Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 384178 razy)

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #525 dnia: Kwietnia 19, 2008, 06:13:20 pm »
Ja pierdo... zaloba  >:( Trailer jest taki sobie, chodz mysle ze bardziej realistyczny niz poprzednie czesci MK. Brutalny rowniez moge powiedziec ... :) Ale Q...A aby byl powazny  >:( Co to jest. Co Ed obiecywal ze MK bedzie brutalny realistyczny i powazny ! ... Mysla ze jak pokazali Batmana w akcji z Sub-Zero to zaakceptuje superbohaterow w MK  WTF  >:(
A w ogole gdzie wy tu widzicie powage he ... moze jak 7 latek dostanie gre i bedzie gral moze powiedziec ze to gra powaaznaaaa ale fani ktorzy znaja MK dobrze to im nie powinno przez gardlo przejsc o walce z jakims Batmanem albo Spidermanem moze niech jeszcze dadza Toma i Jerrego ... He dla mnie to juz bez roznicy ;D Q...A a tak sie cieszylem szczegolnie ze bedzie POWAZNY ten MK8 !!! 8) Myslalem sobie Nooo w koncu nie bedzie glupiego Bo'Raichego a tu widze ze jeszcze cos lepszego nam wyszlo. Huh szkoda gadac obaczym co dalej bedzie  ;D

                       Ubaw po pachy ;D Tego to ja bym sie w zyciu nie spodziewal  :o

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #526 dnia: Kwietnia 19, 2008, 06:48:58 pm »

No nie mogę się z tobą zgodzi ani w 10%  :-\

Animacja wygląda wyśmienicie. Jak dla mnie gdyby wszystkie postacie tak się poruszały to  była by miazga totalna. Lepiej niż w MGS4  ;) Oczywiście jeśli to był gameplay..."

Oglądałem przed chwila trailer w HD jak polecaliście. Jedyne co mogę przyznać, że animacja nie jest aż taka zła, ale nie jest też rewelacyjna;). Chociaż gdyby tak jak mówisz wszystkie postacie się tak ruszały to będzie git.
Ale co do samego wykonania postaci to nie są realistyczne, te wielkie łapy i szerokie bary sub-zero. Małe głowy wielkie ciała, kwadratowe prawie sztuczne mięśnie torsu batmana.
Bardzo mało detali i gry świateł. Przydało by sie więcej kontrastu i ostrego światła padającego na postacie - to zawsze dodaje realizmu.
Otoczenie jak dla mnie to poza kolorystyka jest również słabe - oczywiście biorąc pod uwagę w dalszym ciągu możliwości dzisiejszego sprzętu.


Cytuj
Sam system walki też może być przełomowy, bo wątpię aby był taki jak w MKA... Jeśli będzie taka akcja jak na trailerze to może być niebezpiecznie przyjemnie  :)

Zgodzę się do połowy ponieważ nie jestem zwolennikiem walk w powietrzu i nierealnego spadania z dużych wysokości. Z tym elementem rozgrywki sie nigdy nie pogodzę. Nie musi być hiper realnie... ale bez przesady. Chciałbym żeby wyeliminowano w ogóle wybijanie w powietrze i żeby fizyka była bardziej naturalna, żeby walki odbywały się na ziemi.

Cytuj
Ja potrzebowałem jednego dnia aby ochłonąć i docenić projekt który ze strony wizualnej prezentuję się po prostu wyjebiście ( niektórzy może potrzebują więcej czasu niż ja ).

Ja tez już ochłonąłem bo w końcu gadaniem niczego nie zmienimy;) Zrobią jak będą chcieli i można tylko obserwować. Godzę się na to co jest i pewnie i tak bede grał w tego mortala, ale mimo wszystko spodziewałem się czegoś "krwawego" i bardzo realistycznego z wyglądu.

 
Cytuj
Wszystko by było OK i może nawet same 10/10 gdyby nie DC... Ja ich nie strawie już nigdy. To jest jedyna, ale niestety duża wada tego MK. Gdyby na filmiku był np. Scorpion zamiast postaci z DC to ten Mortal w przyszłości możliwe że by okazał się godnym następcą MK2  ;)

Zgadzam się, chociaż nadal twierdzę, że ukryta postać Batman i Lobo były by ciekawe;). Ale Superman i Wonderwoman??? "Boże błogosław Amerykę" :/.

A do miana następcy MK2 potrzebowali by trochę więcej. Musieli by dostosować się do naszych surowych oczekiwań. Jak na razie my dostosowujemy sie do nich;). Musimy sie oswajać i godzić z tym co nam serwują.


Cytuj
PS. Dla tych którzy nie widzą jeszcze pięknej animacje proponuje wersje video HD. Wtedy mnie zatkało...

Mnie zatkało jak pierwszy raz widziałem MG4 i Assasis's Creed. Nowy Mortal Kombat okreslił bym w porównaniu z nimi jako prawie średni... Ale wiadomo, dyskutujemy o czymś co jest dopiero w fazie produkcji:). Chociaż MGS4 wyglądało rewelacyjnie jeszcze w fazie produkcji.

PS: A jeżeli chodzi o wiek fanów MK to ja akurat mam 25 lat i zawsze znajdę czas na granie mimo pracy i innych obowiązków. Wierzę, ze gdyby MK wyszedł by taki jakiego sobie wymarzyliśmy to wielu starych graczy by do niego wróciło, a młodszemu pokoleniu też na bank by sie spodobał, bo niby co by miało sie w nim nie podobać. A tak my musimy sie dostosowywać do młodzieży. Przesada!! Obecne zabiegi to dla mnie żadne okoliczności łagodzące.

...



Dla mnie np. na tym obrazku Sub-zero wygląda jak Robocop. To nie jest realistycznie wygladająca postać. Takie coś dobrze wyglądało pod koniec kariery PS2 czy Xbox.





Figurka Batmana dostaje kopa w ryj i nawet sie nie skrzywi. Nie wspomnę o jego plastelinowej "anatomii".





Sub-zero poraz kolejny - hmmm niestety ale nadal wyglada jak firuka He-mana. Gdzie ten zwinny wojownik? Dla mnie to nie wiele sie zmnienił od MK:DA, a nawet w Deception wygladał ciekawiej. Realizm postaci cierpi i czuje, że edzie cierpiał.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2008, 07:42:17 pm wysłana przez deathdealer »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #527 dnia: Kwietnia 19, 2008, 07:04:07 pm »
Czegoś takiego to się nikt nie spodziewał. 100 lat bym siedział i nawet nie wpadłbym na pomysł żeby coś takiego odwalić. A z powagą to nowy MK mija się o kilka kilometrów. Grafiki i gejmpleju nie oceniam bo nie widziałem innych bijatyk na nexy. 
Wczoraj to byłem w szoku i zajebiście się wkurwiłem i rozczarowałem. Dzisiaj jeszcze nie wiem co o tym myśleć. Na pewno nie jestem zachwycony tym płodem... czas pokarze jak będzie w końcu MK:Sm zaskoczyło pozytywnie tylko że tam nie walczyliśmy z Brucem Waynem...

PS: zgadzam się z Hero że stary MK podpasowałby i starym i młodym

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #528 dnia: Kwietnia 19, 2008, 07:34:26 pm »
Rozpacz!
Nie sądziłem, że do takiego czegoś dojdzie, ale MK moim zdaniem umarł!

http://www.worldscollide.com/
Jest już strona gry. Swoją drogą kliknijcie w oko suba :). Czyżby liczba postaci?

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #529 dnia: Kwietnia 19, 2008, 07:42:07 pm »
Stary mortal?? O czym wy mówicie?  Przecież MK2 wyszedł niedawno na PS3 i costam jeszcze na DSa. A te dwie konsole służą przecież do rozrywki szczególnie młodym graczom. Stary Mortal w młodych rękach. Gdzies jest news ze sie przecieżlepiej sprzedaje nawet od tekkena wiec nie narzekajmy...

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #530 dnia: Kwietnia 19, 2008, 07:44:16 pm »
Ja nie wiem dlaczego się wszyscy tak oburzyli. Wiadome już jest, że nie jest to MK8 tylko taka mała odskocznia, która mi się podoba.

Co do grafiki i gameplayu to nie ma się co wypowiadać bo widzieliśmy zaledwie 15 sekund, a zawsze można jeszcze wszystko poprawić.

Gdyby nie miałobyć walki w powietrzu to byłaby już totalna beznadzieja no bo co niby Superman miałby robić? Nie latać jak to jeden z jego głównych atutów.

