Autor Wątek: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?  (Przeczytany 40371 razy)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #135 dnia: Września 30, 2010, 11:59:17 pm »
Wkurwiają mnie wszystkie części Mortala po "Czwórce" mam nadzieje że MK 2011 to zmieni a po trailerach wiem że zmieni  ;D

Offline Mmati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #136 dnia: Lutego 08, 2011, 06:34:49 pm »


-> Kenshi: Tai Chi... Rekreacja ruchowa, kompletnie nie nadająca się sztuka walki do realiów Mortal Kombat. Tai Chi to głównie powolne ruchy które mają przybliżyć trenującego do wszechświata, nirvany czy po prostu dodać zdrowia, ale w porządku mógł to trenować rekreacyjnie ;-) ratuje go genialne San Shou. 


tak dla wiadomości, tai chi to sztuka walki, ale teraz jest bardziej znana jako rodzaj rekreacji.

Offline george19966

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #137 dnia: Lutego 19, 2011, 07:37:05 pm »
Dla lepszej  czytelności napiszę w punktach:

*  Największym błędem (Według mnie) był brak Fatali w MK: Armagedon.
Może własnie dlatego aktualnie gram w deception, który posiada po 2 fatality oraz świetny, tryb " Chees Kombat"

* Może sam sobie przeczę, ale dużym błędem i to co mnie wkurza, to brak człowych, i fajnych wedlug mnie postaci w MK: D - są to Shinnok, Kitana, Repitile, Cyrax , Sektor i Quan chi.
Ratuje to fakt że są: Barraka, Mileena, Scorpion, Ermac, Sub Zero.

* Nie potrzebne, i robione na siłe postacie: ( Fujin, Reiko, Kobra, Jarek, Darrius, Dairou )

Oczywiscie znalazło by się tego wiecej, ale nie specjalnie lubie narzekać na moją ukochaną grę, Więc zachowam je dla siebie.: )

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #138 dnia: Lutego 19, 2011, 08:57:25 pm »
Cytuj
* Nie potrzebne, i robione na siłe postacie: ( Fujin, Reiko, Kobra, Jarek, Darrius, Dairou )

przecież Fujin był zajebisty bardzo fajna postać, Reiko był jeszcze zajebistrzy :D

Offline george19966

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #139 dnia: Lutego 19, 2011, 09:16:16 pm »
Cytuj
* Nie potrzebne, i robione na siłe postacie: ( Fujin, Reiko, Kobra, Jarek, Darrius, Dairou )

przecież Fujin był zajebisty bardzo fajna postać, Reiko był jeszcze zajebistrzy :D

Szczerze Powiedziawszy, pisze tak, poniewaz nie umiem nimi grac! ;D
Ja jestem troche dziwny, bo bardzo lubie ogladac MK, a z graniem..ee...troche ciężej! :)
Prosty przykład: W MK: Armagedon, na poziomie najprostszym, umialem przejsc do końca tylko Mileeną i Reptilem, używając tego samego ataku :)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #140 dnia: Lutego 19, 2011, 11:10:46 pm »
szczególny dar  ;D ;D ja mam taki że jakiej bijatyki się nie tknę to daję rade :) chociaż w MKvDC za chu. nie mogę tego kombo chalange zaliczyć  :-[

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #141 dnia: Lutego 20, 2011, 12:05:50 am »
Mój dar jest najlepszy... Popatrzę z pół godziny na planszę wyboru postaci i już wiem, czy jest Scorpion....

Dla lepszej  czytelności napiszę w punktach:

*  Największym błędem (Według mnie) był brak Fatali w MK: Armagedon.
Może własnie dlatego aktualnie gram w deception, który posiada po 2 fatality oraz świetny, tryb " Chees Kombat"

* Może sam sobie przeczę, ale dużym błędem i to co mnie wkurza, to brak człowych, i fajnych wedlug mnie postaci w MK: D - są to Shinnok, Kitana, Repitile, Cyrax , Sektor i Quan chi.
Ratuje to fakt że są: Barraka, Mileena, Scorpion, Ermac, Sub Zero.

* Nie potrzebne, i robione na siłe postacie: ( Fujin, Reiko, Kobra, Jarek, Darrius, Dairou )

Oczywiscie znalazło by się tego wiecej, ale nie specjalnie lubie narzekać na moją ukochaną grę, Więc zachowam je dla siebie.: )


* No fakt, Deception pod tym względem rządzi... Mnie wukrzają, i to bardzo fatale w MKDA. Pracowali 5 lat nad grą i nie zdołali wymyślić nic ciekawego.

* Mi ich wcale jakoś nie brakuje. W MKDA była większość z tych których Ci brakuje.

* Z tym się zgodzę... No może poza Dairou... Jakoś go drania polubiłem.... :)

Offline george19966

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #142 dnia: Lutego 20, 2011, 12:32:33 pm »
Mój dar jest najlepszy... Popatrzę z pół godziny na planszę wyboru postaci i już wiem, czy jest Scorpion....

Dla lepszej  czytelności napiszę w punktach:

*  Największym błędem (Według mnie) był brak Fatali w MK: Armagedon.
Może własnie dlatego aktualnie gram w deception, który posiada po 2 fatality oraz świetny, tryb " Chees Kombat"

* Może sam sobie przeczę, ale dużym błędem i to co mnie wkurza, to brak człowych, i fajnych wedlug mnie postaci w MK: D - są to Shinnok, Kitana, Repitile, Cyrax , Sektor i Quan chi.
Ratuje to fakt że są: Barraka, Mileena, Scorpion, Ermac, Sub Zero.

* Nie potrzebne, i robione na siłe postacie: ( Fujin, Reiko, Kobra, Jarek, Darrius, Dairou )

Oczywiscie znalazło by się tego wiecej, ale nie specjalnie lubie narzekać na moją ukochaną grę, Więc zachowam je dla siebie.: )


* No fakt, Deception pod tym względem rządzi... Mnie wukrzają, i to bardzo fatale w MKDA. Pracowali 5 lat nad grą i nie zdołali wymyślić nic ciekawego.

* Mi ich wcale jakoś nie brakuje. W MKDA była większość z tych których Ci brakuje.

* Z tym się zgodzę... No może poza Dairou... Jakoś go drania polubiłem.... :)

Ale wiesz, przypomnialem sobie jeszcze kilka bez użytecznych:
Mokap, Kenshi, i Chameleon/Khameleon.

Wiesz...W Deadly grałem..ale tam jest tylko 1 fatality..troche szkoda..

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #143 dnia: Lutego 20, 2011, 12:50:47 pm »
Zależy od gustu... Chameleon podobał mi się tylko w MKA - miał własny design, własne style walki. Kenshiego w sumie też lubię. Przy okazji przypomniało mi się. W MKA wkurza mnie marny system walki - każda postać ma tylko dwa style: jeden wręcz drugi- broń biała. W MKD było najlepiej.

Offline george19966

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #144 dnia: Lutego 20, 2011, 01:13:18 pm »
Hmm..tak, też tak sądze, MK: D >> MK: A   :)
Oczywisice mam nadzieje ze 9 bedzie duużo lepsza od tych dwóch wymienionych wyżej.
Narazie wygląda to nieźle :)