Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 817762 razy)

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #375 dnia: Września 05, 2010, 10:25:50 pm »
Po prostu zakochałem się w tej grze jak wyjdzie nie ruszę się z domu od konsoli będę grał w nią dzień i noc 

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #376 dnia: Września 05, 2010, 11:11:15 pm »
Bałem się o fatale (żeby nie było żadnych dziwactw) i na razie wszystkie trzymają poziom - fajna sprawa. Poza tym ten stage z deszczem to kolejny kiler (po Pit 2). Ale niestety kolejny raz Sub-Zero (i do tego classic) ma klatę, która niedługo zasłoni mu głowę, bo zaczeła mu rosnąć już w DA. Nie rozumiem czemu taki Kunglao może wyglądać normalnie, a z kolesia, który ma więcej z ninjami wspólnego, niż wyżej wymieniony, robią bramkarza z JP na podkoszulku. I jeszcze ta postawa, jakby miał zaraz drzewo przenosić. Zero gracji w tych ruchach. Profanacja kultu pierwszego Suba. Niech z Jaxa zrobią koksa, jemu to przynajmniej pasuje. Musieli kogoś napompowac po amerykańsku, niestety padlo na moją ulubioną postać, szkoda.
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2010, 02:07:28 pm wysłana przez Martins »

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #377 dnia: Września 05, 2010, 11:30:54 pm »
Jak dla mnie wygląda ok, tylko te skośne oczy mnie dobijają :<

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #378 dnia: Września 06, 2010, 12:10:19 am »
Sam strój jest zajebisty, ale napompowali go strasznie. Czemu nie ma powiedzmy takich gabarytów jak na filmikach z Mythologies? Musieli z niego drwala robić?

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #379 dnia: Września 06, 2010, 12:25:49 am »
Byś tyle co Sub przeszedł to też Byś tak wyglądał  ;D ;D Jak dla mnie wszystko jest takie jak bym sobie wymarzył, no jeden minus nie ma biegu  :-\ to przeskakiwanie troszkę nie pasuje ale to pryszcz przy tym wszystkim co moje oczy widzą  :D Ciekawi mnie co z Sonyą zrobią  8)  niech już dają tego Mortala bo nie ujadę.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #380 dnia: Września 06, 2010, 09:43:19 am »
Bałem się o fatale (żeby nie było żądnych dziwactw) i na razie wszystkie trzymają poziom - fajna sprawa. Poza tym ten stage z deszczem to kolejny kiler (po Pit 2). Ale niestety kolejny raz Sub-Zero (i do tego classic) ma klatę, która niedługo zasłoni mu głowę, bo zaczeła mu rosnąć już w DA. Nie rozumiem czemu taki Kunglao może wyglądać normalnie, a z kolesia, który ma więcej z ninjami wspólnego, niż wyżej wymieniony, robią bramkarza z JP na podkoszulku. I jeszcze ta postawa, jakby miał zaraz drzewo przenosić. Zero gracji w tych ruchach. Profanacja kultu pierwszego Suba. Niech z Jaxa zrobią koksa, jemu to przynajmniej pasuje. Musieli kogoś napompowac po amerykańsku, niestety padlo na moją ulubioną postać, szkoda.

Według mnie masz trochę racji. Rusza się jak koks i ma postawe jakby chciał komuś pod baletami wpierdol spuścić:) brakuje tylko ,aby krzyczał: ty kurwo zaraz cie rozjebie:) Postawe powinni zmienić , bo sub zero wygląda jakby miał zaraz siegnąć po siekiere i karczować las.


Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #382 dnia: Września 06, 2010, 11:07:18 am »
Że tak się zapytam: wiadomo ile będzie aren?

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #383 dnia: Września 06, 2010, 11:12:37 am »
Nie wiadomo, co chwile mówią inaczej.

Co do aren to wielka niewiadoma, ale wykończeń ma być po 2 na głowę + stage fatality, tak teraz w wywiadach mówili, więc nie wiadomo czy będzie inny rodzaj wykończenia, no a Ed powiedział wcześniej, że ma być niby babylity.

Postaci 26 póki co, a w tym postacie od 1 do 3 + z kolejnych mortali + kilka nowych, co daje nam, że jednak nie wszystkie od mk1 do mk3 się pojawią.

Po prostu nie słuchać wywiadów i czekać na coś, co zobaczą nasze oczy ;D

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #384 dnia: Września 06, 2010, 11:59:08 am »
Pojawiło się pełno gameplayu z PAX na YT. Wszystko wygląda bardzo ładnie. Tylko gdzie są nowi wojownicy? Ja chcę w końcu zobaczyć kano, barake i shang tsunga (oby sie morphował).

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #385 dnia: Września 06, 2010, 12:59:37 pm »
Zwróciliście uwagę jak świetny jest głos nowego komentatora? IMHO najlepiej dobrany od czasów serii 2D.

A co do nowych postaci - obstawiam Grandmastera Lin Kuei.
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2010, 01:07:12 pm wysłana przez repugnant »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #386 dnia: Września 06, 2010, 02:33:32 pm »
Gdyby się przyjrzeć, to Kitana jest jak dotąd najgorzej zrobioną postacią, czemu?
Jej animacja jest wręcz śmieszna, lecz nie tylko jej. Johnnego też, chodziarz wg mnie nie jest tak zła na tą grę jak Księżniczki Kitanki... A o desingu to ja już nie wspomnę...
Najlepszą animacje jak dotąd ma Sektor, który prezentuje się fenomenalnie.
Lecz nagle dojrzałem na gameplayu TAG TEAM'owym że Sub-Zero również prezentuje się fenomenalnie, jego animacje to jak siódme niebo... a o desingu wspominać nie będę po aż brak słów, tak cudownie Sub-Zero, się prezentuje..
Bardzo mi przypadł do gustu Cyrax, chodź DESING Cyrax jest wspaniały, to jego animacje są na średni poziomie, jeżeli przeglądać wśród postaci z nowego Mortal Kombat...
Fatal Cyraxa oceniam na 7 w skali od 1 do 10.
Miałem cichą nadzieje, że wykorzystają jego specjal "DETONATOR", który bardzo fajnie wygląda na tych gameplay'ach, trochę dziwne jest to, że Cyrax przecina człowieka
"ENERGY WEB", gdyż ten specjal zawsze polegał na złapaniu przeciwnika i przyciągnięcie do siebie, coś na podstawie "HARPOON SPEAR".

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #387 dnia: Września 06, 2010, 02:55:36 pm »
Miałem cichą nadzieje, że wykorzystają jego specjal "DETONATOR", który bardzo fajnie wygląda na tych gameplay'ach, trochę dziwne jest to, że Cyrax przecina człowieka
"ENERGY WEB", gdyż ten specjal zawsze polegał na złapaniu przeciwnika i przyciągnięcie do siebie, coś na podstawie "HARPOON SPEAR".

Przed wykonaniem fatala musztarda coś tam programuje na przedramieniu. Może ustawia parametry sieci tak aby cięła ? Jedyne co mi się nie podoba w tym fatalu to ilość częci na jakie rozpada się ofiara. Jest za mała, patrząc na sieć powinny być plasterki zamiast kiku dużych kawałów.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #388 dnia: Września 06, 2010, 02:57:24 pm »
Dokładnie zgodzę się o te kawałki kończyn. Powinny być takie jak skonstruowana jest siatka..

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #389 dnia: Września 06, 2010, 03:00:37 pm »
Ja chcę w końcu zobaczyć kano, barake i shang tsunga (oby sie morphował).

Shang nie będzie się morfował i radzę zawczasu przywyknąć do tej myśli.