Autor Wątek: Problem w MK:SM  (Przeczytany 8044 razy)

Offline Shido

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Problem w MK:SM
« dnia: Lipca 23, 2008, 05:02:06 pm »
Witam mam taki problem w MK:SM mam już 50% gry i jestem po walce z Baraką(to ten koleś co mu się miecze wbija) i nie wiem co dalej zrobić mam już tą moc co jest na tej skale czyli
Wall Jumping i nie wiem co dalej :/ PLS o ODP

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Problem w MK:SM
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 03, 2008, 04:52:31 pm »
gzieś jest niebieski portal wskocz i idź przed siebie i na prawo potem na lewo i jest portal do wastelands tam bierzesz miecz (którykolwiek) i gzieś na ścianie będą czachy wspinasz się i idziesz przed siebie i rozwalasz mieczem kamienie potem wrzucasz przeciwników do krwi i robisz test your maight potem tam gdzie ci się brama otworzyła walczysz z sub-zero i płyniesz na barce przeciwników wyrzucaj za burte potem z kółka rozwalasz drzwi potem idziesz dalej i wrzucasz przeciwników w koło (5 razy) wspinasz się po krwi i na lewo potem pilnujesz żeby przeciwnicy nie ruszali suba idziesz po lodzie (wall runn) i do drzwi walczysz z goro potem na lewo i do portalu tam wrzucaj wszystkich w haki zbierasz swing ability i idziesz dalej do portalu jak wypadniesz to spadasz i na lewo tam wykorzystaj swing ability idź przed siebie walczysz ze scorpionem idziez dalej omijaj ognie potem jak strzeli linką to łapiesz i test your maight jak wygrasz togo przyciągniesz i zawalasz i tak aż go pokonasz potem idziesz na lewo znowu z nim walczysz i wychodzisz z lokacji potem do wielkich drzwi które się otworzyły zbierz brutality (orchi hellbeast) przed siebie i szukasz otwartych drzwi wrzuć wszystkich w ogień idziesz dalej orchi helbeast pokonaj znowu wrzuć w haki idź po drabinie i na prawo zrób test your maight potem na lewo cały czas i załatw przeciwników otworzą ci się drzwi potem idź do tych najnowszych otwartych i zrób test your maight weż broń i wyjdź z pomieszczenia i do punktu wejścia i znajdź dwa test your maight (cały czas z bronią) potem tam gdzie sie otworzyło rozwalasz diamenty z kółka zawalasz przeciwników i idziesz dalej i w strone światła
                                                              jak czegoś nie rozumiesz to pisz.

Offline martini

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Problem w MK:SM
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 14, 2010, 01:59:07 pm »
siemczyk jak odblokowac mk2 przeszedlem wszystkie misje smoke i nie ma wie ktos moze

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Problem w MK:SM
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 14, 2010, 02:39:54 pm »
Masz wersje PAL z której wycięto MKII. W MKII w MK:SM mogą sobie pograć tylko posiadacze wersji NTSC. Jak nie masz amerykańskiej wersji jedyna nagrodą po przejściu Smoke Missions jest respect!

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Problem w MK:SM
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 18, 2013, 12:26:14 am »
jak zapisywać stan gry w mortal kombat shaolin monks, czy tylko jest to możliwe docierając do pewnego miejsca,czy można w jakiś inny sposób?

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Problem w MK:SM
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 18, 2013, 12:03:30 pm »
W Shaolin Monk zapisujesz grę tylko i wyłącznie w wyznaczonych do tego punktach - są to takie świetliste kapliczki.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Problem w MK:SM
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 18, 2013, 11:03:51 pm »
mhm, to wiedziałem akurat, że w takich kapliczkach,,dzięki za odpowiedź :) szkoda że tylko w ten sposób,nie dawno zacząłem grać i myślałem, że można też zapisać w normalny sposób,a tu nie, szkoda,muszę się naskakać:)