Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 821250 razy)

Offline jar_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2280 dnia: Lutego 16, 2011, 09:15:47 pm »
ubolewam tylko nad tym iż w dniu dzisiejszym mój Xbox 360 załapał 3ROD w związku z czym,aby zagrać w nowego Mortala będę zmuszony zakupić Playstation 3


Tu sie trzeba cieszyc nie ubolewac  ;D ;D

Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2281 dnia: Lutego 16, 2011, 09:34:26 pm »
dodatkowo Ed wielokrotnie wspominał o zakresie postaci w nowym MK, to raczej awykonalne aby na starcie gry w podstawowym składzie dali nam Quan-Chi skoro po raz pierwszy można było nim zagrać dopiero w MK4.

... co nie znaczy, że nie było go wcześniej :) W MK4 poznaliśmy Quan Chi ale nie ma problemu aby utworzyć mu historię w czasach MK2 - MK3.

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2282 dnia: Lutego 16, 2011, 09:44:02 pm »
Też tak uważam Quana zawsze da się wkręcić w historie

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2283 dnia: Lutego 16, 2011, 10:05:37 pm »
Jeśli się nie mylę to np fabuła Mortal Kombat Mythologies:Sub-Zero rozgrywa się jeszcze przed pierwszym turniejem,a jak wszyscy wiem w MKM:SZ pojawia się postać Quan 'a Chi,także nie powinno być problemu z wkręceniem go do fabuły pierwszych trzech odsłon MK  :).To samo również tyczyło by się Shinnoka(Był on proponowany przez Ed Boona jako postać DLC)
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2011, 10:08:16 pm wysłana przez Raven821 »

Offline tajpan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2284 dnia: Lutego 16, 2011, 10:18:14 pm »
więc teoretycznie można wpleść jeszcze inne postaci, Fujin,  Sareen'a też tam byli.., Ed zaznaczył na swoim twitterze ,że chodzi jedynie o fabułę mk1-3 ''Noobde: New game covers MK1-2-3 story'' Jendnak Quan-Chi na pewno pojawi się jako DLC.. jednak to tylko moje zdanie..

jak na razie razi mnie jedynie skoncetrowanie uwagi na postaciach o których pojawieniu się wiemy od początku, mogliby w końcu pokazać krótki urywek sytego gameplay'u z nowszymi postaciami bo dotychczas widziałem np. Sindel jedynie na screen'ach bądź dostającą baty od smoke'a..

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2285 dnia: Lutego 16, 2011, 10:26:15 pm »
Sądzę że Quan Chi będzie w podstawowym roosterze.Tylko oby miał to fatality a'la Punisher (wydaje mi się że Ed jest fanem komiksów Marvela, bo ciągle znajduje jakieś nawiązania do nich) gdzie urywa nogę gościowi a potem go nią zabija.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2286 dnia: Lutego 16, 2011, 10:42:18 pm »
No fakt... Ten fatal jak najbardziej powinien być. Jedno z najlepszych wykończeń w całej serii. Chociaż rozciąganie szyi też dawało radę :P... Co do designu. Najbardziej podoba mi się ten z MKDA - strój podstawowy. W alternatywnym (podstawowy w mk4) Quan przypomina mi bardziej clowna niż czarnoksiężnika.

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2287 dnia: Lutego 16, 2011, 10:44:07 pm »
quan chi oraz jego wygląd i fatality z Mortal Kombat 4 i jestem w 7 niebie :D sądząc po głosach postaci które wyciekły będzie w podstawce

edit. jego podstawowy wyglad w mk da mi nie pasi. wyglada jak jakis niewolnik hehe
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2011, 10:46:53 pm wysłana przez Mateuka »

Offline tajpan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2288 dnia: Lutego 16, 2011, 11:04:01 pm »
dokładnie, motyw z urywaniem nogi był najlepszy.. ciekawi mnie czy postacie dodawane jako późniejsze DLC zostaną dopracowane w tym samym stopniu co podstawowy roster, jeśli tak będzie naprawdę świetnie...

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2289 dnia: Lutego 16, 2011, 11:06:45 pm »
Jak dla mnie w MK4 Quan Chi zdaje się być taki mroczny i tajemniczy,ale już w MK DA wygląda bardziej jak jakiś barbarzyńca aniżeli czarnoksiężnik  ;D,także również byłbym usatysfakcjonowany za designem z czwartej części gry :).Myślę że dobrym pomysłem było by dodanie jako DLC dla każdej postaci jednej fatality z wcześniejszej odsłony gry tak,aby każdy mógł wybrać swoją ulubioną  :)

Wiem wiem troszkę za bardzo się rozmarzyłem,ale co tam ::)

Offline MK_FAN

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2290 dnia: Lutego 16, 2011, 11:12:03 pm »
@up Myślę, że nie rozmarzyłeś się aż tak bardzo, bo podobno fatale z dlc mają być klasyczne.

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2291 dnia: Lutego 16, 2011, 11:20:21 pm »
witam ;) mam pytanie odnośnie wszystkich dodatków do gry przypisywanych edycji kolekcjonerskiej/wydaniu filmu na blu-ray, orientujecie się może czy wszystkie z nich będą później dostępne do pobrania? czy po prostu aby je wszystkie skompletować trzeba by było kupić kilka wydań gry..

dodatkowo Ed wielokrotnie wspominał o zakresie postaci w nowym MK, to raczej awykonalne aby na starcie gry w podstawowym składzie dali nam Quan-Chi skoro po raz pierwszy można było nim zagrać dopiero w MK4.

Co do DLC, to po prostu w tych wszystkich dodatkach (MK The Movie BR) będą kody aby sobie gracz mógł to pobrać za darmo. Jeśli nie kupisz filmu, możesz pobrać, ale za opłatą. Oczywistym jest, że edycji kolekcjonerskiej nie wystarczy dla wszystkich i nie wszyscy są na tyle głupi, by zamawiać grę w trzech sklepach na raz, by mieć wszystkie dodatki. Po prostu jedną rzecz dostaną jako bonus, a inne będą musieli dokupić. Mam nadzieję, że wyjaśnienie cię zadowala. :)

Offline tajpan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2292 dnia: Lutego 16, 2011, 11:30:39 pm »
dzięki, pewnie ,że zadowala jednak na jednym anglojęzycznym forów natknąłem się na informacje iż pewne dodatki mają być ''limitowane'' , teraz widzę ,że to kolejny wymysł..

wiadomo coś na temat ekskluzywnej postaci na xbox'a? czy jedynie w wersji na PS3 wzięli Kratosa?


Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2293 dnia: Lutego 16, 2011, 11:33:30 pm »
Właściwie nawet nie wyobrażam sobie jaka by to była postać która by pasowała może Ryu z Ninja Gaiden.

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2294 dnia: Lutego 16, 2011, 11:41:21 pm »
Jak dla mnie na X'a jak i na PS3 mogło by nie być żadnej dodatkowej postaci z innego universum ;/,wolałbym  aby na jej miejsce wskoczył np jakiś sub-boss z MK:Kintaro bądź Motaro