Autor Wątek: MK: DA na PS2 - Czy można grać analogiem?  (Przeczytany 4113 razy)

Offline TurboJanek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
MK: DA na PS2 - Czy można grać analogiem?
« dnia: Listopada 10, 2010, 09:53:20 pm »
Zakładam temat, bo nie mogłem znaleźć odpowiedzi na pytanie, które sobie zadaje. Czy jest możliwość gry analogiem w MK: DA na PS2? W wersji, którą ściągnąłem, jest możliwość gry tylko strzałkami, co jest dość niezręczne i nijak ma się do sterownia w takim powiedzmy Soul Caliburze. A to przecież gra w pełnym 3D i niemożność zastosowania analoga jest trochę dziwna. Czy może ściągnąłem jakąś okrojoną wersję gdzie nie ma dodatkowych ustawień w opcjach? Jak wygląda sytuacja w MK: D i MK: A? Zostałem posiadaczem PS2 i chciałbym już zacząć grać w kolejną grę z serii MK, ale nie wiem czy mam dobra wersję. Pomoże ktoś?

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: MK: DA na PS2 - Czy można grać analogiem?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 10, 2010, 10:03:26 pm »
w mkd  i mka gałki działają. Ale jak jest w mkda to nie wiem bo jeszcze nie mam.

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: MK: DA na PS2 - Czy można grać analogiem?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 10, 2010, 11:56:38 pm »
Wszystko działa, tylko trzeba włączyć analog na padzie, pomiędzy gałkami masz przycisk :)

Offline TurboJanek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: MK: DA na PS2 - Czy można grać analogiem?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 11, 2010, 03:40:21 am »
Nie no bez przesady. Włączyłem analoga i nie działało. Czyli można się poruszać analogiem i nie używać strzałek?

Zatem czy może być to wina wersji, którą ściągnąłem? Bo jak rozumiem grałeś w MK: DA analogiem? :)



Nie piszemy kilku postów pod rząd, istnieje coś takiego jak "edycja". - mod
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2010, 03:38:22 pm wysłana przez robaczek »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: MK: DA na PS2 - Czy można grać analogiem?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 12, 2010, 02:08:13 am »
trudna sprawa... Skoro mówił że się da to się da. Pada masz całkiem sprawnego, więc wina może leżeć po stronie gry. Pirackie wersje mogą posiadać błędy, których nie ma w oryginałach. Najlepiej spróbuj ściągnąć inną wersję. pozdro :)

Offline TurboJanek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: MK: DA na PS2 - Czy można grać analogiem?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 12, 2010, 04:51:58 am »
No właśnie nie do końca się musi dać, ponieważ wyczytałem, że wersja na GameCuba nie posiada opcji gry analogiem i myślałem. że tutaj też tak będzie. Jednak dostałem informację, że się da, ale da się bo grałeś analogiem czy wydaje Ci się, że po włączeniu przycisku analog działa? Przecież to takie banalne pytanie na tym forum. Ludzie pomóżcie i powiedzcie co mam zrobić? Ściągać inną wersję? Czy może pirackie w ogóle nie mają możliwości gry analogiem? Czy może jednak w ogóle nawet na oryginale też się nie da grać.

robaczek

  • Gość
Odp: MK: DA na PS2 - Czy można grać analogiem?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 12, 2010, 09:21:28 am »
Najlepiej to proszę kupić oryginalną. Nie kosztuje majątek, a i problemów mniej.

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: MK: DA na PS2 - Czy można grać analogiem?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 12, 2010, 01:15:14 pm »
No właśnie nie do końca się musi dać, ponieważ wyczytałem, że wersja na GameCuba nie posiada opcji gry analogiem i myślałem. że tutaj też tak będzie. Jednak dostałem informację, że się da, ale da się bo grałeś analogiem czy wydaje Ci się, że po włączeniu przycisku analog działa? Przecież to takie banalne pytanie na tym forum. Ludzie pomóżcie i powiedzcie co mam zrobić? Ściągać inną wersję? Czy może pirackie w ogóle nie mają możliwości gry analogiem? Czy może jednak w ogóle nawet na oryginale też się nie da grać.

Ja mam oryginalnego MK:DA i da się grać na analogach na 100%, chociaż mi się lepiej gra na strzałkach.

Robaczek Ci dobrze mówi MK:DA można kupić na allegro w cenie 30 zł, a jak Ci się nie chce wydawać kasy to ściągnij inną wersję.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: MK: DA na PS2 - Czy można grać analogiem?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 12, 2010, 01:44:43 pm »
@TurboJanek - zajrzyj do tematu Pobieraczek w Innych. Może przekonamy Cię do oryginałów :)

Edit:
Niedawno zacząłem grać w MKDA, i jak się okazuje, gałki nie działają... Mam oryginalną płytkę, a konsola dopiero wróciła z serwisu. Możliwe, że zależy to od wersji, bądź po prostu nie da się grać analogami.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2011, 02:08:31 pm wysłana przez johnx »