Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat X

Mortal Kombat X- moj pierwszy mortal porady

(1/2) > >>

Bart_M:
Witam,

Mam taką sprawę od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem PS4. Pare dni temu kupiłem sobie MK X. Dodam , że jest to mój pierwszy  MK w którego gram, wcześniej tylko Tekken.

Chciałem prosić o poradę odnośnie gry:

Którą postać polecacie jako pierwszą ( żeby się nie zrazić) na razie najwięcej czasu grałem Erron Black'iem, ale nie wiem czy ta postać nie jest za trudna do nauki może się mylę.

Fabułę przeszedłem, teraz wypadało by trochę pograć online :0

Dzięki z góry za odp.

Filx:
Nie, żebym się znał, ale co kto lubi. Powinieneś spróbować zagrać każdą postacią i zobaczyć, która ci najbardziej pasuje.

Bart_M:
No dzisiaj grałem po trochu każdą postacią i chyba najbardziej leży mi Sub-Zero .
WIelkie dzięki za odp. jakoś nikt nie chciał nic napisać w poście i doradzić.
Dla tego jeszcze raz wielkie dzieki za zainteresowanie

Luna:

--- Cytat: Bart_M w Marca 22, 2016, 09:18:35 pm ---(...)jakoś nikt nie chciał nic napisać w poście i doradzić(...)

--- Koniec cytatu ---
C'mon nie dałeś nam nawet czasu na przeczytanie posta:D Niektórzy pracują na dzikie zmiany;) Niby to co napisał Filx to racja ale...po mojemu weź sobie Sub-Zero lub Scorpiona i nimi zrób do porządku practice. Zbuduj jakieś własne combosy, ciekawe miksy i będzie gitara. Dlaczego ta dwójka? Otóż dlatego, że są to postaci ikoniczne dla serii jak Ryu i Ken dla SF. Oboje mają stosunkowo duży wachlarz możliwości zarówno w ataku, jak i w defensywie. Jeśli lubisz grać agresywnie to Scorp. Jeśli zaś wolisz wyczekać na luki przeciwnika to bez wątpienia Sub. Jak ich ogarniesz jako tako, to poszukaj swojego ulubieńca. Generalnie najpierw poczuj specyficzny system wyprowadzania ciosów i poszczególne mechaniki. Potem jazda online i chętnie coś pogram o ile czas pozwoli.

Bart_M:
No też tak zrobię wybrałem Sub i jestem z wyboru zadowolony. Wczoraj parę razy popykałem Online i nie było tak źle jakieś tam combo już potrafię zrobić . No i oczywiście z chęcią można pograć :)


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej