'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: 3 Postacie !  (Przeczytany 25548 razy)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Odp: 3 Postacie !
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 19, 2011, 02:06:13 pm »
Sonya - poniewa? gra?em ni? od zawsze, odk?d tylko mog?em gra?em w?a?nie ni? i tylko ni? gra?em, wi?c i tu nie b?dzie wyj?tku, nie pasuje zrobi? wyj?tek
Johnny Cage - poniewa? nigdy nim nie gra?em, bo ciot? by?, a teraz ogó? tej postaci mi si? podoba, napis na klatce przede wszystkim, to co? w moim stylu ;D

reszt? mi gra poka?e ;)

Offline DanOrdo

• U?ytkownik
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 19, 2011, 06:07:05 pm »
1.Johnny Cage Moja ulubiona posta?
2.Scorpion/Sub-zero moje ulubione postacie i mam dylemat :)
3.Ermac telekineza rz?dzi ^ ^
Cz?sto b?d? gra?
1.Cyrax
2.Jade
3.Kung Lao
Cage,Ermac,Sub-Zero,Scorpion,Kung Lao,Mileena,Kitana,Rain,Reptile,Tanya,Kenshi Rz?dz?!
A no zapomnia?em o Smoku Cyraxie i Noobku xDD

Offline Gor0

• U?ytkownik
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 27, 2011, 10:46:31 pm »
Ermac-lepszego wygl?du nie mog?em sobie wymarzy?
Noob saibot
Goro- ale w?tpi? czy b?d? mia? t? przyjemno?? :P
Walczy stylami shokan i kuatan. Przed laty pokona? Kung Lao. Niezwyci??ony od pi?ciuset lat.

Offline siw-psk

• U?ytkownik
  • GamerTag: siwylis
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 07, 2011, 02:48:17 pm »
Sub-zero - zawsze go lubi?em  ze wzgledu na technike walki i zajebi.. wygl?d

Raiden - poprostu niszczy ;p

Cyber Sub-zero
siwylis

Offline wawdo

• U?ytkownik
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 30, 2011, 01:42:55 pm »
Lubie:

1. Sub-Zero. Ma mocne i ?atwe comba.
2. Ermac. Patrz 1.
3. Noob. ?wietny wygl?d i Super fatale.

Nie znosz?:

1 i 2. Sheeva i Kratos. S? wolni i maj? s?abe combosy i speciale.
3. Rain. Jako? mi nim nie idzie i ma beznadziejne fatale.

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 15, 2011, 01:50:52 pm »
Troch? si? pozmienia?o wi?c czas na aktualizacj? :)

Gram:
1. Kabal - Moja ulubiona posta? od zawsze, ?omy :D
2. Kitana - Bardzo szybka posta?, ?wietny wygl?d
3. Kung Lao - kolejna bardzo szybka posta?, bardzo dobre ciosy i najlepsze fatality w grze

Nie Gram:
1.Scorpion - nie cierpi? typa, chyba najprostsza posta? w grze, byle osio? co? sklei.
2.Sindel - jako? mi nie podchodzi, aczkolwiek jest dobr? postaci? i mo?na j? ?adnie kara?
3.Baraka - totalnie nie podchodz? mi jego ciosy, chocia? maj? mocny dmg. nigdy za nim nie przepada?em

ps. Co do Smoke - zwracam honor bardzo dobrze zrobili t? posta? i gra si? ni? bardzo przyjemnie, a tak narzeka?em :D

Offline wawdo

• U?ytkownik
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 15, 2011, 05:18:58 pm »
Troch? si? pozmienia?o wi?c czas na aktualizacj? :)

Gram:
1. Kabal - Moja ulubiona posta? od zawsze, ?omy :D
2. Kitana - Bardzo szybka posta?, ?wietny wygl?d
3. Kung Lao - kolejna bardzo szybka posta?, bardzo dobre ciosy i najlepsze fatality w grze

Nie Gram:
1.Scorpion - nie cierpi? typa, chyba najprostsza posta? w grze, byle osio? co? sklei.
2.Sindel - jako? mi nie podchodzi, aczkolwiek jest dobr? postaci? i mo?na j? ?adnie kara?
3.Baraka - totalnie nie podchodz? mi jego ciosy, chocia? maj? mocny dmg. nigdy za nim nie przepada?em

ps. Co do Smoke - zwracam honor bardzo dobrze zrobili t? posta? i gra si? ni? bardzo przyjemnie, a tak narzeka?em :D

A ja w?a?nie za nic nie mog? sklei? lepszego comba scorpem.

