'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: Mortal Kombat 4 ...  (Przeczytany 68344 razy)

Offline Sim

• U?ytkownik
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #105 dnia: Września 27, 2010, 07:55:57 pm »
Grafika wypasiona jak na 97 po prostu MASAKRA!!
O której wersji mówisz? Je?li domowej (konsole, PC) to powiem Ci, ?e grafika by?a bardzo s?aba, wr?cz typowa dla 97. Wersja arcade by?a cudna pod tym wzgl?dem i to ona jak na rok 97 mia?a zar?bist? grafik?.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2010, 02:00:25 am wysłana przez Sim »

Offline ReVille

• U?ytkownik
    • ReVille TV
  • PSN ID: reville123
« Odpowiedź #106 dnia: Września 27, 2010, 11:03:39 pm »
najtrudniejszy by? Fujin  8)

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
« Odpowiedź #107 dnia: Września 28, 2010, 07:01:58 pm »
Grafika wypasiona jak na 97 po prostu MASAKRA!!
O której wersji mówisz? Je?li domowej (konsole, PC) to powiem Ci, ?e grafika by?a bardzo s?aba, wr?cz typowa dla 97. Wersja arcade by?a cudna pod tym wzgl?dem i to ona jak na rok 97 mia?a zar?bist? grafik?.

Chodzi mi o PC, akceleracja sprz?towa w tych czasach by?a w ma?o której grze, modele postaci s? bardzo dopracowane, tekstury równie? bardzo dobre. No i ca?a gra w 3D jak na ten rok to rzadko??, w wi?kszo?ci gier w tym okresie to albo 2D albo 2D po??czone z  3D. Pami?tam te? ?e w recenzji MK4 w CD-Action, grafika by?a oceniona na 9/10.

Mo?e jestem ?lepy ale nie widz? ró?ny w grafice pomi?dzy PC a Arcade...
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline Sim

• U?ytkownik
« Odpowiedź #108 dnia: Września 28, 2010, 11:29:43 pm »
W wersji arcade modele postaci maj? znacznie wi?cej poligonów (chyba 3000 lub 5000) ni? w wersji PC (tylko 1000). Jakby by?o ma?o PC dosta? najgorsz? wersj? je?li chodzi o grafik? (bardzo biedne tekstury plansz) na dodatek t? sam? wersj? mia? PSX. Najlepszy MK4 w wersji domowej by? na Nitendo 64 (na Dreamcast by?y tylko lepsze modele postaci) gdzie tekstury by?y na wysokim poziomie i zachowanych by?o cz??? efektów z orygina?u (krew na ekranie by?a g?adka a nie pikselowata jak na PC).
Wersja arcade mia?a wszystko na super, zar?bistym poziomie (modele postaci, ?wiat?ocie?/o?wietlenie, efekty smog ?wiat?a, tekstury, krew itp. itd.) a wersja PC dlatego mia?a s?absz? grafik? bo twórcy bali si?, ?e gra nie pójdzie na obecnym (wtedy) sprz?cie. W sumie mieli racj? ale mogli wtedy wzi?? przyk?ad z pecetowych wersji Virtua Fighter 2 i Last Bronx gdzie w opcjach mo?na by?o wybra? wersj? modeli (mniej szczegó?owe lub bardziej szczegó?owe). Niestety w tej kwestii dali cia?a.

Tutaj masz reklam? wersji arcade [LINK]
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2010, 11:31:16 pm wysłana przez Sim »

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
« Odpowiedź #109 dnia: Września 29, 2010, 12:00:37 am »
LOL ró?nica w grafice jest OGROMNA! Faktycznie grafa w wersji na PC kryje si? w porównaniu do tej na Arcade ;) Widocznie nigdy si? nie przygl?da?em grafice w MK 4 na Arcade :)

P.S a jednak jestem ?lepy ;D
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2010, 12:04:42 am wysłana przez Scorpion king of the soul »
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

robaczek

• Gość
« Odpowiedź #110 dnia: Września 29, 2010, 09:34:45 am »
A ja si? tak wepchn? na chwil?, bo w?a?nie uda?o mi si? co? wygrzeba?. Modele przeniesione z MK4 (enchanced). Chyba tego spróbuj?. :D

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 19, 2010, 07:56:31 pm »
Straszne to -.- to jest dopiero koszmarny model :P

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 22, 2010, 10:36:49 pm »
dodatek enchanced strasznie grafik? (ju? zreszt? spieprzon?) psuje...

