Autor Wątek: O nas.  (Przeczytany 94171 razy)

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
O nas.
« Odpowiedź #150 dnia: Grudnia 28, 2007, 09:48:23 am »
Cytat: "Maniak"
Cytat: "LK-9T9"
Odpowiedz jest prosta,  na PS3 nie ma UMK3.


laughing out loud, do UMK3 mam PS2,SNESA,PC,MegaDrive,Saturna i Arcade na Cetralnym :D


Grasz w UMK3 na PS2? Z emulatora jakiegoś czy z MK: Armageddon?:)

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #151 dnia: Grudnia 28, 2007, 11:12:35 am »
nie wiem czego chcecie dowiesc piszac takie posty....

Cytat: "davidkoz"
a do UMK3 mam PC wiec nie rozumiem o co idzie


no wlasnie, a ja nie mam... musialbym sobie zmodernizowac kompa. Nawet jesli wyszlo by mi to taniej niz kupno konsoli to jest jedna rzecz ktorej bede zazdrosil konsolom najbardziej. Tryb multiplayer. Wiem ze jest kaillera, gram duzo na niej ale to nie to samo. Na XBL jest o wiele wiecej graczy. Nie musisz sie martwic czy twoj sprzet spelnia wymagania i wiele innych powodow.

Cytat: "Maniak"
laughing out loud, do UMK3 mam PS2,SNESA,PC,MegaDrive,Saturna i Arcade na Cetralnym :D


ok, jedziemy po kolei:

PS2: UMK3 jaki jest w Armagedonie to faktycznie emulowany UMK3 Arcade ale niestety, chyba PS2 jest za slabe bo gra czesto zwalnia, ma bugi i co najwazniejsze dla mnie, nie ma opcji multiplayer!

SNES: ta wersja to zupelnie inna bajka... naprawde, duzo czasu spedzilem grajac w niego. Zawsze mnie zastanawialo czemu nic mi nie wychodzi w tej grze, nawet najprostsze kombosy/juggle. Kiedy zagralem na prawdziwej wersji Arcade, zrozumialem jak bardzo bladzilem. IMO jest najbardziej skaszaniony UMK3 w jakiego gralem. Co do multiplayera, fakt mozna pograc na emu, ale popularnosc jest jeszcze nizsza niz na kaillerze. Nawet nie bede wspominal o tym ze wymagany jest zew. IP ktorego nie mam. Wiec z grania nici - do kitu z tym!

MegaDrive: juz lepiej, zgodnosc z arcade jest niemal idealna. Mimo to, jakos nigdy nie lubilem tej wersji, slaba grafika, muzyka i znow ten nieszczesny multiplayer. Kto jeszcze w to gra? Chyba ruscy na swoich kompach 486DX...

Saturn: totalne przegiecie, najgorszy port UMK3 jaki kiedykolwiek ujrzal swiatlo dzienne. Szkoda mi klawiatury na opisanie wad tej wersji. Wymienie tylko jedna, najbardziej bolaca - wczytywanie. Sa filmiki na youtube, sprawdzcie i ocencie sami.

"Arcade na centralnym": ?? masz automat? jesli tak to zazdroszcze...

To czego ja oczekuje to UMK3 Arcade perfect z multiplayerem. Poki co, nawet mocny PC z 2ghz prockiem nie jest mi wstanie tego zapewnic (MAME to jakas pomylka).

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #152 dnia: Grudnia 28, 2007, 12:07:17 pm »
Zaraz, zaraz.. Kupować Xboxa dla UMK3 ??  :shock: Bez jaj. Ja tam go nie za bardzo lubię i na kompie rzadko gram nawet. A tak poza tym:

Cytat: "LK-9T9"
Na XBL jest o wiele wiecej graczy.

Skąd wiesz ?? Grałeś ? Sprawdzałeś ? Bo ja trochę wątpie w to..

Cytat: "LK-9T9"
Nie musisz sie martwic czy twoj sprzet spelnia wymagania

Ja ma średniego kompa ( muszę nowego kupić ) i mi taka gra na emu jak UMK3 śmiga bez problemu, żadnych bugów itp.

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #153 dnia: Grudnia 28, 2007, 12:52:23 pm »
Cytat: "Hero"
Zaraz, zaraz.. Kupować Xboxa dla UMK3 ??  :shock: Bez jaj.


a jednak :D chociaz jest kilka gier ktore mnie interesuja (DoA4, Halo3)
zreszta, co w tym dziwnego. jestem fanem (i graczem) tej gry. zobacz, niektorzy sobie kupuja na aukcjach oryginalne automaty za gruby hajs, a ty sie dziwisz ze ja chce xboxa? lol

Cytuj
Ja tam go nie za bardzo lubię i na kompie rzadko gram nawet.


kazdy ma inny gust, 90% mojego zainteresowania MK to UMK3, 10% reszta mortali...

