Autor Wątek: O nas.  (Przeczytany 94330 razy)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 15, 2007, 08:35:38 pm »
Nie chodziło mi o ilość postów, ale o to, że są krutkie. Tak naprawdę to kiedyś Hero też podobnie pisał, ale na temat, nawet chyba davidkoz, albo niewiem już kto zwrócił mu uwagę i wtedy on napisał mega długi post, jak na tamte wcześniejsze.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 23, 2007, 05:26:43 pm »
Witam i o zdrowie pytam. Aaale. Co ja to chciałem powiedzieć, a nic nie dać.
No, więc nie chcę nowego tematu zakładać, ale myślę, że tu mogę o to poprosić.
Nie znacie jakichś stronek, albo serwisów gdzie znajdę filmy z odcinków teleturniejów, a dokładniej chodzi mi o taki teleturniej jak Dla Ciebie Wszystko. Bardzo zależy mi na jednym odcinku i jest to chyba odc. 4 I serji, ale dokładnie nie wiem, ale dwie panie miały wykonywać zadania i jedna miała zejść pod ziemię, a druga przelecieć się samolotem z wielokrotnym mistrzem Polski w akrobacji samolotowej Robertem Kowalikiem. Program był emitowany kiedyś na TVN.
ps. Kojaży ktoś? No to proszę o pomoc. Zgóry dzięki.

Offline Cathyerina

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 24, 2007, 05:30:04 pm »
ten program jest cholernie stary, wątpie byś go gdzieś znalazł

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 25, 2007, 09:22:36 pm »
Cytat: "Cathyerina"
ten program jest cholernie stary, wątpie byś go gdzieś znalazł

Heh. Dzięki za pocieszenie. No, ale ja go tyle szukam i na onecie znalazłem tylko pojedyńcze zdjęcia, ale ja wolałbym filmiki.
A nie istnieje czasem jakiś serwis gdzie takie rzeczy, jak video z teleturniejów można znaleść? Kurcze, interesuje się kto teleturniejami? Jak tak to niech pomoże.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 26, 2007, 10:28:57 pm »
A to ja , przepraszam za foto z papierosem , ale tak już wyszło . http://i9.tinypic.com/6pzrths.jpg

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 26, 2007, 10:44:30 pm »
Cytat: "Adept"
A to ja , przepraszam za foto z papierosem , ale tak już wyszło . http://i9.tinypic.com/6pzrths.jpg

Łał.
NO, ale nie pal, bo to szkodzi. Nikłitin sobie kup czy coś takiego, może pmoże.

Offline Cathyerina

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 27, 2007, 08:10:12 pm »
Cytat: "Adept"
A to ja , przepraszam za foto z papierosem , ale tak już wyszło . http://i9.tinypic.com/6pzrths.jpg


ale masz miecza *o*

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 28, 2007, 11:05:14 am »
ooo jednak jest tu jakas osoba ktora ma bron u siebie w chacie ^^ (witaj w klubie :P )

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 29, 2007, 05:48:21 pm »
Cytat: "Mileena"
ooo jednak jest tu jakas osoba ktora ma bron u siebie w chacie ^^ (witaj w klubie :P )

Ha. Ja też mam w domu broń, a jest nią KBKAK. hehe Żartuje, ale mam na półce pamiątkę, którą kupił mój brat jak był na wycieczce, nie wiem gdzie, bo on był mniejszy, ja jeszcze mniejszy i wiele lat temu to było, ale jest to taki sztylet piracki. Z jednej strony jest tak jakby ucięty, albo wygryziony. Nie mam jak zrobić foty, ale czaicie jak wygląda?, ale jest mały, gdzieś jak scyzoryk, albo większy nożyk.
No, ale w wakacje byłem w Krakowie i w Sukiennicach był taki fajny tasak, albo topór za 150 zł (chore), a na Wawelu widziałem miecz za 250 zł. Lepiej na konsolkę, albo coś tam zbierać. No, ale nie przecze, że gdyby ten miecz, albo topór był mój to bym się cieszył.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 29, 2007, 06:47:18 pm »
To nie jest chore ,bo zrobienie takiej prawdziwej bialej broni  , jest bardzo trudne a nie kiedy ,trzeba sie uzrbroic w cierpliwosc np: wykucie katany trwa oklo roku(nie jestem tego do konca pewien ,wiec jezel zle mowie to mnie poprawcie ;d).A co do takiej broni tak sie wyraze pamiatkowej ,to nie warto kupowac ,bo na ogul sa zrobione z guwnienej blach i kosztuja miej wiecej tyle co orginalna bron.Lepiej poszukan na alegro lub wybrac sie do prawdziwego kowala heheh  :D .Mam kupla ktory ma poltoraka(czyli poltorareczny miecz),moze jak sie kiedys dorwe do tego mieczyka to zrobie fotke(ale watpie zeby  sie udalo).

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #100 dnia: Listopada 29, 2007, 08:06:43 pm »
Ja tam jakos zrobiłam sobie sai, tylko trzeba bylo prosic ojca zeby powyginal druty. jeszcze musze czarna tasme kupic i bedzie cacuszko skonczone *>*

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #101 dnia: Listopada 29, 2007, 09:56:58 pm »
Dantos -> Zależy jakie katany , niektóre miały nawet ponad 10 000 warstw kucia , nawet sobie nie wyobrażam ile zajęło kucie takich katan , no ale w końcu najmocniejsza broń biała świata , co się dziwić ( porównywana do półtoraka europejskiego , ale mimo to bardziej deadly ;-) ) Pozatym na Allegro to same kicze jeżeli chodzi o bronie ;-)

Cytuj
ale masz miecza *o*
Dzięki dzięki , ale jeszcze muszę go wyszlifować ( bo ostatnio zardzewiał :D ) i dorobić rączkę

Cytuj
ooo jednak jest tu jakas osoba ktora ma bron u siebie w chacie ^^ (witaj w klubie  )
I to nie jedną ;-) A sai dobra rzecz ;-)
http://i9.tinypic.com/869vdao.jpg

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 29, 2007, 10:29:33 pm »
Ja kiedys zrobilem sobie korbacz :D z dwoma kulkami, zajebisty był i go rozjebałem :/ głupi byłem :D

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #103 dnia: Grudnia 01, 2007, 11:33:13 am »
No koledzy i koleżanki. Mamy Grudzień i za 31 dni będzie koniec roku.
Ach, jak to szybko leci. Nie dawno był wrzesień i do szkoły nie chciało się chodzić, a tutaj już święta. No i za kilka miesięcy trzeba będzie się rozstać z klasą, bo każdy gdzieś indziej będzie. Nie lubię tego, ale życie się toczy i trzeba będzie znowu szkołę wybierać.
Achchh.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #104 dnia: Grudnia 06, 2007, 09:13:51 pm »
Kochany Święty Mikołaju. Eeee za późno.
No, a właśnie. Co dostaliście i gdzie był prezent w bucie, pod łóżkiem, czy pod poduszką. Ja znalazłem rano pod poduszką paczkę ze słodyczami. Nie będe mówił jakimi, bo jeszcze się komuś ślinka poleje i zaślini sobie awatar. hehe :lol: