Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160784 razy)

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #450 dnia: Marca 22, 2019, 09:47:20 pm »
Szczerze mówiąc, to wpienia mnie już, że Sub-Zero jest ciągle takim chłopcem do bicia w trailerach. Boże, jaki ten Boon to jest fanboy Scorpiona, to w pale się to nie mieści.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #451 dnia: Marca 22, 2019, 10:01:04 pm »
Szczerze mówiąc, to wpienia mnie już, że Sub-Zero jest ciągle takim chłopcem do bicia w trailerach. Boże, jaki ten Boon to jest fanboy Scorpiona, to w pale się to nie mieści.
Heh, też to zauważyłem, bo Subek to mój fawort wśród kombatantów. Ja nawet pójdę dalej i zacznę forsować swoją teorię spiskową, że podczas pierwszej prezentacji 17 stycznia wszystkie te nołlajfy miały zakaz wybierania Suba spośród pierwszej zeprezentwanej siódemki

A jak wam się widzi, że stary dobry Shangu ma pyszczysko Cary Hiroyuki Tagawy?

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #452 dnia: Marca 22, 2019, 10:48:57 pm »
No ja pewnie jutro napisze więcej. O Noobie, Shangu, rosterze, rozczarowaniu i innych dziwnych rzeczach. Narazie mi się nie chce i trochę mogę pisać zbyt podkurwionym tonem. Także jutro sobie przemyśle wszystko, ogarnę filmiki, wywiady itp i coś skrobnę. Na ten moment widzę, że to jest jeden z najlepszych rosterów w historii MK, ale nadal nie mogę być do końca zadowolony. Yea whatever.

Offline Regis89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #453 dnia: Marca 22, 2019, 10:57:27 pm »
Cytuj
A jak wam się widzi, że stary dobry Shangu ma pyszczysko Cary Hiroyuki Tagawy?

<3 <3 <3

Offline dragon 668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #454 dnia: Marca 23, 2019, 02:04:37 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=_BNX7Woolkg baj baj Rain.

ED musi go nienawidzić , zrobił Randoma w fiolecie by wkur.. jego fanów.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #455 dnia: Marca 23, 2019, 03:05:09 pm »
No i chuj. Rain oficjalnie deconfirmed przez jakiegoś pracownika NRS na Twitterze. Szkoda, smutny dzień. Na pytanie czemu go nie ma w rosterze, odpowiedział, że uwaga uwaga, w rosterze są inne zajebiste postacie. Yea whatever. Może po prostu mój gust nie wpasowuje się jakiś profil grupy docelowej NRS. Szkoda. Przez te sytuacje nawet średnio potrafię się zajarac tym Noobem i Shangiem. A szkoda, bo wyglądaja kozacko. No cóż. Gra wygląda świetnie, ale ja nigdy nie będę do końca z niej zadowolony. Szkoda, szkoda, szkoda. Baaardzo się czuje zrobiony w chuja. Gdyby zdementowano jego obecność od razu, wyglądałoby to zupełnie inaczej. Cieszę się, że Wasze mainy są w rosterze chłopaki. Niestety wychodzi na to, że muszę sobie znaleźć inna postać, której poświęce najwięcej uwagi w tej grze. Najbliżej tego miana jest na ten moment Kotal, Jade i ten cały Kollector. Eh, nie chce już smęcić, sorry...

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #456 dnia: Marca 23, 2019, 03:19:09 pm »
No i chuj. Rain oficjalnie deconfirmed przez jakiegoś pracownika NRS na Twitterze. Szkoda, smutny dzień. Na pytanie czemu go nie ma w rosterze, odpowiedział, że uwaga uwaga, w rosterze są inne zajebiste postacie. Yea whatever. Może po prostu mój gust nie wpasowuje się jakiś profil grupy docelowej NRS. Szkoda. Przez te sytuacje nawet średnio potrafię się zajarac tym Noobem i Shangiem. A szkoda, bo wyglądaja kozacko. No cóż. Gra wygląda świetnie, ale ja nigdy nie będę do końca z niej zadowolony. Szkoda, szkoda, szkoda. Baaardzo się czuje zrobiony w chuja. Gdyby zdementowano jego obecność od razu, wyglądałoby to zupełnie inaczej. Cieszę się, że Wasze mainy są w rosterze chłopaki. Niestety wychodzi na to, że muszę sobie znaleźć inna postać, której poświęce najwięcej uwagi w tej grze. Najbliżej tego miana jest na ten moment Kotal, Jade i ten cały Kollector. Eh, nie chce już smęcić, sorry...

Jeszcze się nie łam starty. Rain to chyba druga postać, która przewija się na wszystkich lajtach w sekcji komentarzy (zaraz po Noobie, który już jest potwierdzony), więc ja jeszcze na Twoim miejscu bym nie tracił nadziei. NRS i WB jest łase na pieniążki, więc można się spodziewać Raina w DLC. Tym bardziej, że jest na niego takie parcie.

