Autor Wątek: Pytania i odpowiedzi  (Przeczytany 65636 razy)

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 01, 2011, 11:26:49 am »
Misja 160 to 8 hit combo probowalem ale po rowerku mam 6 hit combo

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 01, 2011, 12:02:10 pm »
Aha mam pytanie kto przeszedl misje Kombo to Win z Sheevą jak wykonac to kombo bo ja nie potrafie go zrobic a dopiero poznaje ciosy i kombinacje Liu Kanga wiec za cholere nie moge tego przejsc

o ile pamiętam to chodziło o 10hit combo, strzel ją 2 razy z pięści i wykonaj rowerek i po wszystkim ;p
A to nie było 8hit combo ?? zrób enchanted rowerek i po problemie.

Edit:
Nie zauważyłem posta wyżej.Zrób enchanted rowerek (tak jak zwykły tylko przy ostatnim przycisku naciśnij prawy spust (przynajmniej tak jest na Xboxie).
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2011, 12:04:07 pm wysłana przez Gizmo94pl »

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 01, 2011, 02:43:37 pm »
Ok sprobuje thx

Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 01, 2011, 03:47:16 pm »
Mam problem z trofeami. nie chcą mi wejsc         e-X-cellent! -   Successfully land every playable fighter's X-Ray robiłej juz 2 razy wszystkimi zawodnikami i nic    drugie to  The Grappler -   Perform every fighter's forward and backwards throws identyczna sytuacja   moze ktos wie o co tu chodzi???

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 01, 2011, 03:49:20 pm »
Jesli masz PS3 to prawdopodobnie trafiles do grona nieszczesliwcow ktorych przez atak na PSN zniknely trofea i nie mozesz dawac nowych.A odnosnie rowerka udalo sie dzieki za rade.Mam pytanie ponoc Kintaro nie bedzie w DLC bo jest ukryty w podstawowce czy ktos go odkryl wie o co chodzi i jesli jest to jak odblokowac??

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 01, 2011, 04:56:08 pm »
Nie będzie go bo nie ma grywalnych bossów (nie licząc challenge tower), nie słyszałem o żadnym sposobie odblokowywania go.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 01, 2011, 06:07:18 pm »
Dobry motyw jest z tymi różnymi akcjami które są niby ukryte:D A może się zaraz okaże, że Kintaro jest faktycznie ukryty jak się ileś tam godzin przegra w tego MK albo co;p Albo te stroje np:D To by był super motyw, aby za mistrzostwo jakąś postacią odblokowywało się jej coś dodatkowego:)

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 01, 2011, 06:40:55 pm »
Sądzę że już by było wiadomo, ale zgadzam się fajnie by było. A poza tym wszystkie rzeczy do odblokowania już wiadomo po osiągnięciach.

 Edit: Grywalni bossowie tylko w wersji na przerobionego xboxa.
        http://www.ppe.pl/news-7299-Grywalni_bossowie_w_Mortal_Kombat.html
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2011, 07:31:38 pm wysłana przez Gizmo94pl »

Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 02, 2011, 10:38:03 am »
Mam problem z trofeami. nie chcą mi wejsc         e-X-cellent! -   Successfully land every playable fighter's X-Ray robiłej juz 2 razy wszystkimi zawodnikami i nic    drugie to  The Grappler -   Perform every fighter's forward and backwards throws identyczna sytuacja   moze ktos wie o co tu chodzi???


i jeszcze mi dochodzi sekretna walka z reptilem i jade robie tak jak pisze i dupa .  i o co chodzi  w tym trofeum   Luck Be A Lady (Bronze)   Get all MK Dragons in Test Your Luck

Offline johnny11fingers

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 02, 2011, 10:48:39 am »
@el_pawlo, co do Luck Be A Lady - wybierasz z Arcade Test Your Luck i podczas losowania muszą wpaść Ci same złote monety ze smokiem MK. Także, jeśli ich nie widzisz, kiedy sloty się kręcą, spokojnie daj Retry z menu. Podobno sposób jest taki, że gdy się kręcą, to na danym slocie musisz wcisnąć szybko 7x X, na drugim 7x Y i na trzecim 7x B (co prawda mam PS3, ale przez analogię u mnie tak się udało) - metoda wzięta z yt.

Co do ukrytego Reptile'a - w trybie Arcade musisz ustawić 2 rundy, czas może być 30 sek. Na planszy pit z księżycem, gdzie widać lecące sanie mikołaja, musisz wygrać 2x flawless victory i zakończyć walkę przez stage fatality. Najprostszy sposób, to startować Arcade dopóki pierwszą planszą nie będzie właśnie pit z księżycem. Wtedy zrobisz to spokojnie.

Co do Jade, znowu rundy na 2, czas może być 30 sek. Do walki z Shang Tsungiem nie możesz przegrać żadnej walki. Walcząc z Shang Tsungiem musisz zrobić 2x flawless victory i skończyć walkę fatality (inna metoda mówi o zrobieniu wcześniej 8 flawlessów w trakcie walk). Gdyby ci się nie udało zrobić 2x flawless, to żeby nie powtarzać, wygraj walkę, ale nie kończ fatalem. Po Finish Him, pacnij gościa i od razu "Start" i Player Select - w ten sposób nie zaliczy ci rundy jako przegranej i masz kolejną szansę. Niestety pomimo wielu prób, jeszcze nie zdobyłem, więc nie umiem powiedzieć czy 8x flawless po drodze do Shanga trzeba zdobyć. Z taktyk polecają Sheevę i spamowanie Ground Stompa pomieszane z Jump Kickiem i Uppercutem oraz wpadanie z wyskoku z piąchą i od razu uppercut (ja tak zaliczyłem jednego flawlessa, ale to za mało :/ )

Powodzenia!

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 02, 2011, 10:03:11 pm »
Jest jakaś fabuła odnośnie Kratosa? Czy to tylko PC w grze?

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 02, 2011, 10:15:24 pm »
Cyber Ninja LK4D4 ?! wtf ??

Offline jar_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 02, 2011, 10:24:48 pm »
O co biega z masterowaniem wojownikow ?
Chodzi o te statystyki dostepne w nekropolis ? Nie rozumie tam ostatniego devotion gdzie milestone jest jeden dzien ?
Pozdro  ;D

Offline el_pawlo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
  • PSN : el_pawlo
    • Zobacz profil
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 03, 2011, 01:21:26 am »
milestone  to znaczy ze masz danym zawodnikiem musisz  zagrac razem razem 24 godz. Jednym zawodnikiem juz to zrobiłem a zostało chyba mi jeszcze 27 , czyli 27 dni. chyba najbardziej czasochłonne trofeum

Offline jar_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 03, 2011, 05:20:38 am »
Ale tyczy sie ogolnie gry czy tylko np vs  on/offline ? Bo mi sie dziwnie nie podobaja u mnie te statystylki na poziomie jednej, dwoch minut ??
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2011, 05:22:45 am wysłana przez jar_ »