Autor Wątek: Mortal Kombat na DS  (Przeczytany 22600 razy)

Offline Hydro_SMK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 20, 2008, 01:34:44 pm »
To mi przykro, ale ja też mam fata i slima, i na fata mam emulatory wszystkie ;D wiec emulatorów jest dużo i nie szukaj przypadkiem na polskich sronach. bo tam same śmieciarskie emu są.
Zgadzam się z Maniakiem . Posiadam Fata i wszystkie emulatory mi działają :D

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 20, 2008, 03:10:45 pm »
Działają - tylko tyle można o nich powiedzieć... odpalcie sobie jakiegoś MK  i zobaczycie o co mi chodzi...

Offline Hydro_SMK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 20, 2008, 03:15:37 pm »
Choć LK-9T9 mi coś MAME nie odpala . Mam wersje MK1 dobrą , ale pisze że nie znaleiono romów ;/ . Najlepiej sobie zrobić jakąś konwersje z PSX na PSP ;)

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 20, 2008, 03:25:39 pm »
Odpuść sobie, szkoda nerwów. :)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 20, 2008, 04:39:17 pm »
Nie lepiej grać w normalne UMk3 z MAME, tylko bawić się w emu jakiś DS.  A to chyba jakaś słaba konsola musi być skoro nie zapowiedzieli konwersji trójwymiarowych MK. Szczerze mówiąc irytuje mnie takie zarabianie na gierkach sprzed 10 lat. Powinny być z darmo, ew. za jakieś grosze. Jeszcze niedawno robiono gry na GBA, które kosztowały tyle co na normalną konsolę. A poziom technologiczny GBA był jak komputery z poczatku lat 90-tych. GBA powinno kosztować 20zł, a gry po 5zł, żeby to miało sens kupować.

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 20, 2008, 05:23:54 pm »
GBA powinno kosztować 20zł, a gry po 5zł, żeby to miało sens kupować.

Kill Ninja Spectre !!!!!

Jak chcesz za 20 zł to se kup na allegro


I ty myślisz że ejaki zarobek miała by firma co robi gameboy'a jak by kosztował 20 zł a gry 5 zł ?  Gdyby tak było , to byśmy nie mieli GBC , GBA itp. !

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 20, 2008, 08:06:13 pm »
GBA powinno kosztować 20zł, a gry po 5zł, żeby to miało sens kupować.

Kill Ninja Spectre !!!!!

Jak chcesz za 20 zł to se kup na allegro


I ty myślisz że ejaki zarobek miała by firma co robi gameboy'a jak by kosztował 20 zł a gry 5 zł ?  Gdyby tak było , to byśmy nie mieli GBC , GBA itp. !

No pewnie, że nie byłoby GBA  ;D. Może tworzenie takich konsoli jak GBA w czasie, gdy mamy już PS2, X-Box itp. nie ma sensu. Wiem , że to mam być przenośne, ale niech będzie albo w miarę przyzwoitej jakości (typu PSP), albo tanie. No moze przesadziłem z grami za 5 zł - max 20 zł  ;D.
CHociaż może za bardzo kieruję się naszymi polskimi realiami. Na zachodzie są inne zarobki niż u nas i jeszcze sprzet jest tańszy na ogół. Więc tam sie takie coś lepiej sprzeda. 

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 20, 2008, 09:45:56 pm »
Wszystko zależy od indywidualnego podejścia, nie ma sensu pisać zdań które zostały już  wypowiedziane milion razy. :) Suche fakty są takie:

PSP ma MK:U
NDS ma UMK

każdy wybierze co lubi bardziej.

PS Ciekawi mnie co Midway zaserwuje nam w przyszłości, hm? Może wkońcu jakiś remake? Capcom dalej idzie do przodu ze Street Fighterem, a mortalowców karmią kiepskimi portami. :\

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 20, 2008, 10:12:49 pm »
Ja szczerze mówiąc stale czekam na jakis dobry remak MK2 ,miałem spore nadzieje na powstanie czegos takiego gdy midway zapowiedzial nowego mk na ds. No ale moje nadzieje zostały pogrzebane i zosatł wypuszczony UMK.Co do capocoma i SF4 co tu dużo mówic gra sie prezentuje świetnie ,taiego oldschoolowego tytułu ,już dawno nie widziałem.Miejmy nadzieje ,że MK8 będzie równie dobry

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 20, 2008, 10:29:16 pm »
Remejkiem MK2 to nawet ja bym nie pogardził. ;D Widziałeś może zapowiedzi Super Street Fighter II HD Remix? Właśnie o takie coś mi chodzi.

Szkoda że Midway już nie konkuruje z Capcomem.

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 20, 2008, 10:34:00 pm »
Przydało by się coś takiego ale moim zdaniem trzeba przyznać że dobry odswierzeniem bylo wlaśnie MK:SM.A co do SF4 to normalnie SF 2 w 3D :D

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 21, 2008, 07:22:14 am »

Szkoda że Midway już nie konkuruje z Capcomem.

Nie konkuruje bo z dniem wydanie MK1 - SF zmarł. ;)

Street Fighter to lipa Capcom wydaje te SF i każdy taki sam. ;D

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #72 dnia: Marca 21, 2008, 09:18:23 am »


PSP ma MK:U
NDS ma UMK


Ta już se kupie kutwa NDS dla UMK...

Dla jednej gry nie warto.

Mam małe pytanie : A nasz fake Bloodstorm nie był remejkiem MK2 ? Bo pisało MK2 BloodStorm  itd.

Gówno fighter jest do dupy . Grałem kiedyś.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #73 dnia: Marca 21, 2008, 10:08:55 am »
Co do SF ze mną jest tak ,że nigdy nie lubiłem tej gry po prostu ten silnik walki mnie dobijał i w ogóle. Ale jak zobaczyłem SF4 to aż się łezka w oku zakręciła. Chodzi o to ,że po porostu w dzisiejszych czasach ciężko o dobrą grę z klimatem a tu capcom serwuje fanom coś takiego. Ja oczywiście nie jestem fanem SF ale szanuje ta grę. Co do SF2 HD remix jak dla mnie to już tutaj troszkę powiało komercją ,bo ta gra się niczym nie różni prócz grafiką. A pozatym po co wypuszczać coś takiego skoro SF4 jest taki podobny do 2.
Jeśli mowa o BloodStormie to na początku nie miał być do remake mk2 ale ,później chyba się nim stał :D. Nie wiem do końca ,lepiej nie wspominać tego mugena bo i tak nigdy nie powstanie.

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 21, 2008, 10:59:10 am »
NIgdy nie powstanie bo to jest fake !!!!