Autor Wątek: Sprawy dotyczace strony  (Przeczytany 68562 razy)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #240 dnia: Października 16, 2010, 11:25:20 pm »
Nie ma co gadać - Living Forest rządzi. Netherrealm też jest fajny. Takiego Centera jeszcze nie było ;)

Offline kmb007

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #241 dnia: Lutego 10, 2011, 01:10:59 am »
Zastanawiam sie jeszcze nad jedna rzecza? Dlaczego na forum sa wszystkie nowosci a na stronie co 10 news? Rozumiem ze przez rok czy 2 jak sie nic nie dzieje mozna nic nie dawac, ale jak jest chwile przed premiera to pasowalo by czy nie? Ja na ta strone wchodze w 4 kolejnosci poz akilkoma innymi, bo wiem ze tu nic nie znajde. A chyba zalezy tworcom zeby byla ogladalnosc i zeby to wlasnie z tad sie o wszystkim dowiadywac?

robaczek

  • Gość
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #242 dnia: Lutego 10, 2011, 06:05:52 am »
Po pierwsze, nasz newsman zastrajkował. ;D A po drugie, to o czym konkretnie ma być pisane? Że wyszła nowa tapeta? Czy że Mileenie widać więcej biustu niż na ostatnim filmiku? Jak się pokazuje coś ciekawego, to jest news. A czy coś jest ciekawe, to już tendencyjne. Tyle ode mnie, może Bodzio jeszcze coś doda. ;)

Bodzio

  • Gość
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #243 dnia: Lutego 10, 2011, 03:58:59 pm »
Wiem że newsy na stronie są ostatnio skąpe, pojawiają się rzadziej i z opóźnieniem. Jak wspomniała robaczek, davidkoz ostatnio nie może a ostatnimi czasy to głównie on wstawiał newsy. Ja niestety nie jestem w stanie pisać po kilka newsów na dzień jak to było kiedyś ;) Po prostu nie mam kiedy, a w wolnym czasie wolę przeglądnąć forum (wbrew temu co niektórzy myślą). Tyle co mogę to piszę - robaczek podobnie. Dlatego najważniejsze informacje się na stronie znajdą ale mogą się pojawić z jakimś opóźnieniem... Po prostu MK w życiu to nie sprawa priorytetowa :)

Aktualnie zastanawiam się jak będzie dalej z newsami na stronie. Coś z tym postaramy się zrobić.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace strony
« Odpowiedź #244 dnia: Lutego 20, 2011, 01:28:28 pm »
Ja i tak podziwiam, że strona MK Center nadal funkcjonuje i ma się w miarę dobrze  ;) Wielkie uznanie dla osób, które nadal znajdują jakikolwiek czas dla jej prowadzenia. Na pewno premiera nowego MK znacząco pozytywnie wpłynie na dalszy rozkwit tego serwisu. Nie ma co w tej chwili narzekać, tylko cieszyć się tym, że jeszcze istnieje strona która dobrze reprezentuje polską scenę MK  ;)