Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 824603 razy)

Offline MK_FAN

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1395 dnia: Grudnia 23, 2010, 09:51:32 am »
Taaaaak.... Nowa Arena robi wrazenie. Poziom wykonania dotychczas widzianych aren jest na prawde na wysokim poziomie, zobaczyc je w HD na swoim telewizorze...to bedzie cos, a jeszcze jak ktos jest wyposazony w TV 3D...zazdroszcze. Sonka prezentuje sie zacnie w ruchu, szkoda, ze nie pokazali wiecej jej mozliwiosci w walce.

Tak ostatnio sobie myslalem, jak myslicie, czy beda jakies postaci do odblokowania na zasadzie zrob to czy tamto, a odblokuje sie X - postac? Ja bym bardzo chcial zeby cos takiego mialo miejsce nawet dla kilku postaci, a Wy?

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1396 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:07:55 am »
Detale na arenach są zabójcze,spójrzcie na tą nową(extra klasa tak poza tym)  daleko w tle na moście dwie walczące postacie zaanimowane w mistrzowski sposób.Ogólnie reszta wrażeń jak dla mnie ok.Ps. Sonya rzeczywiście bardzo przypomina Nine williams zarówno designem jak i stylem walki.

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1397 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:10:02 am »
Taaaaak.... Nowa Arena robi wrazenie. Poziom wykonania dotychczas widzianych aren jest na prawde na wysokim poziomie, zobaczyc je w HD na swoim telewizorze...to bedzie cos, a jeszcze jak ktos jest wyposazony w TV 3D...zazdroszcze. Sonka prezentuje sie zacnie w ruchu, szkoda, ze nie pokazali wiecej jej mozliwiosci w walce.

Tak ostatnio sobie myslalem, jak myslicie, czy beda jakies postaci do odblokowania na zasadzie zrob to czy tamto, a odblokuje sie X - postac? Ja bym bardzo chcial zeby cos takiego mialo miejsce nawet dla kilku postaci, a Wy?
Ja osobiście wolałbym od początku mieć pełny skład bez żadnego odblokowywania

Offline MK_FAN

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1398 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:12:21 am »
Na TRMK trwa dyskusja na temat skanow z PSX Extreme... Tlumacza teksty z polskiego, co za piekne uczucie, kiedy to my jestesmy tymi, ktorzy widza i wiedza wczesniej od reszty swiata :P

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1399 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:15:25 am »
Detale na arenach są zabójcze,spójrzcie na tą nową(extra klasa tak poza tym)  daleko w tle na moście dwie walczące postacie zaanimowane w mistrzowski sposób.Ogólnie reszta wrażeń jak dla mnie ok.Ps. Sonya rzeczywiście bardzo przypomina Nine williams zarówno designem jak i stylem walki.

I tutaj pojawia się problem. Sonya zawsze była zmilitaryzowana "dziewoją". A tutaj robią z niej "matrixa". Mej osobie to się w ogóle nie podoba.
POwinna mieć nie do końca zawiązane trepy bojowe, spodnie bojówki i koszulke na ramiączkach jak w filmie mkI. Ona obecnie nawet nie przyupomina sonyi.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1400 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:15:37 am »
Arena zrobiła na mnie spore wrażenie. Bardzo fajny odcinek ale poczułem po raz pierwszy w życiu jakąś dziwną niechęć do Sonyi,  a gram nią od dziecka i chyba nie dlatego, że kojarzy mi się z tą z Tekkena ;)

Chciałbym, aby z postaciami było tak jak w Deadly Alliance, gdzie mieliśmy tylko kilku do wyboru, a o resztę musieliśmy się postarać. Była wtedy frajda jak odblokowało się jakąkolwiek postać, ponieważ zaraz chciało się ją przetestować, zobaczyć w akcji :)

Offline MK_FAN

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1401 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:18:29 am »
Chciałbym, aby z postaciami było tak jak w Deadly Alliance, gdzie mieliśmy tylko kilku do wyboru, a o resztę musieliśmy się postarać. Była wtedy frajda jak odblokowało się jakąkolwiek postać, ponieważ zaraz chciało się ją przetestować, zobaczyć w akcji :)

Witaj w klubie, tak byloby najlepiej :)

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1402 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:30:01 am »
Arena zrobiła na mnie spore wrażenie. Bardzo fajny odcinek ale poczułem po raz pierwszy w życiu jakąś dziwną niechęć do Sonyi,  a gram nią od dziecka i chyba nie dlatego, że kojarzy mi się z tą z Tekkena ;)

Chciałbym, aby z postaciami było tak jak w Deadly Alliance, gdzie mieliśmy tylko kilku do wyboru, a o resztę musieliśmy się postarać. Była wtedy frajda jak odblokowało się jakąkolwiek postać, ponieważ zaraz chciało się ją przetestować, zobaczyć w akcji :)

davidkoz is back:p Ta Sonya dziwna, ale myślę że się przyzwyczaimy:) No i jest to w końcu kobieta, a nie rosjanka na sterydach:p

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1403 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:33:20 am »
Tak, kobieta ale nie czuć, że to Sonya. Nawet ten moment w ruchu, który pokazali jest taki jakiś bez polotu ;D Gram nią od dziecka ale widzę, że ten MK wszystko zmieni, bo zakochałem się w Johnnym Cage, uhuu ;D

A czy nie myślicie, że moment, gdzie walczy Kabal, że Smokem to jakaś podpowiedź :P

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1404 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:35:41 am »
Myślę, że o ewentualnym graniu Sonią zdecyduje test własnoręczny;) Przyznam się, że spodobały mi się tagowe akcje. Fajnie to wygląda i może nieźle krechy kosić:D Ciekaw jestem czy po nowym roku nowy epizod MKast będą wypuszczać skoro to była część 4 na 4.

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1405 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:37:23 am »
Na TRMK trwa dyskusja na temat skanow z PSX Extreme... Tlumacza teksty z polskiego, co za piekne uczucie, kiedy to my jestesmy tymi, ktorzy widza i wiedza wczesniej od reszty swiata :P
Dyskusja trwa w najlepsze i to nie tylko tam.PSX RULEZ

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1406 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:38:59 am »
MKastów było chyba więcej, prawda? Tylko ten składał się z czterech części, więc sądzę i że kolejne kasty się pojawią.

Co do areny Desert, gdzie rozbity jest pomnik Sindel to chłopaki ;D mówiliśmy o tym ze dwa miesiące temu, gdzie byliście w tym czasie? ;)

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1407 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:39:52 am »
Myślę, że o ewentualnym graniu Sonią zdecyduje test własnoręczny;) Przyznam się, że spodobały mi się tagowe akcje. Fajnie to wygląda i może nieźle krechy kosić:D Ciekaw jestem czy po nowym roku nowy epizod MKast będą wypuszczać skoro to była część 4 na 4.
Myślę ,że będą to kontynuować 4częśc zakończyła drugą serie MKAST.Raczej będzie seria trzecia

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1408 dnia: Grudnia 23, 2010, 10:40:48 am »
MKastów było chyba więcej, prawda? Tylko ten składał się z czterech części, więc sądzę i że kolejne kasty się pojawią.

Co do areny Desert, gdzie rozbity jest pomnik Sindel to chłopaki ;D mówiliśmy o tym ze dwa miesiące temu, gdzie byliście w tym czasie? ;)
Ja eeee yyyyy nie pamiętam ;D

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1409 dnia: Grudnia 23, 2010, 11:05:14 am »
Kazek Twoje skany są sławne teraz:P