Autor Wątek: r...[zablokowana domena]...e?  (Przeczytany 1861 razy)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
r...[zablokowana domena]...e?
« dnia: Listopada 20, 2007, 01:28:23 pm »
Słuchajcie mam taki problemik malutki. Powiedzcie mi czy jeśli chcę komuś coś pokazać np. coś co ja zrobiłem to mogę to umieścić właśnie na rapidzie, czy tam można tylko wybrane rzeczy umieszczać tak jak na torrentach.
No i co za tym idzie. Jeżeli już podam plik i rapid go zuploaduje to skąd mam wziąść ten link do mojej rzeczy, żeby podać ją innym.
Pomożecie no nie?

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
r...[zablokowana domena]...e?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 20, 2007, 04:15:03 pm »
Wszystko mozesz uplodowac najlpeiej paku do rara bo chyba nie wszystkie formaty przyjmuje. Po zuplodawaniu pliku poajawi Ci się link do niego.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
r...[zablokowana domena]...e?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 20, 2007, 05:43:19 pm »
http://r...[zablokowana domena]...e.com/en/faq.html tu masz odpowiedzi na twoje pytania.

r...[zablokowana domena]...e ma bardzo ostre ograniczenia pobierania wiec ktos nie posiadajacy dynamicznego IP bedzie czesto wyrywal sobie wlosy z glowy... Ogolnie nie polecam RapidShara chyba ze wykupiles sobie Premium. Rapid przyjmuje pliki z najpopularniejszymi rozszerzeniami.

A link do pliku masz po uploadzie pliku przeciez  :twisted:
Jak mozesz nie wiedziec gdzie to jest xD
Skoro zbyt skomplikowane to wysylaj przez wyslijto.pl xD
 :roll:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
r...[zablokowana domena]...e?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 20, 2007, 08:51:49 pm »
Cytat: "$nake"
http://r...[zablokowana domena]...e.com/en/faq.html tu masz odpowiedzi na twoje pytania.

r...[zablokowana domena]...e ma bardzo ostre ograniczenia pobierania wiec ktos nie posiadajacy dynamicznego IP bedzie czesto wyrywal sobie wlosy z glowy... Ogolnie nie polecam RapidShara chyba ze wykupiles sobie Premium. Rapid przyjmuje pliki z najpopularniejszymi rozszerzeniami.

A link do pliku masz po uploadzie pliku przeciez  :twisted:
Jak mozesz nie wiedziec gdzie to jest xD
Skoro zbyt skomplikowane to wysylaj przez wyslijto.pl xD
 :roll:

No widzisz jednak mogę nie wiedzieć. Nigdy nic takiego i nigdzie nie robiłem, więc się w tym nie orjętuje, a o pobieranie mi nie chodzi. Dziękuję oczywiście Snake za odpowiedź, no i tobie Rell również bardzo dziękuję.
ps. Bodzio, czy możesz zamknąć temat?