Autor Wątek: Postacie: Reptile  (Przeczytany 13167 razy)

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #15 dnia: Września 10, 2011, 07:52:22 pm »
rzadko kiedy spotykam kogos kto gra Reptile a jesli juz sie jakis zdarzy to poczatkujacy albo noob ktory kaleczy ta postac ,najwiecej ludzi gra Smokiem Scorpionem Ermackiem i Noob Saibotem :) gram juz od premiery i tak jak mowie rzadko ktos wyskoczy reptailem :)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #16 dnia: Września 10, 2011, 08:11:44 pm »
rzadko kiedy spotykam kogos kto gra Reptile a jesli juz sie jakis zdarzy to poczatkujacy albo noob ktory kaleczy ta postac ,najwiecej ludzi gra Smokiem Scorpionem Ermackiem i Noob Saibotem :) gram juz od premiery i tak jak mowie rzadko ktos wyskoczy reptailem :)

to tak trafiasz, ja często trafiam na grających Reptile'm.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #17 dnia: Września 11, 2011, 12:40:47 am »
Dokładnie Smoke jest do przewidzenia, a Reptile mnie po prostu denerwuje ( na jego korzyść) tak samo jak Mileena. Aaaa jak oni mnie denerwują :P Na pewno są dla mnie wyżej niż Smoke :P

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #18 dnia: Września 21, 2011, 10:50:57 am »
Sam gram dużo Jaszczurem i trafiam na innych, którzy też go wybierają - z poziomem bywa różnie, ale jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby ktoś zasadził nim 30+% combo (mnie się już to udało :D ).

Offline OnizukaPM

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #19 dnia: Września 21, 2011, 12:47:48 pm »
JP,321,elbowdash,njp,32fastball,slowball,321,slide - chyba 40%+ :)

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #20 dnia: Września 21, 2011, 12:50:14 pm »
Z JP tak, bez 36-37%, z xrayem na końcu zamiast 1,slide - 44%, ale w sumie chyba lepiej zostawić pasek na breakery, chyba że zakończy walkę.

Inna sprawa, że kombo z njp po elbow dash na online nie jest tak łatwo zrobić, z uwagi na obecny lag (w mniejszym lub wiekszym stopniu). Timing się zmienia.
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2011, 01:04:13 pm wysłana przez sla »

Offline Jimmy0555

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 14, 2012, 09:58:40 pm »
W tej części mi się kompletnie nie podoba. Fajny zaś jest w dodatku z klasycznym strojem. Uważam że powinien w tej części powrócić jako klasyczny Ninja. Co do jego umiejętności, to bardzo lubiana przeze mnie postać. Jego kombinacje są ciekawe, pamiętam go za czasów jak miałem pierwszą styczność z MK Trilogy i MK4, od razu mi się spodobał. Postać spokojnie zasługuje na swoją część MK Mithologies(mogłem źle napisać)

Offline Anevis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cunston
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #22 dnia: Października 05, 2012, 02:30:35 pm »
Lubię go za te FastBall/LowBall hehe, a ciekawe to wygląda jak zapluwa kwasem (ex split). Będę musiał ogarnąć njp po elbow dashu, ktoś poradzi jak to wykonać ;o?

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #23 dnia: Października 05, 2012, 04:16:07 pm »
Też bardzo lubię tą postać lecz niestety moje umiejętności są słabe więc raczej nim lamię niż gram.

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #24 dnia: Października 05, 2012, 05:51:37 pm »
NJP po elbow dashu robimy:

321 elbow dash (i trzymamy od razu górę i jak będziemy zaraz za plecami przeciwnika wciskamy 1 lub 2 czyli kwadrat albo trójkąt; a najlepiej jak prześllizgniemy obydwoma palcami po obydwóch guzikach) - w dziale reptile'a jest dyskusja na ten temat.

Offline Anevis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cunston
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #25 dnia: Października 05, 2012, 06:13:13 pm »
Hahaha już rozumiem swój błąd... ja po typowym specjalu chciałem się nauczyć njp xDDD, a to w combosie inaczej wygląda. Teraz tylko kwestia przyzwyczajenia hahaha

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Postacie: Reptile
« Odpowiedź #26 dnia: Października 05, 2012, 10:48:40 pm »
No, trochę czasu trzeba poświęcić na naukę. Nie mówiąc już o online, bo to zupełnie inna bajka i timing jest zupełnie inny, ale również się da.