Cytuj
Skąd wiesz ?? Grałeś ? Sprawdzałeś ? Bo ja trochę wątpie w to..


dobra uwaga :) czytam zagraniczne fora i na ich podstawie wyrobilem sobie opinie... a nawet jesli jest malo ludzi to napewno nie mniej niz na kaillerze... zreszta, ty tez gdzies mowiles ze wiecej jest graczy MK2/PS3 niz na kaillerze :P

Cytuj
Ja ma średniego kompa ( muszę nowego kupić ) i mi taka gra na emu jak UMK3 śmiga bez problemu, żadnych bugów itp.


jaki komp? moj to P3 866MHz, 256MB RAMu, Voodoo3 16MB, WinXP SP1, MAME32k 0.64

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #154 dnia: Grudnia 28, 2007, 03:42:14 pm »
Cytat: "LK-9T9"

a jednak :D chociaz jest kilka gier ktore mnie interesuja (DoA4, Halo3)
zreszta, co w tym dziwnego. jestem fanem (i graczem) tej gry. zobacz, niektorzy sobie kupuja na aukcjach oryginalne automaty za gruby hajs, a ty sie dziwisz ze ja chce xboxa? lol


Dokładnie , jeżeli ja miałbym grube pieniądze to też wydał bym je na automat do UMK3 , bo wiele lat spędziłem na " fliperach " młucąc w UMK3 . No chyba że bym miałe jeszcze większy hajs , to bym dokupił jeszcze MK2 :)

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
O nas.
« Odpowiedź #155 dnia: Grudnia 28, 2007, 04:14:11 pm »
Ciekawe czy do MK8 dorzucą MK: Trilogy, jak bym chciał :D
Moim zdaniem Midway powinien wydać np. na PS2 lub PS3 Mortal Kombat Collection zawierające arcadowe wersje MK1,MK2,MK3, MK4 itd.. Ale to takie sobie marzenie :)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #156 dnia: Grudnia 28, 2007, 07:18:40 pm »
Cytat: "Malvado"
Ciekawe czy do MK8 dorzucą MK: Trilogy, jak bym chciał :D
Moim zdaniem Midway powinien wydać np. na PS2 lub PS3 Mortal Kombat Collection zawierające arcadowe wersje MK1,MK2,MK3, MK4 itd.. Ale to takie sobie marzenie :)

No może pojawią się kiedyś w jakimś nowym Midway Arcade Treasures, oczywiście, jak jakiś powstanie.
ps. Chłopaki, LK-9T9 chce X360 to niech sobie kupuje, a wy może zaczeli byście jakiś fajniejszy wontek w tym temacie. Co wy na to?

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
O nas.
« Odpowiedź #157 dnia: Grudnia 28, 2007, 08:45:25 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "Malvado"
Ciekawe czy do MK8 dorzucą MK: Trilogy, jak bym chciał :D
Moim zdaniem Midway powinien wydać np. na PS2 lub PS3 Mortal Kombat Collection zawierające arcadowe wersje MK1,MK2,MK3, MK4 itd.. Ale to takie sobie marzenie :)

No może pojawią się kiedyś w jakimś nowym Midway Arcade Treasures, oczywiście, jak jakiś powstanie.
ps. Chłopaki, LK-9T9 chce X360 to niech sobie kupuje, a wy może zaczeli byście jakiś fajniejszy wontek w tym temacie. Co wy na to?


Szczerze w to wątpie. Szkoda bo moim zdaniem zbić kase można równie dobrze na takim packu, jak i na wydaniu nowej cześci, a przy robieniu takiej kompilacji "główka nie musi pracować".

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #158 dnia: Grudnia 28, 2007, 09:33:44 pm »
Cytat: "Malvado"
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "Malvado"
Ciekawe czy do MK8 dorzucą MK: Trilogy, jak bym chciał :D
Moim zdaniem Midway powinien wydać np. na PS2 lub PS3 Mortal Kombat Collection zawierające arcadowe wersje MK1,MK2,MK3, MK4 itd.. Ale to takie sobie marzenie :)

No może pojawią się kiedyś w jakimś nowym Midway Arcade Treasures, oczywiście, jak jakiś powstanie.
ps. Chłopaki, LK-9T9 chce X360 to niech sobie kupuje, a wy może zaczeli byście jakiś fajniejszy wontek w tym temacie. Co wy na to?


Szczerze w to wątpie. Szkoda bo moim zdaniem zbić kase można równie dobrze na takim packu, jak i na wydaniu nowej cześci, a przy robieniu takiej kompilacji "główka nie musi pracować".

Nie musi?
A kto by liczył kaskę, nóżka?

