Autor Wątek: Najstraszniejsze gry w jakie graliście  (Przeczytany 12493 razy)

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Najstraszniejsze gry w jakie graliście
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 25, 2011, 08:47:10 pm »
Blair Witch hah słaba grafa ale jak się gra to aż się zesrac można

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Najstraszniejsze gry w jakie graliście
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 25, 2011, 11:55:48 pm »
Blair Witch hah słaba grafa ale jak się gra to aż się zesrac można
Zesrać [ze śmiechu] się można również czytając Twoje posty z użyciem wulgaryzmów ;) a o tej grze nie słyszałem. Może powiedz czemu 'można się zesrać' grając w blair witch...

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Najstraszniejsze gry w jakie graliście
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 26, 2011, 02:05:20 pm »
Sorry ale może znowu nie zrozumiesz moje pisma : P.
Więc tak jak dla mnie to wszystkie części tej gry są straszne lecz jedna mnie naprawdę przeraziła
między innymi Częśc "III Historia Elliego Kedwarda" opowiem początek gry.
Jesteś w opucznonej wsi i twoim zadaniem jest znaleśc zaginioną dziewczynkę
no i tam spotykasz kilku ludzi że mówi ci o tym co się dzieje itp.
Potem musisz iśc do Księdza i on ci powie co musisz zrobic.
Więc tak idziesz, do lasu, a tam jakieś trupy i je (jak wszędzie indziej) zabijasz,
a teraz bardziej straszne widzisz dziewczynkę przybitą do głaza wstaje i mówi głosem jak Ermac
tego to się można przestraszyc musisz ogłuszyc Omen'a i zawieśc go do Księdza ok 1 zadanie skończone
potem musisz iśc do założyciela tej wsi i on ci mówi że musisz iśc do jakiegoś szamana ok Szaman ci daje Laleczkę VooDoo
że jak ona się trzęsie to znaczy, że cię coś zaatakuje i dał jakiś naszyjnik(nie wiem do czego służył) dalej Szaman każe ci iśc do jakiegoś domu a na sam widok tego budynku aż ciarki przechodzą potem musisz walczyc z Szatanem(Ellym Kedwardem) zniszczyłeś, go więc wracasz na wieś no i tam ksiądz ucieka i mówi nam co się dzieje 3 zadanie musimy zabic Deomona na cmentarzu cholernie trudny do pokonania pokonujesz go no i dalej nie wiem bo już mi się znudziło ; P.
Więc to koniec tej gry no i nie wiem czy zrozumiesz...

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Najstraszniejsze gry w jakie graliście
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 26, 2011, 05:55:02 pm »
O takie coś mi chodziło - post mówi dużo o grze i można zrozumieć go bez większych trudności ;) już lepiej, ale jeszcze nie idealnie. Co do gry to wydaje mi się, że warto będzie w najbliższym czasie w nią zagrać. :) Może będzie strasznie...

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Najstraszniejsze gry w jakie graliście
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 26, 2011, 06:19:52 pm »
Half-life 2 - level z zombiakami - szczególnie upiorne były te szybkobiegające stwory co dziwnie ryczały.

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Najstraszniejsze gry w jakie graliście
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 26, 2011, 08:12:56 pm »
O takie coś mi chodziło - post mówi dużo o grze i można zrozumieć go bez większych trudności ;) już lepiej, ale jeszcze nie idealnie. Co do gry to wydaje mi się, że warto będzie w najbliższym czasie w nią zagrać. :) Może będzie strasznie...
Czy ja wiem najwyżej to tylko z Allegro w normalnych sklepach tego nie kupisz bo stara gra.

Offline Anevis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cunston
Odp: Najstraszniejsze gry w jakie graliście
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 26, 2011, 09:06:18 pm »
Gry z seri Resident Evil są czasami straszne, ale bardzo miło się w nie gra. Ostatnio grałem w RE4 i RE5 (nie zapomnę niektórych lokacji np. opuszczone laboratorium). Te gry są świetne, ale minusem jest strzelanie (musisz stać i celować :/)
Jeśli chodzi o straszność gry to myślę , że liczy się tylko zaskoczenie i napięcie. Czasami też można czuć strach w grach, których można coś stracić ( i ta gra nie musi być zbyt realistyczna :P) np. w Minecraft (patrz google) podczas wyprawy w kopalni można się łatwo przestraszyć potworka, jeśli zajdzie nas od tyłu :>.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Najstraszniejsze gry w jakie graliście
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 27, 2011, 03:16:51 am »
Half-life 2 - level z zombiakami - szczególnie upiorne były te szybkobiegające stwory co dziwnie ryczały.

Ravenholm. Zgadzam się w 100 %.

Offline toshiro32123

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Najstraszniejsze gry w jakie graliście
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 27, 2011, 08:32:06 am »
Wilk zbierający jajka :P

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Najstraszniejsze gry w jakie graliście
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 27, 2011, 12:33:22 pm »
Pamiętam, że w 2002 roku, kiedy pierwszy raz zagrałem w Diablo II miałem strasznego pietra... Bałem się głosu "Krwawej orlicy", przez co nie byłem w stanie zaliczyć tego quest'u i zakończyłem swoją przygodę z tą grą na jakieś 2 lata.
A ostatnią grą, która wywarła u mnie ciary na plecach była Dead Space grana o 2 w nocy...

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Najstraszniejsze gry w jakie graliście
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 27, 2011, 01:36:50 pm »
Half-life 2 - level z zombiakami - szczególnie upiorne były te szybkobiegające stwory co dziwnie ryczały.
Akurat mam HL2 więc skoro mówisz, że straszne to dobrze.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Najstraszniejsze gry w jakie graliście
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 16, 2011, 11:49:49 am »
Najstraszniejsza gra w jaką grałem to była jedna taka gra wstępna a z komputerowych to chyba tylko przy grze w MoH II poczułem się dziwnie nieswojo ale żeby było strasznie to nie powiedziałbym........