Polskie Forum Mortal Kombat > Poboczne gry MK

Liga MKvsDC Universe

<< < (2/28) > >>

Cobra:
Davidkoz powiem ci że nie! ;)
Ja akurat umiem Jaxem, Sub Zero, Flashem i Scorpionem ale nie używam ich no i czasami mi wyjdzie Shang Tsungiem ;)

Adept:
Scorpion ani razu nie wygrał, u nikogo  :(

davidkoz:
ja nie gram Scorpionem, bo jest zbugowany, tzn ;d nie da się nim przegrać, a że oni przegrali to ich zapytaj dlaczego :P

Scorpion i Flash to dwie postacie w MKvsDC, którymi się najłatwiej gra online, co ja mówię, w ogóle :) zapytaj kogokolwiek, kto potrafi grać to Ci powie jaka jest różnica pomiędzy Scorpionem, a Jokerem ;D

Ja nigdy wżyciu nie grałem Scorpionem, nawet nie wiem jak linkę się robi i nigdy jej chyba nie zrobiłem. Mam taką zasadę od dzieciństwa, bo od małego grałem z bratem i on zawsze Scorpionem, a ja Sonyą i od tego czasu, tamtego:P nie gram Scorpionem.

Adept:

--- Cytat: davidkoz w Lipca 09, 2009, 05:52:59 pm ---Ja nigdy wżyciu nie grałem Scorpionem, nawet nie wiem jak linkę się robi i nigdy jej chyba nie zrobiłem. Mam taką zasadę od dzieciństwa, bo od małego grałem z bratem i on zawsze Scorpionem, a ja Sonyą i od tego czasu, tamtego:P nie gram Scorpionem.

--- Koniec cytatu ---

*Zajada paluszki* piękna historia  ;) Czyli Scorpion i Flash to tacy: Mileena i Liu Kang w Mortal Kombat II i Smoke w UMKIII, którymi też łatwo się gra online. No cóż czasami postacie w grach są przepakowane. Tak być nie powinno :<

davidkoz:
Oczywiście zebrałem to i owo i zamieścimy na MK Center nasze wyniki, na razie stronka w wersji BETA. Cobra musisz mi podać postać, którą lubisz grać ;D tak samo jak Kitana,Sindel,Tomek, bo na razie wpisałem sobie tak losowo:

http://mkc.honmaru.pl/liga/mkvsdc_liga.htm

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej