Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat X

Problem z combo [video]

(1/1)

rAv:
Witam

Grałem "100lat temu" na automatach w MK. Przyszedł czas że stary koń wraca do ukochanej gry. Mam problem i nie wiem co robię źle. W filmiku widać moje ustawienia kontrolera (wszystko off) Próbowałem szybciej, wolniej i nie wiem w czym tkwi problem  :o

LINK:
[youtube]qA2eDWZRZ-c[/youtube]

A sugerowałem się tym filmikiem:
[youtube]TDntW5hWZvI[/youtube]

ender:
W zasadzie to się nie znam na tej części, ale skoro mądrzejsi milczą to się wypowiem.

Moim zdaniem bardzo szybko wciskasz te przyciski. Zapewne nie jest to złe, ale spróbuj podzielić to na dwie części. Najpierw x,x,b pewna pauza i dopiero dół, tył, x. Piszę pewna pauza, bo to już trzeba wyczuć.
Skoro ten dziwny tryb pada "pomagający" wykonywać ciosy masz wyłączony, to podejrzewam, że jak za wcześnie połączysz sekwencje wówczas druga część może być odrzucana.

rAv:
Dzięki bardzo za odpowiedź. Już dawno ja przeczytałem dopiero teraz odpisuję. Grałem kilkoma postaciami i różnie to bywa. U niektórych robię fajne konkretne długie combo bez problemu u innych nawet z prostymi mam problem i to offline w treningu.
Niektóre sekwencje można wstukiwac z wyprzedzeniem a niektóre z przerwami. Jeszcze inne porostu wychodzą mi raz na 30 prób albo wcale :x

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej