Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat (2011)

Mortal Kombat Komplete Edition PC

<< < (3/9) > >>

Immortal:

--- Cytat: johnx w Lipca 07, 2013, 06:17:21 pm ---Cześć. Napisał do mnie kolega z portalu honmaru.pl. Miał kilka pytań, niestety nie na wszystkie znałem odpowiedź. Jakby ktoś mógł odpowiedzieć, byłbym wdzięczny.

--- Cytuj ---1. Da się grać Taga na 4 osoby online, czy tylko dwie osoby i każda wybiera po dwie postaci?
2. Jakie są tryby online w wersji dla PC?

--- Koniec cytatu ---

--- Koniec cytatu ---

1. Nie,  dwie osoby to maksimum wedle mojej wiedzy.
2. Takie same jak w konsolowej, tj.: ranked, private, zwykły online (dołącza do wybranego pokoju), a w nim 1vs1, tag oraz king of the hill

--- Cytat: Fil w Lipca 07, 2013, 07:25:24 pm ---Słaby procek... :/

Nie wie ktoś, jak się zagra na GTX 460 SE i Intel Core Duo 2.4 GHz? Bo niedługo wymieniam procek.

--- Koniec cytatu ---

Szczerze wątpię abyś nawet w minimalnych (przy założeniu rozdzielczości HD lub FullHD) mógł utrzymać stałe 60 fps, a tyle musi być. Jakakolwiek mniejsza wartość spowoduje tzw. Slow-Motion w trakcie walk online i frustracje obu graczy. MK:KE jest mocno CPU zależna, Ty jesteś na granicy minimalnych wymagań, więc przypuszczam, że byś musiał zjechać z rozdzielczością do jakieś śmiesznej wartości aby utrzymać stałe 60 fps.

johnx:
Fakt, przy wysokiej rozdzielczości może być problem, ale jeśli zmniejszymy ją odrobinę (no w sumie nawet dużo), to nie będzie problemu z płynnością gry. Nawet można się pokusić że jakieś tam opcje będziesz mógł ustawić na wyższe niż najmniejsze. Ale najważniejsza jest płynność gry jak wspomniał kolega wyżej. Dlatego możesz grać nawet na najniższych, grunt żeby było płynnie.

Wichura:
Mam pytanie czy w rozgrywkach online na PC tez pokoje są prawie puste ile osób gra w MK9 Online na PC latwo kogoś znaleźć czy jest z tym problem

Immortal:
Gra jest Region Locked (może to i lepiej, bo lagi powyżej 70 - 80 ms opóźnień totalnie zabijają rozgrywkę). Domyślnie w naszym regionie jest średnio od 30 do 120 osób w 1 - 2 pokojach. Przeciwnika łatwo trafić, trudniej o takiego, do którego będziesz miał małe opóźnienia ("3 lub 4 zielone kropki").

Wichura:
Bo się zastanawiam nad kupnem choć mam wersje na PS3 ale na PS jest mało ludu 70-80 w jednym pokoju i czasem na kogoś na rankedzie trafię i zastanawiam się czy na PC jest więcej ludzi

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej