Autor Wątek: Mortal Kombat Trilogy  (Przeczytany 2550 razy)

Offline Phobos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Trilogy
« dnia: Października 31, 2005, 01:56:22 pm »
Witam.
> Zanim przejde do rzeczy chcialem pozdrowic fanow MK :)
> Przejdzmy do konretow otoz mam problem z gra Motal Kombat Trilogy. Jak
> sie domyslasz z uruchomieniem.
> Na forum nie ma nic co dotyczy mojego problemu wiec pisze mistrzu. Otoz
 mam Win XP 1024 RAM karte GeForce 6600 LE i program SP2. Otoz problem  dotyczy tego ze po zainstalowaniu MKT wlacza sie i wszystko dziala  pojawia sie menu firmy itp dochodzi do menu wyboru trybu gry wlacza  pierwszy i podczas wyboru zawdonika pojawia sie cos takiego "An privileged instrution was executed at adress 004d5f0c. click on OK to terminate the application" Dupa naciskam wylacza sie. Probowalem z waszym patchem tez to samo. Wiec prosze o pomoc. Co mam robic prosze o szczegoly bo naprawde mam mega ochote pograc w MKT mam oryginal oczywiscie na PC. Prosze o szybka odpowiedz i o nr gg abysmy sie kontaktowali w razie dalszych problemow.
 
 Pozdrawiam Ice

Offline Phobos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
OK
« Odpowiedź #1 dnia: Października 31, 2005, 03:40:32 pm »
Witam jus sobie uruchomilem tylko nie dziala mi dzwiek muzyka tak ale dzwieki ciosow itp nie. PROSZE O POMOC
Pozdrawiam

Offline Mak's

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Re: OK
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 10, 2005, 01:46:58 am »
Czesc, tu Maks. W miare mojej wiedzy, chętnie Ci pomoge. Podaje moje gg, ale ze względu na moją prace to jestem w domu późno, ale jak bede dostępny to pisz śmiało. Nr gg 5818556.

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 11, 2005, 04:04:13 pm »
blblbl jak zwykle bla bla bla ..nie ma nic na forum o tym jesteś pewien to poszukaj :] "już sobie uruchomiłem" gratulacje ..