Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 385040 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #480 dnia: Kwietnia 18, 2008, 09:23:25 pm »
Uważam , że za wcześnie ją spisujecie na straty . Pozatym gra zapewne będzie i brutalna i mroczna . Widać po tym trailerze , że kolorowa nie będzie . Pozatym kto powiedział że nie jest na poważnie . Jak jak najpoważniej . Więc wszystkie trzy argumenty , gra napewno będzie spełniać . A że nie jest tak jak do tej pory , to ja też mam do tego mieszane uczucia . Ale to uczucia mam mieszane , bo gry mieszać z błotem nie będę dopuki nie wyjdzie .

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #481 dnia: Kwietnia 18, 2008, 09:28:14 pm »
Boże Święty... mój pierwszy post i akurat w takiej sprawie. Kiedy zobaczyłem razem Suba i Batmana... kurde szok! To chyba jakieś jaja. Co to ma być? Jeżeli to co ma być prawda a niestety na to wygląda to dla mnie jest to obrażanie fanów MK. Wciskali nam gadki o tym że MK8 będzie w starym stylu: mroczny, brutalny, poważny.... a potem napluli nam w twarz. Jestem fanatykiem MK, nic złego nie dałem na gości z midway powiedzieć. Znosiłem te durne bablity, MK:SF, kwadratowe cienie w MK4 i coś co zastąpiło fatele w MKA. Odłożyłem kasę na PS3 tylko dla nowego Mortala. Myślałem że odwalą naprawdę porządną robotę, że dostaniemy takiego Mortala że wszystkim gacie zerwie. Jestem kurwa zły i zawiedziony. Nie tylko ja. Kurwa jakby w MK brakowało postaci musieli dać trykociarzy z DC. Osobiście nie ma nic do DC, jestem też fanem komiksów i nawet lubię Batmana ale nie w MK!. Żałosny rzut na kasę...

Bądźcie tak mili i powiedzcie mi tylko jedno: czy w tym wywiadzie z Boonem (nie odpala mi się), on coś mówi o fabule? Bo jeśli to ma być jakiś projekt poboczny to zrozumiem (za jakiś czas jak ochłonę) a jeśli to ma popchnąć fabułę do przodu to ja tego nie ogarniam....
Pozdrawiam prawdziwych Fanów MK

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #482 dnia: Kwietnia 18, 2008, 09:29:32 pm »
a takie małe pytanko  :P Czemu zamiast mortal kombat 8 - MK vs DC universe jest tylko MK vs DC universe  ;D

nie wiem po jakiego ( za przeeproszeniem ) chuja zaczeli robić mk w 3D... CZEMU TEJ CZęśCI NIE MOGLI ZROBIć 2D Z  POTEZNYM KLIMATEM LUB CHOCIAż MK3D Z OGROMNYM KLIMATEM PIERWSZEJ CZESCI !!!

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #483 dnia: Kwietnia 18, 2008, 09:42:44 pm »
Pozatym kto powiedział że nie jest na poważnie .
Ja tak powiedziałem  ;D A dlatego że nie wyobrażam sobie jak będziemy robić fatala Batmanowi, który jest gwiazdą komiksów. Możliwe że gra będzie miała klimat: mroczny i brutalny bo sądząc po trailerze to trzyma poziom. Gameplay może też bym przyjął godnie. Wszystko było by OK jak nie dali by tych superbohaterów  :-X No po po prstu gra aż się prosi żeby nie mieć przydomku MK8 tylko jak to ktoś powiedział części pobocznej. Takie coś bym uznał i nie miał pretensji, ale szkoda tylko, że Midway wybrało nie odpowiedni czas na taką część.... nie "poważną" !!!!

Proponuje wszystkim uważającym że ten MK będzie czymś ciekawym i zaskakującym pozytywnie aby przypomnieli sobie dawne czasy z MK2, MK i MK3 oraz obejrzeli MK:TM. Po głębokiej refleksji niech się wypowiedzą co sądzą na temat super bohaterów w mrocznym MK  :-\

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #484 dnia: Kwietnia 18, 2008, 09:56:51 pm »
Wróciłem z pracy i wypowiem się  :D

Wychowałem się na MK, był, jest i będzie moim życiem  ;D

Co do ósmej części MK wydaje mi się, że na tą część będziemy jeszcze czekać z dwa lata. W tym czasie MIdway zaoferuje nam właśnie MK vs DC i (uwaga) mi się podoba, czuje klimat i nie skreślam gry od samego początku. Wydaje mi się po obejrzeniu tego trilera, że gra wymiata, dla mnie jest świetnie, swieżo i dostane w swoje rączki ciepłą bułeczke, już czekam, zamawiał pre-ordera ^^

