'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero = Najlepszy mortal!  (Przeczytany 40801 razy)

Offline Mat

• U?ytkownik
Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« dnia: Grudnia 08, 2007, 04:58:21 pm »
Zak?adam taki temat, gdy? uwa?am, ?e tej grze nale?y si? na forum chyba troch? wi?cej uwagi...
Najbardziej niedoceniony z mortali - i jak najbardziej NIEs?usznie! Mnie ta cz??? naprawd? si? podoba, w ogóle natomiast nie mog? poj??, ?e komu? innemu ju? nie bardzo.
Par? argumentów na rzecz tej gry:

1. HISTORIA - Nic z tego, co by?o do tej pory, wi?c jest oryginalnie. Motyw Wojny Bogów, z odzyskaniem mapy, pojedynku Scorpiona i Sub- Zero, czterech ?ywio?ów chroni?cych amulet, którego chce odzyska? Quan Chii dla Shinnoka - KAPITALNE!!! Moim zdaniem ten mortal ma najlepiej wymy?lon? i przedstawion? histori? ze wszystkich! (wiem, ?e mia?o to by? tylko wst?pem do MK4).
A i otwórzcie sobie ksi??eczk? z gry - 5 stron zawieraj?cych ró?nych opisów: O przegranej Shinnoka, jego uwi?zieniu w Netherrealm, par? s?ów o turnieju, Lin Kuei, Shirai Ryu i Takedzie, ?ywio?ach...Jest tego sporo (nie to co w 'Shaolin Monks'...).
2. FILMIKI - ?adnych ?miesznych i niedorzecznych pierdó?. Klimatyczne i z ?ywymi aktorami!
3. Pierwszy chodzony mortal i ost. w 2D
4. KLIMAT - ju? samo intro, cho? krótkie, jest bardzo dobre. Do tego wspomniane wszystkie filmiki, areny i bez jaki? ?artów jak w tych nowych mortalach :?
5. MUZYKA - Jak b?dziecie sobie gra? w t? cz??? przys?uchajcie si? utworom przy walce z Fujinem w WIND, lub bossem w EARTH - 100% klimatu! Albo jeszcze d?wi?k z drugiej po?ówki NETHERREAL (6-ta runda), albo fina?owa przy walce z Quan Chii... Jest jeszcze wieeele tego.
6. G?ÓWNYM BOHATEREM JEST SUB - ZERO - a to chyba najbardziej lubiana posta? z mortala, no i tu jeszcze jako skrytobójca z klanu z Chin (a nie z jakiej? Antarktydy :)).
7. No i stary dobry system walki plus du?o ciosów specjalnych
Minusy? Dla mnie ta gra nie ma minusów!  I nie jest to bynajmniej prowokacja z mojej strony. Wed?ug mnie tej grze naprawd? niczego nie brakuje, no chyba, ?e ten przycisk z obracaniem w trakcie walki - ale po paru godzinach w ogóle nie przeszkadza i gra si? bardzo dobrze.
Jestem ciekaw czy na tym forum s? jeszcze jakiej? osoby, którch zachwyci?a ta cz???.
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2011, 08:17:37 pm wysłana przez Dumian »

Offline Hero

• U?ytkownik
MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 08, 2007, 08:07:05 pm »
Szczerze mówi?c, to jak pierwszy raz odpali?em MKM:SB to stwierdzi?em, ?e to totalne "dno" i gówno, ale po paru godzinach zmieni?em troch? zdanie. Gra mo?e si? nie równa z podstawowymi cz??ciami serii, ale jest du?o lepsza ni? MK:SF w wydaniu 3D.

Historia: Jest po prostu dobra ( jedna z wa?niejszych ) 8+/10
Filmiki: zdecydowany "+"  9/10
Klimat: Nie powala, ale przejdzie bez problemu 8/10
Muzyka: Nic do niej nie mam 8/10
Posta? Suba: Przez to ograniczenie, nie ka?demu si? podoba 8/10

Niestety g?ówne i powa?ne minusy gry to zdecydowanie " STEROWANIE !! " ( normalnie pora?ka, da si? opanowa? ale psuje nadal przyjemno?? z gry ), nast?pnie grywalno?? ( m.in w?a?nie przez sterowanie jest skopana ), no i czasami monotonna akcja :? ( np. nudne lokacje ).

