Autor Wątek: Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 77600 razy)

Offline strength

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #75 dnia: Września 25, 2005, 11:03:05 am »
Cytat: "Ana"

[...]
Skoro tak sie niektorym podoba MKDA/MKD to dlaczego nie piszecie juggli, combosow, taktyk czegokolwiek zwiazanego z gra tylko non stop "lubie Suba bo jestem tak zimny jak on"/"nie lubie baraki bo jest glupi a jest glupi bo jest glupi"... Paranoja.


pewnie dlatego, ze wiekszosc uzytkownikow tego forum to osoby z przedzialu 10-14 lat :>

Cytat: "Ana"

[...]
i teraz na 100% to moj ostatni post tutaj...
EDIT i why nie moge sie zbanowac?


nikt cie tu nie zatrzymuje, papa :)

Offline tHrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #76 dnia: Września 25, 2005, 01:09:51 pm »
Cytat: "strength"
Cytat: "Ana"

[...]
Skoro tak sie niektorym podoba MKDA/MKD to dlaczego nie piszecie juggli, combosow, taktyk czegokolwiek zwiazanego z gra tylko non stop "lubie Suba bo jestem tak zimny jak on"/"nie lubie baraki bo jest glupi a jest glupi bo jest glupi"... Paranoja.


pewnie dlatego, ze wiekszosc uzytkownikow tego forum to osoby z przedzialu 10-14 lat :>

Cytat: "Ana"

[...]
i teraz na 100% to moj ostatni post tutaj...
EDIT i why nie moge sie zbanowac?


nikt cie tu nie zatrzymuje, papa :)


Coś nie na rączke ... ?

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #77 dnia: Września 25, 2005, 03:32:36 pm »
A co twierdzisz, że 14-latki nie mogą zapamiętać kombinacji dłuższej niż 3 klawisze  :?:  :P

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #78 dnia: Września 25, 2005, 04:28:48 pm »
A mogą? Ja w wieku 13 lat pamiętałem tylko 3. :(

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #79 dnia: Września 25, 2005, 05:40:13 pm »
No to może masz nie za wysoki poziom inteligencji, bo ja w wieku 13 lat pamiętałem znacznie dłuższe kombinacje  :?

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #80 dnia: Września 25, 2005, 06:47:23 pm »
Nie. Po prostu nie miałem głowy do pamiętania :P Teraz zapamiętuje kombinacje w całości

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #81 dnia: Września 26, 2005, 08:10:06 am »
Może piszczie co chcielibyście zobaczyć w mk7 ( o rozbudowanym systempie walki już gadaliśmy ), żeby temat nie zamienił się w dramat  :wink: Ja najchętniej nie chciałbym żeby znowu dawali nowe postacie. Niech dopracują te co już wymyślili. A co powiedzieliście jakby fatale były regenerowane czyli wstawka jak z filmiku czy demka?

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #82 dnia: Września 26, 2005, 03:10:32 pm »
Cytat: "davidkoz"
A co powiedzieliście jakby fatale były regenerowane czyli wstawka jak z filmiku czy demka?


Chyba miałeś na myśli renderowane. Bo 'regenerowane'  :? to brzmi dziwnie nieprawdaż?

Tak poza tym to było by niezłe ale po co? Wiesz ile nad tym roboty, żeby zrobić serie takich filmików do każdej postaci, która wykańcza poszczególną postać osobno. To naprawde praco chłonne, sam chciałem takie coś zrobić do własnego Mortala, który miał mieć grafike ręcznie animowaną (rysunkową) ale niestety wszystko staneło na pomyśle i na artowych koncepcjach  :(

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #83 dnia: Września 26, 2005, 03:42:50 pm »
tak nie to miałem na myśli  :D

Jeśli chodzi o czas zrobienia tego to ty może i miałeś problem ale takie firmy które tworzą gry nie mają z tym problemu i nie jest to dla nich aż tak pracochłonne. Mogliby się nad tym postarać bo wkońcu MK7 ma być juz na konsole nowej generacji wiec powinni cos pokazać.

Offline Marv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #84 dnia: Września 26, 2005, 03:57:09 pm »
davidkoz nad takim intrem pracuje odzielny kilku osobowy team naprawde dlugo :) zreszta kiedys fani pytali czemu zakonczenia w nowych mortalach nie sa w formie filmikow.. odpowiedz byla prosta .. za duzo by to kosztowalo i za wiele czasu pochlonelo :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #85 dnia: Września 26, 2005, 04:01:22 pm »
no ok ja sie na tym nie znam więc wierze. Midway ostatnio dużo zarobił dzięki MKDA i MKD, a napewno MKSM też sie sprzedaje wyśmienicie więc mogli by nam coś takiego zafundować.

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #86 dnia: Września 26, 2005, 06:23:03 pm »
Miejmy nadzieję, że nam takie coś zafundują!

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #87 dnia: Września 26, 2005, 10:45:34 pm »
Moim zdaniem nie będzie potrzeby robienia renderowanych Fatality bo w końcu konsole nowej generacji będą obsługiwać taką grafe jak w zaawansowanych filmach więc po co rendering skoro to samo uzyskamy  normalnie w grze (dźwięk, grafika, ujęcia kamer itp. ect) i to ułatwia robote.

Offline sir_chester

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #88 dnia: Września 30, 2005, 02:02:24 pm »
Sorka nie chce mi sie czytac wszystkich stron tego tematu bo troche duzo by było, a tak pozatym juz chce MK7  :twisted: chociaz jeszcze nie grałem nawet w DECEPTION, a tak na serio to co do kombinacji i kombosów to wszystko zapamietuje (chociaż mam 14 lat a na mortalu się wychowuje od 6 roku życia) (tzn jak gram to wiem co mam nacisnąc a raczej moje zwinne palce bo teraz z głowy bym nic nie powiedział) ale ja uważam ze jak gram w mortala to chce mi sie odpocząć od realnego świata i po prostu nie myśleć jaki przycisk mam nacisnac zeby cos tam zrobic wiec improwizuje (nie gram na pale od razu mowie;)) co do MK7 to chce SUB - ZERO , SCORPIONA, ERMACA, oraz RAINA (dlatego że są moimi ul. postaciami szczególnie pierwsza)

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #89 dnia: Października 01, 2005, 06:53:28 pm »
sir chester: Boon nie raz mowil ze jak bedzie Scorp to i Sub Zero, a watpie aby Edek zrezygnowal ze Scropa skoro to jego ulubiona postac. Ermac byl w MKD wiec moze w MK7 wcisna Raina...
renderowane fatale... hmm nie wyobrazam tego sobie