I niech mi nikt nie mówi, że nie jestem prawdziwym fanem MK. Wszyscy którzy nie widzą w tym nic nowego, nadzwyczajnego, nie są dla mnie fanami tej serii

Koniec.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2008, 10:00:31 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #485 dnia: Kwietnia 18, 2008, 09:59:15 pm »
Jeżeli to co ma być prawda a niestety na to wygląda to dla mnie jest to obrażanie fanów MK.
Jeszcze raz powtarzam : Tu nie o fanów chodzi . Unreal Tournament też olał fanów i zrobił jakieś gówno , które starzy gracze olali , ale młodzi gracze się zachwycali . Wiem bo gdzieś w 2001 grałem nałogowo przez sieci z RZESZĄ innych . I czy fani mieli coś do gadania ? Nie - nie mieli . Gry nie robi się dla fanów co ubolewam , a dla pieniędzy :\

a takie małe pytanko  :P Czemu zamiast mortal kombat 8 - MK vs DC universe jest tylko MK vs DC universe  ;D
Dlatego , że jest to NEXT GENERATION Mortal Kombat i nie kontynuuje historii z poprzednich części , tylko tak jak by tworzy nowy dział . Tak samo Marvel Super Heros Vs Street Fighter nazwało swój produkt , zamiast tam Street Fighter 4

Proponuje wszystkim uważającym że ten MK będzie czymś ciekawym i zaskakującym pozytywnie aby przypomnieli sobie dawne czasy z MK2, MK i MK3 oraz obejrzeli MK:TM. Po głębokiej refleksji niech się wypowiedzą co sądzą na temat super bohaterów w mrocznym MK  :-\
Nie wypowiadam się , że to będzie hit , ani nie piszę , że zachwycam się nad grą , ale też nie spisuje ją na straty besztając przy okazji coś , co jeszcze nie wyszło . Jak już napisałem mieliśmy szesnaście lat wspaniałej historii , nie winie autorów że chcą zmian i też cholernie szkoda mi fabuły i mrocznego świata Mortal Kombat ( Bez udziwnień z innych universów ) . Właściwie to jestem fanem tej starej dekady , który zna Mortal Kombat od czasu , kiedy to pierwsze automaty z grą pojawiły się w Polsce . Dlatego tym bardziej pamiętam smoczą serie jako tą mroczną , klimatyczną , hipnotyzującą gracza itd. Cały urok Mortal Kombat to dla mnie Mortal Kombat od 1 do UMK 3 z amig i automatów . Ale nie przeszkadza mi to w ogóle pisać bezstronnie i obiektywnie o nowym tworze jakim jest Mortal Kombat VS DC Universum . Poczekamy , zobaczymy .

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #486 dnia: Kwietnia 18, 2008, 10:12:06 pm »
Ja też gry nie spisuje na straty, tylko uważam że postacie z DC to śmieszny pomysł i jak napisałem nie będzie to ciekawe. Ale pod względem gameplayu i innych rzeczy nie dotyczących fabuły i klimatu może być znakomite  ;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #487 dnia: Kwietnia 18, 2008, 10:23:41 pm »
Adept, ja wiem że gry sie robi dla kasy zresztą jak wszystko dzisiaj. Ale dobrze by było jakby ktoś z midway pomyślał jak to odbiorą fani. Dla wielbicieli komiksów DC to dobra wiadomość, Batman i Superman na PS3 może nawet Lobo się trafi. A dla nas.... ja czuje zajebisty niepokój. Ale macie racje za wcześnie na osądy, trzeba sie z tym przespać i poczekać na więcej informacji.
To jak z tą fabułą? uspokójcie mnie proszę.....

