Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 384888 razy)

Offline Śledziks

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #540 dnia: Kwietnia 19, 2008, 11:36:40 pm »
Ja jak zobaczyłem wiadomość że będą postacie z komiksów to myślałem że to jakiś żart primaaprilisowy tylko trochę spóźniony. Miało być brudnie, poważnie, realistycznie itd., a tu widzę wielką kupę, że się tak wyrażę. Brudnie? No dosyć ciemne jest, rozjaśnię telewizor i skończy się brud. Poważnie? Ta Batman i Superman goście latający w lateksowych gatkach są strasznie poważni. Realistycznie? Pod jakim względem? Grafika wygląda jak w Armageddonie tylko lekko poprawiona, a to niby przecież Unreal Engine 3! Myślałem że postacie będą wyglądały jak choćby w openingu w MKD czy MKA a tu mamy kolejną kupę >:(  a może z tym realizmem chodziło, że walki mają być bardziej realistyczne? Ta ciekawe Sub-Zero kontra Superman ten pierwszy pewnie by z Pudzinem na rękę przegrał, a Superman przecież w komiksach to samolot na klatę brał. No dajcie spokój. Najbardziej mnie rozwaliło że mieli wymyśleć tyle nowych postaci ile tylko się da. Buahaha normalnie śmiech na sali jakbym mógł to bym Boona chyba śmiechem zabił. Jak się dowiedziałem o nowej części serii to pomyślałem że to będzie ta gra która zmusi mnie do kupienie PS 3 albo X360 ale teraz widzę, że nie mam się o co bać. Mam nadzieję że się okaże że to jakiś żart albo że to jak najszybciej wydadzą, a po tym zrobią prawdziwą ósmą część serii taką jaka była zapowiadana.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #541 dnia: Kwietnia 20, 2008, 07:18:12 am »
Ja jak zobaczyłem wiadomość że będą postacie z komiksów to myślałem że to jakiś żart primaaprilisowy tylko trochę spóźniony. Miało być brudnie, poważnie, realistycznie itd., a tu widzę wielką kupę, że się tak wyrażę. Brudnie? No dosyć ciemne jest, rozjaśnię telewizor i skończy się brud. Poważnie? Ta Batman i Superman goście latający w lateksowych gatkach są strasznie poważni. Realistycznie? Pod jakim względem? Grafika wygląda jak w Armageddonie tylko lekko poprawiona, a to niby przecież Unreal Engine 3! Myślałem że postacie będą wyglądały jak choćby w openingu w MKD czy MKA a tu mamy kolejną kupę >:(  a może z tym realizmem chodziło, że walki mają być bardziej realistyczne? Ta ciekawe Sub-Zero kontra Superman ten pierwszy pewnie by z Pudzinem na rękę przegrał, a Superman przecież w komiksach to samolot na klatę brał. No dajcie spokój. Najbardziej mnie rozwaliło że mieli wymyśleć tyle nowych postaci ile tylko się da. Buahaha normalnie śmiech na sali jakbym mógł to bym Boona chyba śmiechem zabił. Jak się dowiedziałem o nowej części serii to pomyślałem że to będzie ta gra która zmusi mnie do kupienie PS 3 albo X360 ale teraz widzę, że nie mam się o co bać. Mam nadzieję że się okaże że to jakiś żart albo że to jak najszybciej wydadzą, a po tym zrobią prawdziwą ósmą część serii taką jaka była zapowiadana.

dokładnie, nic donać nic ująć, A ci co sądzą że to jest fajna odskocznia to fajna by była ale na Ps2 taką odskocznie mogą zrobić, Ale Nie Mk VS DC Mogli by zmiksowac z SF, Tekkenem, czy z inna bijatyką Ale nie z postaciami komiksów dwa różne światy Nie wiem jak oni to pogodza, wszystko bedzie sobie zaprzeczać, Może jeszcze dojdzie nowa planeta (swiat) do Mortala, Jak mamy Zaswiaty, Edenie.. To czemu by nie miało być  "Kryptonim" czy jak tam sie to nazywało hehhe ;D

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #542 dnia: Kwietnia 20, 2008, 10:15:29 am »
Ja sie nie zgodze zbytnio z deathamekerem. Uwazam ze ta gra jest najbardziej realistyczna z wszystkich czesci jest ten wyzut postaci po ciosie i chwilowe omdlenie jak wywala Batman Sub-Zero przez sciane. Uwazam ze bicie sie w powietrzu to tez dobra rzecz jak to powiedzial  Hero to daje duzo atrakcji i emocji. Z otoczeniem i grafika moga jescze popracowac jak i rowniez z postaciami  ;) Jak powiedzielismy gra jest w cialgym produkcie a wiec moga oczywiscie dopracowac niektore niedokonczenia. Ale i tak nie potobaja mi sie ci superbohaterowie z komiksow ... ;D Ale czy powinni wyzucic ? Nawet jesli wyzuca to i krytycy Mortal Kombat tacy jak fani Tekkena beda o tym pamietac i uwazam ze beda nas tym osmieszac  >:(

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #543 dnia: Kwietnia 20, 2008, 10:18:36 am »
Maniak i Śledzik... widzę, że sie bardzo dobrze ze sobą zgadzamy. Podpisuje sie pod tym i ubolewam razem z Wami. Juz pisałem co mysle o grafice i gameplay więc się nie bede powtarzał, żeby nie smrodzić.

