Autor Wątek: FATALITY - ranking/dyskusja/odczucia  (Przeczytany 4655 razy)

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
FATALITY - ranking/dyskusja/odczucia
« dnia: Kwietnia 29, 2019, 01:06:37 pm »
Ok, jako że lubię wszelkiego rodzaju rankingi, to zrobiłem sobie ranking wszystkich FATALITY, które mamy do tej pory w Mortalu.

Przedstawię Wam teraz 7 wg mnie najlepszych i 7 wg mnie najgorszych w grze i postaram się jakoś to umotywować.

Note1 – nie brałem pod uwagę Fatality Kroniki, które jest, swoją drogą, bardzo dobre.
Note2 – dlaczego 7 a nie 5 albo 10? Ano z prostej przyczyny: BO TAK.


Lecimy!

NAJLEPSZE FATALITY W MORTAL KOMBAT 11

Miejsce 7

(click to show/hide)

Miejsce 6

(click to show/hide)

Miejsce 5

(click to show/hide)

Miejsce 4

(click to show/hide)

Miejsce 3

(click to show/hide)

Miejsce 2

(click to show/hide)

Miejsce 1

(click to show/hide)

--

Pochwaliliśmy kreatywność, to teraz śmigamy w drugą stronę. Naprawdę nie mogę uwierzyć, że ludzie, którzy wymyślili fatality z mojej pierwszej siódemki, to ci sami ludzie, którzy są odpowiedzialni za te chujozy, które tutaj przedstawię.

NAJGORSZE FATALITY W MORTAL KOMBAT 11

Miejsce 7

(click to show/hide)

Miejsce 6

(click to show/hide)

Miejsce 5

(click to show/hide)

Miejsce 4

(click to show/hide)

Miejsce 3

(click to show/hide)

Miejsce 2

(click to show/hide)

Miejsce 1

(click to show/hide)

--

Oczywiście ranking jest jak najbardziej subiektywny. Zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami i postowania swoich rankingów.

Aha, jeśli nie pasuje Wam użycie spoilerów/złamałem jakiś pkt regulaminu czy coś, to dajcie znać, to wszystkie spoilery usunę i będzie plain text, po prostu chciałem wprowadzić trochę dramatyzmu do rankingu  >:D >:D >:D

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Odp: FATALITY - ranking/dyskusja/odczucia
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 29, 2019, 01:36:43 pm »
Najlepsze jak dla mnie to Noob i D'Vorah - naprawdę jak pierwszy raz je zobaczyłem powiedziałem 'WOW'. Najgorsze to te przekombinowane, ale i tak TOPkę zajmuje Cetrion - w ogóle mi ta postać nie podchodzi :)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: FATALITY - ranking/dyskusja/odczucia
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 30, 2019, 08:45:56 pm »
Jak dla mnie Noob Saibot ma świetne to wykończenie z cieniem również przez końcowy moment gdy rozrywa przeciwnika i krew rozlewa się na kształt krwawych skrzydeł.