Autor Wątek: Turnieje Mortal Kombat II Online  (Przeczytany 19082 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Turnieje Mortal Kombat II Online
« dnia: Czerwca 06, 2009, 12:19:49 am »
Temat służy graczom Mortal Kombat II Online, by wylewali tu swoje radości i smutki i dyskutowali o grach stoczony z innymi w tę najlepszą ze Smoczej Serii.

Ja zacznę. Jest 00:13, od 20:00 gram z Luną Online. Dodam, że jest piątek... Tak tak, nie mamy życia towarzyskiego ;P przed komputerem spędziliśmy piątek grając w grę z lat 90 :) Ogólnie Luna mnie dziś zciulał. Były momenty kiedy wygrał 9 razy pod rząd, a potem znowu ja wygrałem 5 razy pod rząd, jednak dziś gra należała do Luny. Ja trochę oklapłem w rozgrywkach i mam zwichnięty nadgarstek (jasne jasne, nie tłumacz się ;P [Nie tłumaczę!]) ;D Do naszej bandy killerów w Mortal Kombat II jest zapisany jeszcze Death Dealer, który to jest najlepszym graczem z tego całego forum, Ninja-Spectre (Który dzisiaj dołączył do grania online) i Annihilator. I nie ma na nas bata!  :-X ;) Zapraszam do rozgrywek.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2009, 08:39:26 pm wysłana przez Adept »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat II Online
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 06, 2009, 04:02:31 am »
No to udało sie zagrać wreszcie parę gierek z Adeptem. W sumie chyba po raz peirwszy od kilku lat grałem z kimś w Mk.
Początek emocji - pierwsza walka (priorytetowa) Scorpion vs Reptile - wygrałem  ;D ;D ;D
I jeszcze fatality wyszło. Póxniej już tak różowo nie było - większość walk wygrywał Adept, no ale stary Ninja Spectre pokazywał że jeszcze potrafi czasem przyłożyć  ;).

Adept ma wiecej postaci opanowanych, ja to głównie Scorpem i Subem wygrywałem.
Nie wiem tez jakim cudem zrobiła się nagle 4.00 jak dopiero była z 1.00.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat II Online
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 06, 2009, 04:18:35 am »
Stoczyliśmy ze sto walk. Jest 04:12 grało się świetnie. Ptaki już zaczynają świergotać za oknem. Ah, piątek - idealny czas dla takich nerdów jak my, by spędzić go przed monitorem. Walki emocjonujące. Ninja-Spectre to bardzo dobry zawodnik. Sprawiał mi wiele kłopotów. A Scorpionem to gra na poziomie Death Dealera. Ciężko mi było w pewnym momencie cokolwiek zrobić na niego jak grał Scorpem. Ogólnie fajna rzeźnia. Cieszy że u graczy Mortal Kombat II taki poziom.

Lista graczy:
- Ninja-Spectre
- Adept
- Death-Dealer
- Luna
- Annihilator

Zapraszam Was do realacjonowania potyczek. Po to ten temat :-)

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat II Online
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 06, 2009, 10:57:57 am »
Odespałem tydzień i pałam żądzą mordu! ]:->

Trzeba w końcu coś więcej pograć;) Bo co jak co ale MK2 to tytuł zacny:D
Co do walk to aż żal dupe ściska, że Adept tego wczoraj nie nagrał:/ Kilka akcji klasy "epic" poszło:D
Ogólnie wkurza mnie rzut Scorpa w lufcie;p
Dziś runda 2???:]???

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat II Online
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 06, 2009, 11:32:45 am »
Zdecydowanie dzisiaj gramy. A akcja Kitanami była tak zajebista, że dzisiaj postaramy się ją powtórzyć specjalnie  ;D A nie nagrywałem wtedy bo uznałem, że to nic nie zobowiązujące pojedynki  ;) Tak to staram się nagrywać co bardziej poważne wojny ;P

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat II Online
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 06, 2009, 12:58:59 pm »
Trening wypadł bardzo zadowalająco i o dziwo mało lagów było. Czekam na turniej ;D. Mortal Kombat was always be and always will been...