Mi się podoba wszystko, nie nazekam, moge się oczywiście mylić, ale czekam na MKvsDC, a później na MK8. Nigdzie mi sie nie spieszy, jeszcze nie umarłem. W MK będę grał nawet jak będe miał i 50 lat, bo na nim sie wychowałem :)

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #531 dnia: Kwietnia 19, 2008, 07:45:05 pm »
Rozpacz!
Nie sądziłem, że do takiego czegoś dojdzie, ale MK moim zdaniem umarł!

http://www.worldscollide.com/
Jest już strona gry. Swoją drogą kliknijcie w oko suba :). Czyżby liczba postaci?

Ciekawe, ale liczba postaci raczej nie, za mało ;)

Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #532 dnia: Kwietnia 19, 2008, 07:48:29 pm »
Rozpacz!
Nie sądziłem, że do takiego czegoś dojdzie, ale MK moim zdaniem umarł!

http://www.worldscollide.com/
Jest już strona gry. Swoją drogą kliknijcie w oko suba :). Czyżby liczba postaci?

Ciekawe, ale liczba postaci raczej nie, za mało ;)

Byc moze liczba samych postaci z MK.

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #533 dnia: Kwietnia 19, 2008, 07:53:25 pm »
davidkoz - Chciał bym być takim optymista jak ty, mógł bym sie teraz cieszyć z nadchodzącego Mortal kombat:)

A narzekam sobie na to co na razie widziałem, nie wieszam psów na finałowej wersji i wiadomo że będę sobie pykał. Ale chcę ponarzekać na to co mi sie nie podoba:D A nie podoba mi sie wiele.

PS: jeżeli to nie jest ten zapowiadany wielki powrót mortal kombat to ja spokojnie odetchnę z ulgą. Ale wątpię. Chyba, że podpisali umowę, żeby zgarnac kasę na zrobienie tego wielkiego powrotu - obiecanego krwistego MK8. To niestety był o by zbyt piękne;)

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #534 dnia: Kwietnia 19, 2008, 07:55:17 pm »
Rozpacz!
Nie sądziłem, że do takiego czegoś dojdzie, ale MK moim zdaniem umarł!

http://www.worldscollide.com/
Jest już strona gry. Swoją drogą kliknijcie w oko suba :). Czyżby liczba postaci?

Ciekawe, ale liczba postaci raczej nie, za mało ;)

Byc moze liczba samych postaci z MK.

Aha, no w sumie to by pasowało, a niedługo to samo będzie po kliknięciu w oko batmana. Ja pierdziele ale sobie zabawę wymyślili:P

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #535 dnia: Kwietnia 19, 2008, 07:57:25 pm »
albo w uchu ; p

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #536 dnia: Kwietnia 19, 2008, 07:57:31 pm »
Mówicie że postaci nie są realistyczne... To prawda, ale mi to bardziej odpowiada takie jakie teraz tam widzę niż jak by były bardziej realistyczne. Gry takie nie powinny być według mnie !! Dlatego uważam że 50% forma figurki z dużą ilością detali pasuje  ;) Niech dodają jeszcze nacisk na otoczenie i do grafiki już się nie czepiam jak tak będzie wyglądać gra. Spadanie w dół mi się akurat prawie najbardziej podoba, bo dodaje emocji i zawsze fajna atrakcja się tak trzaskać. Pisałem to już dużo razy i pisać będę, wszystko jest dla mnie OK tylko Boże !!! wywal te postacie z komiksów  :) i będę skakał z radości.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #537 dnia: Kwietnia 19, 2008, 07:59:42 pm »
a tak sobie własnie teraz mysle co by było gdyby to wszystko bylo specjalnie tak wyolbrzymione, a np PS3 dostałby tylko Batmana, a X-box360 Supermana, tak jak w Soul Calibur.

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #538 dnia: Kwietnia 19, 2008, 09:10:05 pm »
Czy midway nie potrafi nic lepszego wymyślić ? CHciałem aby w mk8 były  np. Same najsilniejsze postacie ( nie taki kintaro w mk armageddon  tylko taki jak w mk2 trudny to pokonania) .

Baj baj wszystkim maszkarom. Mk stracił wiele fanów przez 3D części ( nie mówie o mk4 ) >


Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #539 dnia: Kwietnia 19, 2008, 11:31:58 pm »
qrfa jasna Ten kto mówi, że Mortal Kombat nie żyje ma racje :/ Zaczęło się od Hsu-Hao a skończyło na batman-kombat :[ Klimat gier z lat 90-tych już nie wróci. Zawiodłem się srodze :F Licząc jednak, ze to koleiny żart Boon'a :/