Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Schemat

Strony: [1]
1
Turnieje i zloty / Odp: Relacja z turnieju Mortal Kombat Armory Battle Arena
« dnia: Sierpnia 07, 2013, 03:28:53 pm »
Słuszna uwaga johnx już dodałem adnotację. A więc tak Taz (Reptile), Kosu (Cyrax), Moonspell (Kabal i Scarlett), Furb (Johnny Cage i Kung Lao). Turniej był rozgrywany na konsoli Xbox 360 z prostego powodu, lokal Level Up (jak wszystkie inne lokale w Polsce) nie posiada oficjalnej licencji od Sony na możliwość umieszczenia w lokalu konsol marki PlayStation. Jednak jak zauważyłeś, postaraliśmy się o pójście na rękę dla każdego Gracza i pojawiły się przejściówki :) Oczywiście ci co chcieli grali również na własnych arcade stick'ach. Planujemy następny turniej, ale na konsolach i pewnie będzie to ponownie Xbox 360 z racji licencyjnych. Dziękuję bardzo również za opinię odnośnie relacji :)

2
Turnieje i zloty / Relacja z turnieju Mortal Kombat Armory Battle Arena
« dnia: Sierpnia 07, 2013, 02:02:21 pm »
W dniach 20-21 lipca 2013 r. w Warszawie odbył się turniej Mortal Kombat Armory Battle Arena organizowany przez Filipa Gontarczyka we współpracy z blogiem Graczem od dziecka, blogiem GMIX.pl, przedstawicielami BACKDASH, firmą The Armory i lokalem Level Up. Turniej był naprawdę konkretny, nie zabrakło oczywiście nagród oraz różnych niespodzianek ;) Finałowa czwórka prezentuje się następująco: Zwycięzca turnieju - Taz, Miejsce 2. - Kosu, Miejsce 3. - Moonspell, Miejsce 4. - Furb. Po turnieju głównym został zorganizowany turniej bonusowy, Mortal Kombat Drunkality...
Dla chcących poznać więcej szczegółów przesyłam link do relacji z turnieju:
http://graczem-od-dziecka.blogspot.com/2013/08/relacja-turniej-mortal-kombat-armory.html

Strony: [1]