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
  • Ten, co si? nie patyczkuje...
« Odpowiedź #113 dnia: Marca 03, 2012, 10:37:22 pm »
Bardzo fajna cz???, w?a?ciwie na równi z dwójeczk? jak dla mnie. Bardzo mi si? podoba to, ?e tu CPU nie jest ju? takim czitem jak np. w UMK3. Przewidywa? ciosy, jak jaki? prorok. Wiem, ?e cz?owiek te? da?by rad?, ale ten to cios za ciosem móg? wyczu?. Robi? w bambuko jak tylko chcia?. I jeszcze w trójce i jej wersjach (MKT, UMK3) nie gra?em Sub-Zerem, bo tam go po prostu nie mog?em ogarn?? (ale napatoczy? si? Smoke :)). W M4 Subem po prostu robi? takie wygibasy, ?e w po??czeniu z dynamik? czwórki, wróg zostaje zmielony na MRO?ONY kotlet. No i powrót do naszego przyjaciela - Goro  ;D Ach jaka to za m?odu by?a radocha, gdy si? go odblokowa?o...
Without your weapons, you are no match for Motaro!

Offline KaroxPL

• U?ytkownik
  • Lol
  • PSN ID: KaroxPL
« Odpowiedź #114 dnia: Marca 04, 2012, 10:58:39 am »
W MK4 jak dla mnie najlepszy by? Quan-Chi Ogólnie dobry jest w ka?dych cz??ciach....
Hio.

Offline Nefarius225

• U?ytkownik
  • Ten, co si? nie patyczkuje...
« Odpowiedź #115 dnia: Marca 04, 2012, 11:12:38 am »
W MK4 jak dla mnie najlepszy by? Quan-Chi Ogólnie dobry jest w ka?dych cz??ciach....
Quanem nie gra?em ale mam zamiar go okie?zna?. Ma epickie ciosy (czacha, deptanie :D)
Without your weapons, you are no match for Motaro!

Offline sla

• U?ytkownik
  • PSN ID: king-sla
« Odpowiedź #116 dnia: Marca 05, 2012, 09:28:53 am »
A ja uwielbiam Reptile'a. Jak wpadn? w dobry rytm to Max.Damage wpadaj? non stop :D

Offline ermac6f

• U?ytkownik
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 07, 2013, 02:11:34 pm »
 :police: Wiecie jak zagra? kitan? na n64 podobno jest po zaliczeniu gry tanya.Albo chocai? zawalczy?. Co do gry to troch? nie jest ju? taka fajna bo usun?li wi?kszos? postaci. Szkoda ?e nie ma strykera i ci?gle strzela? lub sub-zero bez maski (chyba jest jako alternatywna tekstur? sub-zero :?) Jedyn? wad? jest shinnok powinien si? przemiena? w innych tak jak shang.A nie dziwny odg?os i jego moce. I na przyk?ad zamiast goro móg? by by? noobek. A zamiast shinnoka goro. :p Dla mnie 5/7 .

Offline arti91

• U?ytkownik
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 30, 2014, 03:00:49 pm »
Mortal Kombat 4 jest niez?? cz??ci?. Sam lubi? w ni? pogra?. Na plus oczywi?cie 3D, cz?owiek w tamtych latach by? uradowany, gdy widzia? postaci i areny z lepszej kamery. Nawet fatality nie?le wci?ga?o, pami?tam gdy widzia?em jak kto? gra? na automatach i graj?c ?ó?tym ninja zamieni? si? w Skorpiona i rozerwa? przeciwnika.  To wygl?da?o na prawd? kosmicznie. D?wi?k i muzyka oddawa?y klimat prawdziwego mortala. My?l?, ?e korzystanie z broni lub ró?nych rzeczy le??cych na ziemi by?o bardzo dobrym pomys?em. Jak si? nie da?o komu? wt?uc normalnie to trzeba by?o w niego z nerwów rzuca? :) To by?y pot??ne bronie. Troszk? bieg by? problemem, ale da?o si? i bez tego gra?. Klawisz od zmiany kierunków nie by?, przynajmniej dla mnie u?yteczny. Mog?em walczy? na jednej linii, a kolejny przycisk do opanowania dzi?ki któremu mog?em chocia?by unika? ataków by? niepotrzebny.
Na minus trzeba zaliczy? brak postarania si? o wykonanie paru postaci. Jarek kompletne dno, Reptail w dresie (dla mnie jego strój tak wygl?da?) i mo?e troszk? Jax z pomalowanymi r?koma. Specjalne ciosy wygl?da?y zbyt sztucznie a krew kompletnie nie rzeczywista. Niski raczej poziom przeciwników maj?cy si? nijak do Mk 2. Gr? mi?o wspominam, ale gdy wczoraj w??czy?em sobie MK 2 to ca?e dzieci?stwo mi si? przypomnia?o i godziny sp?dzone w grze Cagem.