Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat X

Pad do Mortal Kombat X

(1/3) > >>

Sunbeach:
Witam! Chciałbym się od was dowiedzieć czy jest szansa kupienia gdzieś w Polsce lub najbliżej powiedzmy w Niemczech specjalnej, właśnie wydanej edycji Pada pod konsole i PC? Jeśli nie ma u nas to może ktoś widział w jakiś sklepach internetowych na terenie Niemiec czy Czech? Podaję link do Amazona by zobaczyć o jaki Pad chodzi :) http://www.amazon.com/Mortal-Kombat-Fight-Pad-Xbox-One/dp/B00RYW3FF4 [nofollow]. Niestety tutaj po przeliczeniu zamówienia wychodzi on mega drogo dlatego szukam go gdzieś bliżej..

Czekam na waszą pomoc, czekamy na X i pozdrawiam maniaków Mortala :D

wodny:
Jak nie zwalą multi to kupię tego:
http://www.play-asia.com/fighting-commander-4-paOS-13-49-en-70-7sn9.html

Działa z PC i zbiera same świetne recenzje.

Ten dedykowany pad do Mortala to raczej nie jest cudo i firma, która go robi nie należy do najbardziej poważanych wśród graczy. Radzę uważać.

Sunbeach:
Dzięki, ale ja jednak już wczoraj pojechałem do centrum i kupiłem Pada od Xboxa One z kablem do PC :) Uruchomiłem MK 9 i muszę przyznać że jestem zadowolony :) Idealnie współgra, bo nawet wyświetla przyciski od Pada na ekranie, ustawieniach i liście ciosów :D Zobaczę tylko czy potem nie wrócę jednak z powrotem do grania na klawiaturze, bo na razie tam robiłem o wiele lepsze combo hehe. Chyba że się przyzwyczaję.. pozdrawiam!   

Rv0000:
Ja osobiście bardzo lubię pada z PS2. Używam właściwie tylko jego do MK9 bo ma bardzo precyzyjny d-pad (krzyżak) chociaż podobno niektórzy narzekają, że sam pad jest za mały. Próbowałem raz grać na klawiaturze i poległem sromotnie, chociaż pamiętam w 1-4 to dobrze mi się kiedyś grało.

Sunbeach:
No właśnie to zależy od upodobań, ale ja Pada od X1 kupiłem w końcu dlatego, bo wiele poczytałem o tym że on idealnie konfiguruje się automatycznie pod PC i okazało się że rzeczywiście jest pełen profesjonalizm jak i w konfiguracji tak i w jego wykonaniu. W końcu 229 zł nie wydaje się na próżno i jest bajer :) Wcześniej miałem pożyczonego Pada od PS3 i różnica dla mnie jest jak Fiata do Porsche :D Co do grania na klawie to ja właśnie w 9 grałem cały czas na klawie i szło mi wyśmienicie - szybciej wchodziły combo itd.. ale jak już kupiłem to spróbuje się przestawić przy graniu w 10 :) Czekamy do wtorku!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej