'

Autor Wątek: O nas.  (Przeczytany 86578 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
Odp: O nas.
« Odpowiedź #405 dnia: Listopada 19, 2012, 12:36:03 pm »
Ave....
Postanowi?em skrobn?? par? s?ów bo z pewno?ci? umieracie z ciekawo?ci co te? wasz wspania?y Slave wyprawia.... Có?..... jestem cz?owiekiem starej daty wi?c ci??ko mi si? odnale?? w czasach, ?e tak zacytuj? N.A.S. "cyber-kurwa-techno-gówna" wi?c postanowi?em dzia?a? zgodnie ze prastar? zasad? wampirów: 'jak masz do?a bo nie ?yjesz i sobie nie radzisz to id? spa? i przeczekaj'. Tak wi?c drzema?em sobie w cyber-zawieszeniu od stycznia jednak zbli?aj?cy si? koniec roku sk?ania do refleksji. Refleksje przysz?y w postaci starej mi?o?ci. Mi?o?ci najlepszej bo nie do drugiej osoby lecz do legendy prawie tak starej jak ja sam.... Póki co nie mam czasu na obczajenie wszystkich postów... Jednak mówi?c szczerze .... Mam zajebist? frajd? pisz?c ten post..... A? si? zat?skni?o za zarywaniem nocy na forum.... Musz? du?o nadrobi?...

Wracam.....

Wyczekujcie mnie....

"A gdy przyb?dzie w proch majestat cesarzy przemieni
Roztrzaska o ziemi? armie waleczne i moce niesko?czone
Krwi? tytanów i bóstw jego zwyci?stwo b?dzie zwie?czone
A z Olimpu chwa?y wieczystej ostanie si? jeno gruz strzaskanych kamieni...."
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline SmoQ

• U?ytkownik
  • PSN ID: Roketto_PL
« Odpowiedź #406 dnia: Kwietnia 15, 2013, 09:13:55 pm »
Jako newbie, nie wypada mi si? nie przedstawi?...

Mam na imi? Damian, mam 17 lat i obecnie ucz?szczam do Liceum Ogólnokszta?c?cego o profilu mundurowym. Z natury jestem typowym geekiem, czytam komiksy, ksia?ki mang?. Moim naj naj ulubionym pisarzem, jest Stephen King, po prostu uwielbiam jego powie?ci takie jak: "Misery", czy "Dzieci Kukurydzy". Jak przysta?o na geeka, gram w mas? gier, kocham wr?cz bijatyki, najbardziej te w 2d, oraz takie dzie wyst?puj? panienki z du?ymi balonami. Lubuj? tak?e w grach akcji, w szczególno?ci w serii Uncharted, która wg mnie jest obecnie najbardziej kozack? seri?. Oprócz nowych gierek, pogrywam tak?e w retro... Tak, jestem retro zgredem, który lubi sobie "pociupa?" Duck Tales na Famicomie. Jestem tak?e wielkim fanem kina w szczególno?ci filmów o tematyce sztuk walk oraz dobrego oldskulowego kina akcji (ach... te Ramba i inne kickboksery). Prócz filmów pe?nometra?owych, gustuj? tak?e w animacjach ka?dego typu pocz?wszy od kreskówek ko?cz?c na arcydzie?ach anime.

To tyle je?li chodzi o mnie.

PS: Zapomnia?em napisa? na pocz?tku, i? pochodz? ze wsi, ale to jest takie zadupie, ?e nawet nie pytajcie jak si? nazywa, bo i tak mnie nie znajdziecie :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2013, 08:40:44 pm wysłana przez SmoQ »

Offline Martins

• U?ytkownik
  • Debe?ciak Team
« Odpowiedź #407 dnia: Kwietnia 15, 2013, 11:31:51 pm »
Wydaje si?, ?e b?d? z ciebie ludzie (masz sporo zainteresowa?). To z jakiej wsi pochodzisz, bo b?d? ci? szuka?? Po raz kolejny witam ci? na forum w imieniu ca?ego szanownego grona u?ytkowników!!!
Pokurwi?o mnie!!!

Offline Grodek118

• U?ytkownik
« Odpowiedź #408 dnia: Lipca 31, 2013, 08:50:43 pm »
Jako newbie, nie wypada mi si? nie przedstawi?...

Mam na imi? Damian, mam 17 lat i obecnie ucz?szczam do Liceum Ogólnokszta?c?cego o profilu mundurowym. Z natury jestem typowym geekiem, czytam komiksy, ksia?ki mang?. Moim naj naj ulubionym pisarzem, jest Stephen King, po prostu uwielbiam jego powie?ci takie jak: "Misery", czy "Dzieci Kukurydzy". Jak przysta?o na geeka, gram w mas? gier, kocham wr?cz bijatyki, najbardziej te w 2d, oraz takie dzie wyst?puj? panienki z du?ymi balonami. Lubuj? tak?e w grach akcji, w szczególno?ci w serii Uncharted, która wg mnie jest obecnie najbardziej kozack? seri?. Oprócz nowych gierek, pogrywam tak?e w retro... Tak, jestem retro zgredem, który lubi sobie "pociupa?" Duck Tales na Famicomie. Jestem tak?e wielkim fanem kina w szczególno?ci filmów o tematyce sztuk walk oraz dobrego oldskulowego kina akcji (ach... te Ramba i inne kickboksery). Prócz filmów pe?nometra?owych, gustuj? tak?e w animacjach ka?dego typu pocz?wszy od kreskówek ko?cz?c na arcydzie?ach anime.

To tyle je?li chodzi o mnie.

PS: Zapomnia?em napisa? na pocz?tku, i? pochodz? ze wsi, ale to jest takie zadupie, ?e nawet nie pytajcie jak si? nazywa, bo i tak mnie nie znajdziecie :P

W sumie to tak samo jak u mnie z pewnymi ró?nicami, ?e ja ma?o czytam ksi??ek (cho? bardzo lubi?) oraz nie zawsze gram w retro.
No i w sumie wiek ten sam.