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #159 dnia: Grudnia 28, 2007, 10:39:15 pm »
Właśnie MKT spodziewałem się w MK Armageddon (Dwie trylogie razem). Miło by było, a W UMK3 gram aktualnie na PS2, i gra dla mnie wyglada znakomicie. Wcześniej grałem na SATURNIE a jeszcze wcześniej na Genesis. Wczśniej na Game Boya lekko zmienionego pod nazwą ADVANCE, a jeszcze wcześniej po przez emulator snesa na PS2 ale dzwięk był zwalony. :D

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #160 dnia: Grudnia 29, 2007, 09:46:57 am »
Ja grałem w MK1, MK2, MK3 i UMK3 na Snes'a, ale na emulatorku na PC. No i powiem wam, że najlepszą grą z nich był Mortal Kombat 1, bo dźwięk i poziom był wmiare dobry.
W MK2 Kung, Baraka i inni bohaterowie płci męskiej wyprowadzając ciosy takie jak LP, HP wydawali odgłos taki jak Mileena w MK2 Arcade i to było głupie, a poza tym dużo ciosów nie wchodziło, a co za tym idzie nikogo nie mogłem pokonać, ponieważ poziom był trudny. Niesprawiedliwe było to, że komputer mógł sobie ze mną robić co chciał, a ja nawet nie mogłem zrobić połowe tego co on.
Podobnie było w MK3 i UMK3, ale tam jeszcze kilku jakoś pokonywałem, ale dźwięk to była tragedja jak ktoś upadał to tak jakby jakąś blachą walił lekko o ściane, a brutality, albo kombosy były takie, że pierwszy cios było słychać z uderzeniem i krzykiem przeciwnika, a później sam krzyk zostawał, ale odgłosów obijania gęby nie było. No i nigdy nie doszedłem nawet do Motaro, a w MK2 do Kintaro, ale za to w MK1 po opanowaniu taktyki scorpionem przesedłem wszystkich do Shanga włącznie i wygrałem turniej. Chciałem, żeby tradycji stała się zadość i postanowiłem wygrać turniej Liu Kangiem, ale nie wyszło, lecz wiele razy zrobiłem to Shao w Trilogy, bo Liu też go pokonał, ale to już inna bajka.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
O nas.
« Odpowiedź #161 dnia: Grudnia 29, 2007, 09:54:49 am »
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "Malvado"
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "Malvado"
Ciekawe czy do MK8 dorzucą MK: Trilogy, jak bym chciał :D
Moim zdaniem Midway powinien wydać np. na PS2 lub PS3 Mortal Kombat Collection zawierające arcadowe wersje MK1,MK2,MK3, MK4 itd.. Ale to takie sobie marzenie :)

No może pojawią się kiedyś w jakimś nowym Midway Arcade Treasures, oczywiście, jak jakiś powstanie.
ps. Chłopaki, LK-9T9 chce X360 to niech sobie kupuje, a wy może zaczeli byście jakiś fajniejszy wontek w tym temacie. Co wy na to?


Szczerze w to wątpie. Szkoda bo moim zdaniem zbić kase można równie dobrze na takim packu, jak i na wydaniu nowej cześci, a przy robieniu takiej kompilacji "główka nie musi pracować".

Nie musi?
A kto by liczył kaskę, nóżka?


Chodziło mi o to że nie trzeba wtedy wymyślać fabuły, nowych wojowników, bo wszystko zostaje przeniesione z automatów.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #162 dnia: Grudnia 29, 2007, 09:58:07 am »
Malvado, ja o tym dobrze wiem, tak tylko powiedziałem, bo Miidway wolałoby liczyć kaskę, ale, żeby pomyśleć i zrobić takiego Packa to już jest u nich trudna sprawa.
Leniuszki i tyle.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #163 dnia: Grudnia 31, 2007, 10:01:14 pm »
Nieee no. Co jest. Czego nikt tu nie zagląda, nie pisze nic.
Dzisiaj będziemy żegnać stary rok, a jutro witać nowy. Bodzio, Davidkoz, Maniak, Hero, Rell, Dantos, KitanaSindelTomek, Ana, Mileena, Shihanyosuzu, Cathyerina i pozostali co wy robicie. Gdzie macie szampana, Cole, żarełko i petardy. Odpalać mi tu kilka na próbę.
No. Szczęśliwego nowego, najnowszego roku 2008. A to pokaz fajerwerków dla was:
ssssy, buuum, bych, bachbachbach, bummmm thryryry, wiiiiiii cpah, trarararararaasaach, bumm, bummbummbummbumm.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #164 dnia: Grudnia 31, 2007, 11:07:01 pm »
PIEPRZYĆ NOWY ROK!!  :(  :(  :(


NO I STAŁO SIĘ!
Mamy rok 2008...
A ze siedem to całość to najwyzszy czas na koniec świata...

Jak waszym zdaniem miałby on wygladac?

Dla mnie obojetnie jak byleby był juz koniec...