gdzie mnie nic nie obchodzi? Można powiedzieć, że coś kogoś nie interesuje i tyle, a nie szyderczo się nabijać, bo są też i tacy, którzy czekają. Ja wam w klasyki ze swoją mądrością nie wchodzę i nie nabijam się jak inni robią to tutaj. Tyle w temacie ode mnie.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #164 dnia: Stycznia 25, 2010, 02:12:45 pm »
a więc ma mnóstwo tematów, w których może się owy gracz wypowiadać! Po co pchać nos tam, gdzie mnie nic nie obchodzi? Można powiedzieć, że coś kogoś nie interesuje i tyle, a nie szyderczo się nabijać, bo są też i tacy, którzy czekają. Ja wam w klasyki ze swoją mądrością nie wchodzę i nie nabijam się jak inni robią to tutaj. Tyle w temacie ode mnie.

Masz rację. Jednak nowe gry mają to do tego, że... są nowe. I obgadać może je każdy. Uważam, że każdy fan nawet powinien pisać co mu się nie podoba. Moon zrobił to trochę tak po swojemu, bo za długo przebywał z Cobrą i mu się odbiło to w wypowiedziach na forum :) Jednak co do jakości sceptycyzmu to zgadzam się z Tobą.