Autor Wątek: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?  (Przeczytany 40371 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 03, 2009, 10:29:40 pm »
a ja powiem krótko

MNIE DAVIDKOZOWI IVRP PRZESZKADZAJĄ FANI MORTAL KOMBAT ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 04, 2009, 06:58:57 am »
Rozwiń wypowiedź, bo nie wiemy o co chodzi

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 04, 2009, 08:58:01 am »
Adepcie, Davidkozowi chodzi o to że nie lubi fanów MK tylko sympatyzuje z Fanatykami. Z ludźmi którzy nawet jak widzą jakieś przykre rzeczy w MK to o tym nie mówią a nawet nie dopuszczają do siebie takich myśli a nie tak jak niektórzy fani co zakładają i udzielają się w tematach typu "Co Was wkur*** w Mortal Kombat". Fanatycy biorą wszystko z marszu, Kochają MK2D i MK3D. Ja jako fanatyk także tak czynię. Dlatego ogłaszam wszem i wobec że Ja- Imperator i Davidkoz- Jeden z Elder Godsów połączyliśmy siły by objawić ludziom chwałę MK!


PS: Oczywiście nie mogę napisać nic hańbiącego o MK bo jestem Fanatykiem....

                                                                                 Pozdrawiam Lord Karbar

                                                                                                                    ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 04, 2009, 09:48:21 am »
O, znalazł się... Adwokat diabła  :P Dobra, skoro tak traktujecie sprawę... Za niedługo powstanie Mortal Kombat Vs. Geje z Gej-Planety, gdzie zamiast Fatality ze strony Gejowców (Mieszkańców Gej-Planety) będzie ANALity. Miłego chwalenia tego produktu skoro bierzecie wszystko z marszu  ;D
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2009, 10:02:48 am wysłana przez Adept »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 04, 2009, 10:36:01 am »
A co ty masz do seksu analnego w wykonaniu mężczyzn? :D
dobra nie ważne...... nawet jeśli powstanie MKvsGays to super! Będę mógł zagrać Frediem Mercury, Georgem Michaelem, Eltonem Johnem, Bono i  Zakościelnym...:D
Gay Power !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Like Flower !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 04, 2009, 10:40:54 am »
Slave wszystko ładnie wytłumaczył i ja nie mam już czego dodawać do jego świętej wypowiedzi, a co do MK vs ktoś tam (co mnie już męczy) mój drogi Adepcie to się nie martw ;D nic takiego nie powstanie i masz moje słowo ;) chyba, że będzie to jakaś wymyślna podróba, a takie rzeczy jak wiemy się nie liczą

Co do MK to nie ma w niej rzeczy, która sprowadza mnie do stanu, którą jest złość.
Nie denerwuje mnie nowy system 3D, który "schrzanił" sagę Mortal Kombat. Nie denerwują mnie postacie takie jak Jarek czy Darrius, nie mam BOŻE pretensji do tego, że Kira wygląda na 40 lat i jest po operacjach plastycznych. Podobają mi się wszystkie style walki, nawet te w MK Armageddon, a do wykończeń takich jak wydłużenie gardła Quan Chi nie mam zdania :)

To nie znaczy, że nie mam poczucia smaku, że opuściła mnie boża łaska i nie jestem wymagającym graczem. Kocham Mortal Kombat i chociaż chciałbym aby wrócił w swój mroczny klimat zawsze będę traktować go z przymrużeniem oka ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2009, 02:15:45 pm wysłana przez davidkoz »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 04, 2009, 10:57:28 am »
Ale tak na dobra sprawę.... Wiecie jakie by miał wzięcie MKvsGeje? No powiedzcie: kto by nie chciał sprać geja?

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 04, 2009, 02:18:50 pm »
nawet jeśli powstanie MKvsGays to super! Będę mógł zagrać Frediem Mercury, Georgem Michaelem, Eltonem Johnem, Bono i  Zakościelnym...:D
Gay Power !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Like Flower !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ja chce zagrać Michaelem Jacksonem :) dlaczego go pominięto? bym robił cały czas jego słynny CHWYT ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 04, 2009, 03:01:01 pm »
Jego słynny chwyt możesz robić w grze Moonwalker. A co do Waszych wypowiedzi, to owszem, ja i Death Dealer, uważamy że brak przeciwwskazań co do ukochanej serii Mortal Kombat to już brak gustu i tego co dobre, a co złe ;p

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 04, 2009, 03:07:56 pm »
Wraz z SlaveMe wieszam na was klątwę OWS, abyście mogli skosztować to co dobre, a co złe;)

Widać kto temat założył :P Popatrz jakie ja zakładałem i ujrzysz prawdziwego we mnie ducha MK
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2009, 03:10:22 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 04, 2009, 03:16:41 pm »
A ja Was obu w dupę kopnę, a Death Dealer to namaluje aby potomni mogli to zobaczyć. :P

Offline H! Vltg3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
  • LK-4D4
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 04, 2009, 04:02:21 pm »
Mnie czasem wkur*ia to ze jak np. gram w umk3 to na nie które postacie nie działa wogóle strategia...

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 05, 2009, 09:32:18 am »
a ja chce zagrać Michaelem Jacksonem :) dlaczego go pominięto? bym robił cały czas jego słynny CHWYT ;)

Bo to ma być MKvsGeje a Jackson to pedofil. Ale z drugiej strony można wrzucic wszystkie dewiacje. Cipki z Tatu będą bo to lezby, grzegorz skawiński- kaprofil a jak będziesz chciał zagrać pedofilem to będziesz mógł wybrać między Michaelem Jacksonem a Adeptem.

Mnie wkurwiają ludzie którzy nie grają w MK tylko w inne bijatyki czyli jakieś gówna typu Soul Calibiur lub +3|<|<3|\| w której prawie każda postać jest bardziej badziewna niż Kai czy Taven.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 05, 2009, 02:13:08 pm »
a jak będziesz chciał zagrać pedofilem to będziesz mógł wybrać między Michaelem Jacksonem a Adeptem.
  ;D

Mnie wkurwiają ludzie którzy nie grają w MK tylko w inne bijatyki czyli jakieś gówna typu Soul Calibiur lub +3|<|<3|\| w której prawie każda postać jest bardziej badziewna niż Kai czy Taven.
A jak ktoś gra i w Mortal Kombat i w Tekkena? Tak jak ja i Luna z tego forum ;)?

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 05, 2009, 04:28:50 pm »
Luna gra w Street Fightera IV :P tak mnie zlał, że już nigdy tej gry nie odpalę ;D

PS: tak samo było z MKvsDCU ale cicho szaaaa