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 15, 2011, 05:31:24 pm »
A ja w?a?nie za nic nie mog? sklei? lepszego comba scorpem.

Offline Mateuka

• U?ytkownik
  • MKX: PS3 & PS4
  • PSN ID: Mateuka
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 15, 2011, 06:23:01 pm »
no Scorpionem comba ponad 30 % nie sklei? to trzeba sie naprawde bardzo postara? ;D

Robie COMBOSAAAAA!

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 15, 2011, 09:10:38 pm »
Ja gram :

1. Cyrax - jako? mi w Story si? spodoba? i zacz??em nim gra?.
2. Mileena - jak co? si? sklei to ?adnie mo?na ty?ek skopa?.
3. tutaj nie wiem kogo doda? bo jako? wieloma postaciami staram si? co? opanowa?.

Offline Kokoju

• U?ytkownik
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 16, 2011, 01:44:27 am »
1. Kabal - Posta? bardzo szybka i wygodna w u?yciu. Ma co prawda jedynie cztery ciosy specjalne, ale wystarcz? one do uk?adania niez?ych combosów. Jego specjalny cios polegaj?cy na nadzianiu przeciwnika na hakowate miecze dzia?a na kucaj?cego przeciwnika nawet, kiedy ten si? broni. A kiedy przeciwnik si? broni, ale stoi - wystarczy pos?a? sun?ce si? po ziemi brzeszczoty. Gdy kto? skacze, mo?na ?atwo pos?a? za nim te fioletowe kule (którymi mo?na strzela? tak?e podczas skoku), a Nomad Dash pozwoli 'zakr?ci?' przeciwnika daj?c okazj? do wprowadzenia mocnego combo/X-Raya. Minusem jest to, ?e w przypadku nieudanego Nomad Dasha samemu jest si? na sekund?/dwie zdezorientowanym, przez co to przeciwnik mo?e wprowadzi? co? mocnego. Poza tym, ulepszone ataki daj? niewielki bonus w stosunku do zwyk?ych. Mimo to, posta? ta jest moj? ulubion?.

2. Quan Chi - T? posta? ceni? za wszechstronno??, jako ?e jego specjalne ciosy dotycz? niemal?e wszystkiego: mo?na zahipnotyzowa? wroga, co pozwoli wprowadzi? jakie? combo/X-Ray, mo?na strzeli? na daleki dystans czaszk?, na krótki dystans specjalnym promieniem. Mo?na chwilowo wzmocni? atak lub zwi?kszy? zdrowie za pomoc? Skeletal Boosta (to drugie si? przydaje, kiedy oponent broni si? oczekuj?c, ?e przeciwnik pierwszy wykona cios). Oprócz tego Quan Chi dysponuje teleportem po??czonym z atakiem, który po do?adowaniu jest ponad dwa razy mocniejszy od zwyk?ego (zwyk?y traci 7%, ulepszony 17). Krótko mówi?c: Quan Chi to posta? wszechstronna i przydatna w ka?dej sytuacji. G?ównym minusem jest to, ?e ci??ko (albo po prostu mi jest ci??ko) wprowadzi? jakie? silne combo.

3. Sindel - Sindel ceni? za zwinno?? - tworzenie ni? combosów po 20-30% to bu?ka z mas?em, mo?na te? czasem zrobi? co? mocniejszego. Potrafi wrzaskiem wytworzy? kul? w wersji zwyk?ej i dolnej, przez co ta dolna mo?e zrani? oponenta stoj?cego, a zwyk?a - tego, który akurat spada po skoku. Mo?e chwyci? przeciwnika w?osami, mo?e te? krzykiem os?abi? przeciwnika (cho? nie lubi? tego u?ywa? - przygotowanie si? do wrzasku zajmuje Sindel oko?o sekundy, przez co przeciwnik mo?e si? obroni?). Jej podstawowe ciosy - kopni?cia i uderzenia - Sindel wykonuje subtelnie i szybko, dzi?ki czemu zawieszony w powietrzu przeciwnik nim upadnie na ziemi? wielokrotnie obrywa. G?ównym minusem Sindel jest to, ?e jest ma?o mobilna - ani nie przebiegnie szybko przez pole walki (jak Kabal, Sub-Zero/Cyber Sub-Zero czy cho?by Stryker swoim przekoz?owaniem), ani nie przeteleportuje. U?ywaj?c Sindel, walka z takim zawodnikiem jak Noob Saibot to istna katorga.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2011, 07:24:29 pm wysłana przez Kokoju »