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #488 dnia: Kwietnia 18, 2008, 10:41:31 pm »
Obrazek który pokazał się na mk online Face2Face (sub-zero i Batman) Jest na 100% prawdziwy. Serwis mkonline ściem nie pisze. zreszto widac to po jakosci obrazka, nigdy nie pojawila sie taka sekwencja sub-zero. Pozatym sa loga obydwóch firm Midway i DC a jak wiemy nie mozna kozystac z znaków bo są zastrzeżone. Sadzilem przez moment ze beda dwa Mortale jeden MK8 a drugi MK VS DC. (Tak dla zabawy) (Ciekawszy był by już MK VS Marvel (spider-Man,X-Many,F4,..)  Ale jak to ma być MK8 to jak wyjdzie ta czesc to zakopie ja 2 metry pod ziemią. Wielka pomyłka i zły krok. Gdzie fabuła gdzie klimat, Co to k...wa ma być JEDNO WIELKI NIE POROZUMIENIE. :o :o Dla mnie MK osiognoł więkrze dno jakie kiedy kolwiek miał (Wole już MK Special Forces) Koniec, Koniec, Nawet na stronie nic otym nie bede pisał. TO JEST PO PROSTU WSTYD DLA MIDWAY Wes powiec kumplowi jak bedzie wygladal nowy Mortal, smiech na sali. Koniec mego tematu. >:( >:( >:(

Pochowali Mortala żywcem, jeszcze przed wyjściem. :'(
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2008, 10:48:20 pm wysłana przez Maniak »

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #489 dnia: Kwietnia 18, 2008, 10:52:06 pm »
Pozatym gra zapewne będzie i brutalna i mroczna .

Raczej nie bedzie - "game won't carry M for Mature rating."

@Hero
MK byl i bedzie kiepska bijatyka, ta gra nigdy nie oferowala nic poza klimatem i brutalnoscia. MK skonczyl sie dawno temu, 8'ka to bedzie ostatni gwozdz do trumny dla kazdego szanujacego sie gracza.


Quo vadis Mortal Kombat?


Co do fabuly, bedzie to wygladac tak ze oba swiaty, MK i DC zaczna sie ze soba laczyc, a kazda ze stron bedzie traktowac to jako atak na swoj swiat. I tak zaczyna sie kolejna naparzanka.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2008, 11:02:16 pm wysłana przez LK-9T9 »

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #490 dnia: Kwietnia 18, 2008, 11:06:30 pm »
Nie wiem czy wczesniej ktoś podawał już ten link: http://pl.youtube.com/watch?v=GlY0SvUAYhA - Mortal Kombat vs DC Universe Teaser Trailer

Gra może i bedzie fajna dla wielu, ale kto ją bedzie brał na serio, bedziemy ja porownywac teraz do wydań z DC albo do innych dziecięcych gierek, bo do Tekkena to juz na pewno nie, nie przejmuje się czegam na GTA4 i na Tekkena 6.

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #491 dnia: Kwietnia 18, 2008, 11:10:52 pm »
Maniak ten trailer juz byl zamieszczony 2 zakladki temu ; p

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #492 dnia: Kwietnia 18, 2008, 11:15:14 pm »
No coz, nadchodzacy Street Fighter IV, Tekken 6 i Soul Calibur IV zmiazdza biednego MvD.

Adept mial racje, to bedzie gra dla nowego pokolenia - naszych dzieci. :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2008, 04:04:35 pm wysłana przez LK-9T9 »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #493 dnia: Kwietnia 18, 2008, 11:17:23 pm »
Ed Boon wyraznie mowi w wywiadzie, że fani MK dostana swoja hisdtorie dla postaci, a fani DC ta ktora znaja ze swoich bohaterow.

Tak wogole trzeba sie z tym pogodzic :D nie chce HULKA ale mile widziany bedzie Spiderman ;d Ciekawe jak bedzie szczelal pajączyną, hahaha i Batman czego będzie uzywał? metalowych gwiazdek? nie no, ciekawki mnie to całe zajście i jestem pod dobrym wrazeniem.


Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #494 dnia: Kwietnia 18, 2008, 11:26:34 pm »
i Batman czego będzie uzywał? metalowych gwiazdek?

Tego co Reiko w Mortal Kombat 4 ;-) Tylko zamiast shurikenów Batmanowe żelastwo ;)

-> " Mortal Kombat vs. DC Universe won't carry the familiar M for Mature rating. " LK-9T9 , o kurczę , teraz to rzeczywiście złamałeś mój mur oporu . Mortal Kombat bez " tylko dla dorosłych " ? ? O ile byłem w stanie zdzierżyć te wszystkie DC uniersum , Batmany i inne , tak brak " M " na opakowaniu Mortal Kombat już mnie lekko przeraża . Co to oznacza ? Ano to , iż będzie dopuszczone do obiegu jako gra... Mało brutalna . God Damnit ! Chyba jednak rzeczywiście będzie to gra dla nowego pokolenia i to pokolenia tych zupełnie młodziutkich osóbek :\