Mam pytanie jednak do reszty, bo przewineła sie ostatnio tu informacja, że ten Mortal kombat to nie jest "ten" obiecany tylko taka "odskocznia". To w końcu jak to wyglada i ile z tych informacji jest prawdą a ile domysłami?

Pozdrawiam

PS: Maniak, podoba mi sie Twój avatar, gdzie mozna znaleźć takie grafiki w dobrej rozdzielczości?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2008, 10:22:04 am wysłana przez deathdealer »

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #544 dnia: Kwietnia 20, 2008, 10:19:39 am »
tacy jak fani Tekkena beda o tym pamietac i uwazam ze beda nas tym osmieszac  >:(

haha dostaliście gre mk vs jakieś komiksowe głąby haha wy mkmaniacy ahhahahaha  ;D

Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #545 dnia: Kwietnia 20, 2008, 10:20:21 am »
Mam pytanie jednak do reszty, bo przewineła sie ostatnio tu informacja, że ten Mortal kombat to nie jest "ten" obiecany tylko taka "odskocznia". To w końcu jak to wyglada i ile z tych informacji jest prawdą a ile domysłami?

To jest Mortal Kombat 8.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #546 dnia: Kwietnia 20, 2008, 10:21:14 am »
jak dla kogo, dla mnie nie  ;D

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #547 dnia: Kwietnia 20, 2008, 10:29:59 am »
Chyba to jest odskocznia jak na razie od MK. Midway dostanie kasy za ta gre bo uwazam ze tak za darmo Ed nie wpuscil komiksy do MK bez zadnego zysku. Zarobia tez kasy przy sprzedazy i wtedy moze zrobia gre Mortal Kombat 8 taka jak nam obiecywali ...

Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #548 dnia: Kwietnia 20, 2008, 10:30:47 am »
Dla mnie to oswiadczenie na MK Online jest oczywiste: "Mortal Kombat 8 is Mortal Kombat vs. DC Universe".

PS Nowy obrazek na noob.com.

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #549 dnia: Kwietnia 20, 2008, 10:39:47 am »
Bodzio postaraj zrozumiec takie cos. Jest sobie Midway i obiecuja nam ze gra bedzie taka jakbysmy sobie chcieli. Robia ja i nagle widza ze nie maja na taki skok funduszy a wiec postanawiaja sie wycfaniczyc podpisuja wspolprace z komixem. Zarabiajac na tym niezly szmal uzbieraja na MK8.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #550 dnia: Kwietnia 20, 2008, 10:42:09 am »
Bawią się z nami nieziemsko, no i mamy kolejna fote, nie wiadomo kogo z napisem "Będzie Krew", a ponizej jak podswietlimy pisze: "na wypadek zwątpienia"



Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #551 dnia: Kwietnia 20, 2008, 10:43:46 am »
Boże ja juz nie moge czytac tych komentarzy gdzie wy widzicie ten realizm.Przecie te postacie maja tak nie plyne ruchy ze az glowa boli (gra wyglada jak MK:SM).To wlasnie wyrózniało mortala ze postacie bardzo plynnie sie poruszaly (oczywscie mowiac o bijatykach bo takich gier jak Splinter Cel to mu daleko).
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2008, 10:55:29 am wysłana przez Tibo »

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #552 dnia: Kwietnia 20, 2008, 10:50:39 am »
Nie bede sie 2 raz wypowiadalem albo nawet 3 na realizmie gry  ;) PLS UP  :)

Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #553 dnia: Kwietnia 20, 2008, 10:55:29 am »
Ok, nie bede sie sprzeczal. Wasza sprawa jak to odbieracie. Mi tez sie to nie podoba ale tak jest i kropka.

A jesli chodzi o fundusze to chyba jest wlasnie odwrotnie. Nazwa Mortal Kombat nalezy do Midway i oni sobie moga z tym robic co im sie tylko podoba. Natomiast aby wstawic takiego Batmana czy inne scierwo komiksowe do gry musza miec zgode na wykorzystanie praw autorskich a to ich na pewno troche kosztowalo. Gra jest i tak tworzona od podstaw pod konsole nowej generacji wiec co za roznica. Zamiast wstawiac postacie komiksowe mogli stworzyc wlasne i to by ich nic nie kosztowalo - i to by bylo wtedy wasze MK8. Dla nich to nie skok w bok tylko nowy pomysl na kolejna czesc MK.

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #554 dnia: Kwietnia 20, 2008, 11:04:12 am »
Uwazasz ze Midway sam bez zadnej przyczyny wprowadzil superbohaterow do Mortal Kombat majac wplacac za pozwolenie autorskie ? Podobno Midway mial kryzys finansowy a wiec po co jescze by mieli doplacac by w MK znalazl sie taki Spider-man  ? A byc moze dlatego ze tak jak ktos kiedys powiedzial ze USA to kontynent komixow i licza na nielzy zysk i wiedza ze jescze dostanie im sie od Europy  ;D Ale jesli Stany Zjednoczone tego nie przyjma takiego skoku na Batmana i Spidermana moze jednak czuja ten sam klimat co my i nie chca zadnych takich typowych zmian i jesli im sie nie sprzeda w USA. Uwazam ze Midway nie mogl by tak zaryzykowac bo to by bylo polozenie wszystko na jedna karte. I dalej uwazam ze mieli niezly zysk za wprowadzenie superbohaterow do Mortal Kombat.