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 19, 2011, 12:40:25 am »
Ja co? napisz? o postaciach, którymi gram. Pomimo tego, ?e wcze?niej napisa?em kim gra? b?d?, gry jeszcze nie mia?em, a jedynie wnioski wysun??em na podstawie krótkich gameplayów.

Kenshi - to mój numer jeden, jedna z najbardziej barwnych postaci od czasu ?miertelnego Przymierza. Dobrze wymy?lony, ?lepy swordsman potrafi? namiesza? w pi?tej cz??ci MK. Jako jeden z niewielu zosta? uznany przez wielu za dobr? posta? na podstawie jego historii, wygl?du i stylu walki w?ród wszystkich pozosta?ych niezbyt wiele wnosz?cych do serii m.in. Mavado, Nitara, czy Hsu Hao. Pokocha?em go za ?wie?o??, a w Deception by? jeszcze szybszy, lepszy z nowymi zdolno?ciami, które pokaza?y graczom, ?e jest postaci? wart? uwagi. Wiedzia?em, a raczej przypuszcza?em, ?e w MK9 nie znajdzie si? w?ród czo?owych, ale dowiaduj?c si? o mo?liwym DLC mia?em nadziej?, ?e go w?a?nie jako jednego z pierwszych zobacz?. Prosi?em, modli?em si? i otrzyma?em to, co do oddychania w MK9 potrzebne mi by?o. Tutaj jak prawie ze wszystkim jest jeszcze lepiej, Kenshi ma du?? moc w atakach, dobry zasi?g, a jego specjale troch? zmielili, aby odskoczy? od Ermaca, co wysz?o mu na dobre, bo to, co najlepsze mia? w Deception pozostawili, a ca?? reszt? wymienili. Dlatego ja Davidkoz gram, b?d? gra? Kenshim, Niewidomym Swordmanem ;)

Sonya - czasem przychodzi czas na sentymenty, a ?e ja jak wielu wie, lubi? tylko to, co mi si? podoba, darz? jakim? uczuciem, czy przekonaniem wybra?em w?a?nie po raz kolejny j? - sentyment Sonya Blade. Od ma?ego gra?em tylko i wy??cznie Sony?, nie znosi?em Sub-Zero oraz Scorpiona, a wi?c wbrew wszystkim, którzy grali g?ównie m?sk? cz??ci? wybiera?em Pani? porucznik za ?wietne nogi, project. Gdy brak?o jej w MK2 cieszy?em si? Mileen? oraz Barak?, którzy po raz kolejny jej brak zast?pili w Deception. Na samym pocz?tku maj?c MK9 i pada w r?ku Sonya wybitnie mi nie le?a?a, wi?c zacz??em gra? inn? cz??ci? celebrytów, dzi?ki czemu doszed?em do kilku wniosków na temat innych pa?. Panie cho? wcze?niej takie same to teraz si? znacz?co ró?ni? i kim mia?bym niby gra?? Kitana jest dobra, ale denerwuje mnie to, ?e lata jak popierdolona z miejsca na miejsce jakby mia?a ADHD, nie lubi? g?upoty, a z g?upot? mi si? ona kojarzy. Mileena? Matko Boska, jej image jest najlepszym w grze, psycholka mówi?ca za dwoje, a mo?e i nawet troje? Na tym plusy si? ko?cz?. Kitana to ADHD x 24, a jej siostra jak to siostra ze z ranion? psych? chce dogoni? siostr? no i si? goni?. Pozostaje jeszcze Jade, która akurat tutaj jest ?wietna ale mam z ni? tak z?e do?wiadczenia po Deception, ?e wybieram j? czasem z nadziej?, ?e nie wróc?, a tutaj jak nó? no?em od razu bezdechu te same obrazki przed oczyma. Jeszcze jest stara Sindel, która no niestety kojarzy mi si? z wielk?, rozjechan?, zaropia?? piczk? i cho?bym nie wiem jakbym nawet chcia? to zmieni?, to zawsze widz? j? roznegli?owan? mówi?c?: "wyli? mnie". Skarlet nie mam, wi?c si? nie wypowiem, wi?c w?a?nie dlatego -> przez sentyment, dzieci?stwo, z?e do?wiadczenia oraz strach gram w?a?nie Sony?.

