Autor Wątek: O nas.  (Przeczytany 93684 razy)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #120 dnia: Grudnia 24, 2007, 10:10:32 am »
Mamy dzisiaj 24 Grudnia, więc przyszły do nas święta. Z tej okazji pragne życzyć wam szczęścia, zdrowia i spełnienia wszystkich swoich marzeń.
Bodzio - jesteś wspaniałym adminem i życzę Ci, abyś dalej prowadził to forum tak dobrze, jak to robisz teraz
Maniak - masz wiele postów na karku i wielu pewnie pomogłeś, więc życzę Ci, abyś dalej tak robił i zobaczysz, że wszyscy będą Cię za to lubieć, bo nie każdy potrafi pomagać i nie każdy chce to robić
Davidkoz - mój ty kolego jesteś świeżym moderatorem tego forum i dlatego życze Ci pomyślności na tym stanowisku, a także pogody ducha, nie denerwuj się jak ktoś trochę przegina, lecz staraj się łagodnie rozwiązywać sprawy o ile to możliwe, a będzie dobrze.
Pozostałym userom, a właściwie wszystkim życzę również szczęśliwego, nowego roku i życzę również sobie i wam moi drodzy tego, abyśmy za rok również spotkali się tu na forum w takim samym lub większym i aktywniejszym składzie.
Wesołych świąt!

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
O nas.
« Odpowiedź #121 dnia: Grudnia 24, 2007, 10:32:00 am »
Również sobie tego życzę MKManiak:)
Wesołych świąt i udanego sylwestra :)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #122 dnia: Grudnia 24, 2007, 07:23:41 pm »
No, już po kolacji. Teraz siedzę przed kompem i nie mogę się ruszyć, jedynie rękoma mogę jeszcze ruszać, ale było pyyycha.
A co u was?

Offline King Reptile

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #123 dnia: Grudnia 24, 2007, 07:26:53 pm »
No u mnie też już po kolacji... Było fajnie, ale teraz głowa mnie boli xD. A tak po za tym Wesołych Świąt :D.

Ps:Ale długo nie byłem na forum xD.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 26, 2007, 04:54:31 pm »
Zdrowych Wesołych Świąt dla wszystkich userów. Pisze dopiero teraz bo jestem w PL i znalazłem troche wolnego czasu.

Ja wasz nowy moderator (pewnie nie najlepszy i nie najwspanialszy) życze temu forum, aby żyło wiecznie ciąglę świecząc się na żółto  :D

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
O nas.
« Odpowiedź #125 dnia: Grudnia 26, 2007, 08:02:00 pm »
Cytat: "davidkoz"
PlayStation 3 to prawdziwa rozrywka. Nic tak nie cieszy jak jego blask.


Nic poza nowiutkim, błyszczącym X-Boxem 360 z UMK3 :). Sorry nie mogłem się oprzeć  :lol:

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #126 dnia: Grudnia 26, 2007, 10:18:17 pm »
UMK3 wyszedł też na PS2 8)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #127 dnia: Grudnia 26, 2007, 10:40:53 pm »
Cytat: "Malvado"
Nic poza nowiutkim, błyszczącym X-Boxem 360 z UMK3 :). Sorry nie mogłem się oprzeć  :lol:

eee tam Xbox 360 z UMK3  :P  PS3 z MK2 to dopiero uciecha  :wink:

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #128 dnia: Grudnia 26, 2007, 11:02:06 pm »
Cytat: "Maniak"
UMK3 wyszedł też na PS2 8)


http://en.wikipedia.org/wiki/Ultimate_Mortal_Kombat_3#Mortal_Kombat:_Armageddon

wyszedl, ale co z tego jak jest zabugowany :(

ps. jest tu jakis szczesliwy posiadacz xboxa360?

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
O nas.
« Odpowiedź #129 dnia: Grudnia 27, 2007, 09:03:07 am »
Cytat: "LK-9T9"

ps. jest tu jakis szczesliwy posiadacz xboxa360?


Ja jestem szczęśliwym posiadaczem tej konsolki :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #130 dnia: Grudnia 27, 2007, 10:40:51 am »
aGdyby ktoś chciałby mi dać  nowiutkiego X-Boxa 360 za darmo nie wziolbym. Kupilem ps3 i jestem zadowolony ze sprzetu jak i gier ktore oferuje. Teraz kupilem bracikowi ps3 pod choinke i razem bedziemy za free grac online :D

Co do samego X-Boxa nic nie mam. To tak jak Pepsi i Cocacola. Jedni wolą to, a drudzy tamto. Ja osobiscie wole Pepsi  :)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #131 dnia: Grudnia 27, 2007, 10:52:05 am »
Cytat: "davidkoz"
Ja osobiscie wole Pepsi  :)


Pijesz pepsi jestes lepsi xD

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #132 dnia: Grudnia 27, 2007, 10:53:52 am »
Cytat: "davidkoz"
aGdyby ktoś chciałby mi dać  nowiutkiego X-Boxa 360 za darmo nie wziolbym. Kupilem ps3 i jestem zadowolony ze sprzetu jak i gier ktore oferuje. Teraz kupilem bracikowi ps3 pod choinke i razem bedziemy za free grac online :D

Co do samego X-Boxa nic nie mam. To tak jak Pepsi i Cocacola. Jedni wolą to, a drudzy tamto. Ja osobiscie wole Pepsi  :)

Eee, no to braciszek się cieszy no nie? Ja też kiedyś myślałem o kupnie PS3, bo już nawet dość staniała, ale bracia moi woleli by raczej konsolkę Wii, ja tam wolę grać na padzie, a nie wymachiwać jakimiś pilotami, a poza tym pewne jest, że na PS3 wyjdzie MK8. No może kiedyś się uda i wtedy będe mógł dołączyć do szczęśliwców, którzy należą do ligi MKA.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #133 dnia: Grudnia 27, 2007, 11:17:35 am »
Ja posiadam PS3 i nie zamienił bym na żadną inna konsolkę. Czekam tylko na GTA 4 i nowego Mortalka :D   A co do Wii nie musisz wymachiwać pilotem, można grac na klasycznym padzie, podobnym do pada od snesa. Jak grałem w Armageddon na wii machając pilotem i poruszając sie gruszką, to było dla mniewielkie nieporozumienie. Ciosy nie wchodzą tak pieknie jak na filmach od  Midway

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
O nas.
« Odpowiedź #134 dnia: Grudnia 27, 2007, 11:30:02 am »
Cytat: "Maniak"
Ja posiadam PS3 i nie zamienił bym na żadną inna konsolkę. Czekam tylko na GTA 4 i nowego Mortalka :D   A co do Wii nie musisz wymachiwać pilotem, można grac na klasycznym padzie, podobnym do pada od snesa. Jak grałem w Armageddon na wii machając pilotem i poruszając sie gruszką, to było dla mniewielkie nieporozumienie. Ciosy nie wchodzą tak pieknie jak na filmach od  Midway

Zgadzam się z Maniakiem  :wink: Też już jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 i teraz już wiem że nie potrzebnie się dawniej wahałem na kupnem PS3 lub Xboxa 360  :wink: Oczywiście jak wspomniał Davidkoz jest darmowy online w którym dopiero odkrywam jego zawartość  :roll: Co do gier to nie czekam na GTA 4 bo pewnie zagram w niego na kompie, ale MK8, MGS4, Burnout Paradise, GT5... owszem  :)