Gra napewno nie dla ka?dego ( nawet mi nie chcia?o si? jej do ko?ca przechodzi? ), ale na pewno godna uwagi przez fana serii oraz mi?o?nika tego typu gier 2D  :roll:

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 09, 2007, 07:18:40 am »
Najlepszagraz tego cyklu oraz poniej jest Shaolin Monks, Najgorszy by? Spcial Forces

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 09, 2007, 10:25:14 am »
Cytat: "Maniak"
Najlepszagraz tego cyklu oraz poniej jest Shaolin Monks, Najgorszy by? Spcial Forces

Co?
Mi si? wydaje, ?e MK SM jest najlepszy, pó?niej MKM, a na ko?cu MK SF, któro jest dnem i nie powinno si? pojawi?, bo psuje wizerunek MK.
MKMANIAK

Offline Mat

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 09, 2007, 11:23:07 am »
MK SM - jak ja gram w t? cz???, to mam wra?enie, ?e to chyba jaka? gra dla dzieci. Kolorowy obrazek na pude?eczku, ?mieszne i g?upie wstawki filmowe, przekolorowane postaci, poziom gry jest bardzo ?atwy (i tylko trudny logicznie). Nie ma tego nacisku na pokazanie historii jak w MKM SB. Poza tym mam wra?enie, ?e ten oznacznik "+18" na pude?ku SM, to tylko swego rodzaju wabik na odbiorców, których urzeka efekciarstwo i kicz!
A wiecie co, ja uwa?am ?e to MKM jest najlepszym z tych trzech mortali i (pewnie si? tym troch? nara?e) wol? go od SM.  
Jak ju? pisa?em sterowanie naprawde nie robi problemu po kilku godzinach, czy mo?e inaczej, dniach przed ni? sp?dzonych jest w porz?dku.

Offline Dantos

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 09, 2007, 12:18:34 pm »
Mnie sie nie naraziles bo nowym mortalom naprawde brakuje  klimatu i powagi.Co prawda jako gre wole MKSM bo sie porpostu lepiej przy niej bawie ,ale MKM  proprostu deklasuje MKSM pod wzgledem klimatu.MkM jest calkiem fajne tylko grywalnosc strasznie pusje sterowanie i monnotonosc tej gry

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 10, 2007, 03:00:38 pm »
Ja uwa?am, ?e MK SM jest lepsze, bo jest wi?cej elementów, postaci no i fajne tryby, ale MKM jest na drugim miejscu co chyba oczywiste jest, bo MK SF nie zas?uguje nawet na 3 miejsce, no chyba, ?e na 3 mo?liwe. :lol:
MKMANIAK

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 10, 2007, 05:36:21 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Ja uwa?am, ?e MK SM jest lepsze, bo jest wi?cej elementów, postaci no i fajne tryby, ale MKM jest na drugim miejscu co chyba oczywiste jest, bo MK SF nie zas?uguje nawet na 3 miejsce, no chyba, ?e na 3 mo?liwe. :lol:

Jestem ciekawy od kiedy grasz w Mortala bo jak od nie dawna to ca?kowicie ci? rozumiem.

Offline Rell

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 10, 2007, 06:17:55 pm »
Piszecie ze gra jest super i kusicie mnie tym zeby znowu zagrac bo ga?em w nia wieki temu ale ze 30 minut tylko :D

Offline szymon1_93

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 10, 2007, 07:32:17 pm »
moze ktos podac linki do mkm:sb

Bodzio

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 10, 2007, 08:54:31 pm »
Cytat: "szymon1_93"

Nie moze. Czytac regulamin.

Offline Shihan_Yosuzu

• U?ytkownik
    • http://www.yosuzu.blog.onet.pl
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 11, 2007, 03:55:09 pm »
a ja wbrew regulaminowi podam ci namiary ;D
  dowolny serwis aukcyjny ;D
ve Satan !!!!! (nie jestem satanist?... to tylko prowokacja) ;D

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 11, 2007, 04:08:50 pm »
Cytat: "Maniak"
Cytat: "Mkmaniak"

Jestem ciekawy od kiedy grasz w Mortala bo jak od nie dawna to ca?kowicie ci? rozumiem.

Mam 15 lat, a gram od 8 roku ?ycia.
Nie dziw si?, mnie podoba si? ten system walki i takie rozbudowanie. Nie gra?em w obie te gry, ale jako obserwator twierdz?, ?e podoba mi si? bardziej MK SM.
MKMANIAK

Offline szymon1_93

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 11, 2007, 05:16:38 pm »
Cytat: "Bodzio"
Cytat: "szymon1_93"

Nie moze. Czytac regulamin.

no dobra spoko ale ja myslalem ze jest to podobne do MK1 i ze nigdzie nie ma tego do kupienia ale teraz juz wiem

Offline _cyBeR_

• U?ytkownik
  • umk3
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 15, 2008, 09:23:30 pm »
Mat , za bardzo t? cz??ci? sie podnicasz  :P  Nei gra?em jeszcze w Shaolin Monks gra?em tylko w MKM Sub-Zero noi wiadomo ?e toc mkm lepszy ;)

Ultimate Mortal Kombat 3 Rox

_cyBeR_