Kitana - napisa?em wy?ej, ?e nie, ?e to nie to, ?e ADHD, ?e denerwuje mnie, ale ?atwo si? ni? gra, mo?na lata? jak z miejsca na miejsce jak w jakim? podkr?conym filmie z nadziej?, ?e przeciwnik wy??czy konsol? ;D Nie mam póki co trzeciego typu, bo takiego w tej grze nie ma. Mam nadziej?, ?e b?dzie jakie? DLC z Reiko, Tany?, Frost albo Li Mei, bo tylko te postacie kojarz? mi si? tak dobrze, jak wspomniany powy?ej Kenshi. My?l? jeszcze o Rainie, bo gdy gram naprzeciw niemu, bo sam go jeszcze nie zakupi?em, to podoba mi si? to jak wygl?da, jakie ma zdolno?ci, i co potrafi zrobi?. Po?yjemy, zobaczymy. Love!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2011, 12:45:50 am wysłana przez davidkoz »

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 19, 2011, 10:12:28 am »
A widzisz David, Rain ma swoje zalety.

Tutaj si? rozpisz?.

Cyrax - Szybki robot, mo?e uwi?zi? siatk? co mi si? podoba.  Je?eli kto? potrafi opanowa? bomb trap to przeciwnik jest na widelcu. Przy mocnym kombo potrafi zabra? od 39% - 50%. Jego zwyk?e ciosy potrafi? oszo?omi? kucaj?cych przeciwników.

Mileena - Specjale ma bardzo ?atwe do zablokowania, ale jej komba mog? by? gro?ne dla przeciwnika.

Cyber Sub-Zero, Smoke, Rain po cz??ci Kabal - tu wybór jest dosy? trudny bo ?adnej z tych postaci nie opanowa?em tak jak poprzednie i po prostu nie mog? si? zdecydowa?.

Offline WolfBogard

• U?ytkownik
  • Lets see what you're made of!
  • GamerTag: Moonspell
  • PSN ID: MoonSpell83
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 22, 2011, 07:24:37 am »
Na obecna chwile:

Main: Kabal - generalnie za solidny pressing i dobry zoning. No i zajebisty render - odwznie poszli od MK3 i dobrze im to wyszlo.

Postacie "for fun" - Smoke, Kung Lao (bardziej sentyment z MKII)

2nd Main w fazie wyboru i testow.

-----------------

1 - Raiden, z jego teleportem ciezko go rushowac. Ogolnie trudna postac (Hat Tier - nie ma sie co dziwic)
2 - Kitana, bardzo ciezki mu Dla Kabala
3 - Reptile, na obecna chwile 0-owa wiedza w zakresie mu - glowne wyzwanie to elbow dash stosowane do przemiszczania sie po planszy i zajebiste recovery.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2011, 07:29:39 am wysłana przez WolfBogard »

Offline KaroxPL

• U?ytkownik
  • Lol
  • PSN ID: KaroxPL
« Odpowiedź #29 dnia: Października 31, 2011, 07:26:29 pm »
1.Ermac (Podoba? mi si? od pierwszej walki)
2.Kratos (Dla maniaka God of war to wielki wyczyn ;D)
3.Noob (Wygra?em nim 1 raz ladder na Armageddonie 1 raz ;D)
Nie nawidz?
1.Goro (Nudny)
2.Jonhy Cage (Jak dla mnie jest s?aby i nudny)
3.Baraka (Bardzo S?aba postac ?adko kto gra nim online lub Single)
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2011, 08:53:10 pm wysłana przez KaroxPL »
Hio.