Offline dragon 668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #457 dnia: Marca 23, 2019, 03:36:49 pm »
No i chuj. Rain oficjalnie deconfirmed przez jakiegoś pracownika NRS na Twitterze. Szkoda, smutny dzień. Na pytanie czemu go nie ma w rosterze, odpowiedział, że uwaga uwaga, w rosterze są inne zajebiste postacie. Yea whatever. Może po prostu mój gust nie wpasowuje się jakiś profil grupy docelowej NRS. Szkoda. Przez te sytuacje nawet średnio potrafię się zajarac tym Noobem i Shangiem. A szkoda, bo wyglądaja kozacko. No cóż. Gra wygląda świetnie, ale ja nigdy nie będę do końca z niej zadowolony. Szkoda, szkoda, szkoda. Baaardzo się czuje zrobiony w chuja. Gdyby zdementowano jego obecność od razu, wyglądałoby to zupełnie inaczej. Cieszę się, że Wasze mainy są w rosterze chłopaki. Niestety wychodzi na to, że muszę sobie znaleźć inna postać, której poświęce najwięcej uwagi w tej grze. Najbliżej tego miana jest na ten moment Kotal, Jade i ten cały Kollector. Eh, nie chce już smęcić, sorry...

Myslisz ze znowu go dadza w DLC ????

Ja tam sie ciesze ze jest Erron , brakuje tylko Havika i Fujina do idealnego rostera.

Jeszcze się nie łam starty. Rain to chyba druga postać, która przewija się na wszystkich lajtach w sekcji komentarzy (zaraz po Noobie, który już jest potwierdzony), więc ja jeszcze na Twoim miejscu bym nie tracił nadziei. NRS i WB jest łase na pieniążki, więc można się spodziewać Raina w DLC. Tym bardziej, że jest na niego takie parcie.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #458 dnia: Marca 23, 2019, 03:59:04 pm »
Mam taką nadzieję, że tak będzie. Rain jest jedną z najbardziej wyczekiwanych postaci przez community Mortal Kombat. Jak dla mnie must have w DLC. NRS chyba widzi jaki jest na niego hype. Na bank byłby Kombat Pack sellerem. W pierwszym go raczej nie wypuszczą bo tu jest Shang, więc po co strzelać dwa razy. Obstawiam, że będą 3 Kombat Packi. Sellerem będzie następująco:
!1. Shang Tsung
2. Rain
3. Fujin/Havik
Obym się kurde nie mylił... :P

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #459 dnia: Marca 23, 2019, 04:21:24 pm »
Obyś się kurde nie mylił :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #460 dnia: Marca 23, 2019, 04:25:09 pm »
Też mi się wydaje, że sprawa Raina się jeszcze nie żakończyła. Kombat Packi to dobry sposób żeby wyciągnąć piniondze od ludu łasego na swoje ulubione postacie..... Swoją drogą to tłumaczy dlaczego main rooster wygląda jak wygląda, żebyśmy wydali raz jeszcze hajsy na te wszystkie Fujiny, Haviki, Rainy i inne w DLC,......

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #461 dnia: Marca 23, 2019, 04:26:59 pm »
Kurcze jeśli to prawda to jest mi przykro, bo choć sam Raina nie lubię to jest bardzo chciany przez całą rzeszę fanów, więc dla samych nich on się należy i zarobi dużo pieniędzy jeśli pojawi się w DLC, a to że Ed coś o powtórkach z DLC gadał, to nic to jeszcze nie znaczy, bo gdy ujawnili DLC do Soul Calibura to śmiał się, że to niezłe koszenie na kase fanów ujawniając płatny kontent przed wydaniem gry, a co zrobił wczoraj? Dokładnie to samo z czego niedawno się jeszcze śmiał. Mam tez drugą teorię co do Raina. Chcą znowu bardziej i dłużej wspierać kontent po wydaniu, więc uważam, że Raina dają osobo za free za jakiś czas. Dobry ruch byłby to ze strony Netherrealm. Nie mieliśmy miejsca w rosterze ale z powodu tego, że się go domagacie wpadnie wam jako free content, hmm?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #462 dnia: Marca 23, 2019, 04:38:27 pm »
Zyskaliby w oczach fanów Raina ale cała reszta byłaby wkurwiona, że za inne ulubione postacie muszą płacić :)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #463 dnia: Marca 23, 2019, 04:55:31 pm »
Gdzie jest Fujin?

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #464 dnia: Marca 23, 2019, 06:02:28 pm »
Materiał o Jacksonie Briggsie:

https://youtu.be/oQEO0QVrBs4

Edit: tak mnie naszło. Skoro roster już mamy na 100% potwierdzony z leaku, a Shang jest jako DLC to mi nasuwa pewną teorię. Mianowicie, skoro czarnoksiężnik miał być do odblokowania (według leaku) tak samo jak moja Mileenka... No to może ci ludzie od tego leaku jakoś się źle zasugerowali i to nie były postacie do odblokowania tylko właśnie te które będą w pierwszym kombat packu... :v
Jeśli tak to obstawiam Mileenkę i Shanga w pierwszym Packu. Plus jakiś właśnie Shinnok (bo on też się coś pojawiał w leaku) i na koniec ktoś obcy jakiś Michael Myers czy inny Spawn.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2019, 06:14:35 pm wysłana przez Kornixon »