Autor Wątek: UMK3 early select screen  (Przeczytany 4757 razy)

Offline Huunreh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
UMK3 early select screen
« dnia: Maja 18, 2009, 11:21:24 pm »
Witam. Chcę Wam pokazać coś co znalazłem w jednym ze starych numerów Secret Service, a mianowicie screen'y przedstawiające wczesną wersję UMK3.


Zwróćcie uwagę na drugą linię od góry. Różowy ninja, pewnie Rain i obok niego niebieski cyber-ninja, a tuż za nim Sub-Zero. Warto dodać, że Sektor, Cyrax i Smoke są obecni, więc to nie może być żaden z nich. Co o tym sądzicie?

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: UMK3 early select screen
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 19, 2009, 12:45:13 am »
Dobry temat :) Również się nad tym zastanawiam od dawien dawna ;D Ciekawe czy gościu robiący MKP ma na ten temat jakąś wiedzę czy Hydro jest tylko abstrakcją??

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: UMK3 early select screen
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 20, 2009, 07:25:15 am »
Też sie kiedyś nad tym zastanawiałem wydaje mi się że to jest poprostu fake od redaktorów SS. W tamtych polach na samym początku mamy smoczki  a oni powsadzali postacie w te pola. A że nie wiedzieli kto jest jeszcze ukryta postacia to wsadzili Smoke zmieniając jego kolor i go odwracając.

Proponuje napisać do redaktora naczelnego Neo Plusa którym jest Gulash on w tamtych czasach pisał te newsy.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: UMK3 early select screen
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 20, 2009, 10:04:54 am »
Mam ten numer nawet. Też nie zastanawiałem co to za cyborg. Ale normalnie w tym miejscu są Ermac, Classic Sub Zero i Mileena.  A tu jest Rain, Noob Saibot (których nie było w pierwszych wersjach, doperio pojawili się w w wersjach na jakieś Snesy czy Megadrive) i ten cyborg.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: UMK3 early select screen
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 20, 2009, 11:40:55 am »
Eh no dobra... powiem wam....

Ten cyborg ...... to ja! Ed z chłopakami zaprosili mnie do współpracy nad UMK3. To ja stworzyłem, animowałem i programowałem tą postać. Nazywał się Pan Cyborg ale potem zmieniłem mu imię na Niepokonany Mistrz Wszechświata Karbar. Problem polegał że na tym że był on tak zajebisty iż nikt z nim nie potrafił wygrać ani też nim przegrać  choćby nie wiadomo jak sie starał. Wszystkie wysiłki Boona i reszty chłopaków na ulepszaniu swoich postaci spełzły na niczym bo nawet po super dopałerowaniu nie mogli zadać chociaż jednego ciosu mojej. Krótko mówiąc: Stworzyłem wojownika idealnego. Ed był bez wyjścia i w końcu poprosił mnie żebym usunął Niepokonanego... I tak też zrobiłem gdyż ujęła mnie jego szczerość. Niepokonany został skazany na wieczne uwięzienie w UMK3 czekając aż znajdzie sie wojownik który go odblokuje. Aby tego dokonać trzeba wygrać ze wszystkimi przeciwnikami z UMK3 po 666 razy i to tylko używając lewej stopy, potem jeszcze czeka was walka z samym Niepokonanym. Życzę powodzenia!

PS: A teraz coś konkretnego żeby sie niektórzy nie oburzyli że offtopuje i nabijam sobie liczbę postów. Nie wydaje mi sie żeby to był dodatek od załogi SS. Bo i po co mieli by tak czynić? A zdjęcie jest po Cyraxie  ;)

Offline kamiliskra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 68
  • ;D
    • Zobacz profil
Odp: UMK3 early select screen
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 16, 2009, 11:58:49 am »
Nie wiem czy ci wierzyć czy nie..  :P

W "Mortal Kombat Project" był taki niebieski cyborg i nazywał się "Hydro". Miał podobne zdolności do Sub-Zero...
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2009, 05:07:17 am wysłana przez kamiliskra »

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: UMK3 early select screen
« Odpowiedź #6 dnia: Października 25, 2009, 01:32:30 pm »
To mam dla was podobne perełki:
Screeny z wczesnego MK4 na GBC

Ciekawostka:Te screeny znajdują sie na tylnej stronie pudełka wersji na GBC

Oraz screeny wczesnego MKT na game.com


I to bybyło na tyle

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: UMK3 early select screen
« Odpowiedź #7 dnia: Października 25, 2009, 03:13:07 pm »
O tym MKT nie słyszałem. Jakie oceny zebrała ta produkcja?

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: UMK3 early select screen
« Odpowiedź #8 dnia: Października 25, 2009, 03:33:41 pm »
O tym MKT nie słyszałem. Jakie oceny zebrała ta produkcja?
MKT na game.com ukazał sie w 98' i do dziś nie wiadomo kto stworzył tą konwersje.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: UMK3 early select screen
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 10, 2010, 01:17:32 am »
Ten cyborg to coś takiego jak Ermac w MK1. Poprostu ktoś postanowił zrobić sobie głupi kawał. Szkoda, że wcześniej nie zrobiłem tematu o mitach w MK. Slave mógłby wpisać tą zaj******e przekonującą historyjkę o Niepokonanym... :D
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 11:29:05 am wysłana przez johnx »