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat II Online
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 06, 2009, 01:05:32 pm »
Data: 6 czerwca (DZISIAJ)
Godzina: 18:00
Server: Kuniokun

MINI TURNIEJ MORTAL KOMBAT II

Uczestnicy:
- Luna
- Annihilator
- Adept
- doink

Robimy mini turniej dziś o 18:00 wszystkich chętnych zapraszamy. Reguły to 10 walk, każdy z każdym. Można wybrać MAX 3 razy tę samą postać.

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat II Online
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 06, 2009, 01:19:08 pm »
Jak zwykle coś się musi popsuć  :-\ Nieoczekiwany wyjazd. Będę w domu po 22. Grajcie więc dzielnie Panowie. Pewnie dołączę się do After Kombat Party z nocnymi markami. Eszszsz...

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat II Online
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 06, 2009, 05:21:21 pm »
To ja moge grać. Może lepiej po 9 walk, żeby nie było remisów.

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat II Online
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 06, 2009, 05:53:51 pm »
No i wypas:D jest 4 playerów więc jest git;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat II Online
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 06, 2009, 08:00:49 pm »
I Turniej Mortal Kombat II PFMK został oficjalnie zakończony:

Wyniki:
1 Miejsce - Doink: 76 punktów
2 Miejsce - Adept: 60 punktów
2 Miejsce - Luna: 60 punktów
4 Miejsce - Ninja-Spectre: 44 punktów


(Pierwszy zwycięzca)

Doink VS. Adept: 8:2
Doink VS. Ninja-Spectre: 8:2
Doink VS. Luna: 7:3
Adept VS. Luna: 6:4
Adept VS. Ninja-Spectre: 7:3
Luna VS. Ninja-Spectre: 8:2

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do uczestnictwa w dalszych turniejach Polskiego Forum Mortal Kombat :) Turniej pokazał że Doink który rozwalał Lunę w technikum również jest dobry Online. Pierwszy turniej przyniósł także niespodziankę. I Adept i Luna zdobyli tyle samo punktów i oboje uplasowali się na drugiej pozycji :) Świetny turniej

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat II Online
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 06, 2009, 08:12:46 pm »
Dla kogo świetny to swietny....  ::) :P. Doink to widze rzeźnik masakryczny, na Adepta w połowie walk skonczyły się argumenty w postaci Scorpiona i Sub Zero. A jak grałem z Luną to miałem wychodzić po 8 walce, zeby nie było 0:10, ale na szczeście tą i nastepną wygrałem i udało sie troche zmniejszycć rozmiary klęski....

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat II Online
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 06, 2009, 08:25:57 pm »
Heheh Luna miał dzisiaj Koszmar z Ulicy Wiązów ze mną  ;D Ciulał mnie, a pod koniec i tak wygrywałem o jeden cios ;P Coś zajebistego. Na Ninja-Spectre nie ma bata gdy gra Scorpionem i Sub-Zero. Doink to brak słów :) Na "II Turniej Mortal Kombat II PFMK" mam nadzieję że uda się jeszcze zwerbować Annihilatora i Death Dealera. W szóstkę to już coś by było. Jednak ten turniej pierwszy był udany i gratulacje dla walczących. To my tworzymy historię i polską scenę Mortal Kombat II w Polsce :)


Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat II Online
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 06, 2009, 08:34:04 pm »
Tak...akcje że cię leje i wygrywasz o przysłowiowy "chuj komara" to normalka dziś>< Ale cóż, wezme się za siebie i pościelą się flawlessy. Inna sprawa, że Doink i tak nas zleje w cholereXD

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat II Online
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 06, 2009, 08:35:21 pm »
Tak...akcje że cię leje i wygrywasz o przysłowiowy "chuj komara" to normalka dziś>< Ale cóż, wezme się za siebie i pościelą się flawlessy. Inna sprawa, że Doink i tak nas zleje w cholereXD
Mogę się założyć o wódkę, że Death Dealer nakopie Doinkowi. To jak, wchodzisz w to?  8)