Autor Wątek: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?  (Przeczytany 40372 razy)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 05, 2009, 04:46:28 pm »
Słyszałem, że dobry jest SF4. Ja czekam na wersję PC, ma niedługo być.

Co do Tekkenów czy SC, to też lubie w nie czasem pograć. Ale wolę mortale, bo sa ciekawsze postacie, specjale i fatale. W tych innych 3D mi brakuje tych linek, mrorzeń, teleportów czy firebali. Po co mi 1000 różnych ciosów na 1 postać, jak i tak wszystkiego nie opanuję, mi wystarczy kilka specjali, ze 3-4 combosy i mogę grać.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 05, 2009, 04:58:37 pm »
To, że Luna gra w Street Fightera nie oznacza, że nie gra również w Tekkena :). A co do samej gry Tekken, to jest o wiele bardziej grywalna niż Mortal Kombat od Deadly Alliance. Po prostu jak chcę pograć w dobre mordobicie to odpalam Tekkena

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 05, 2009, 04:59:50 pm »
i za to my kochamy Mortal Kombat, właśnie za tą inność, tutaj nigdy nie było wypasionego systemu, wszystko było zawsze proste, na jedno kopyto, dla tego nie rozumiem oburzeń niby fanów itp... dla mnie MK nie ma skaz ;)

Co do SF IV ;D nie mam do niego sił, już go nie odpalam, bo poza grafiką nie przemawia do mnie ten jego system. Nie lubię grać w gry, w które trzeba się męczyć i ćwiczyć godzinami po to, aby coś wyszło. Gra ma mi sprawiać przyjemność po ciężkim dniu, tak jak robi mi to MK od lat ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 05, 2009, 05:16:13 pm »
Nie nazywaj mnie i Death Dealera niby fanami. Bo to, że mamy pewne obiekcje co do gry, nie umniejsza w żadnym stopniu naszego uwielbienia do Mortal Kombat. To my chcemy nakręcić film Mortal Kombat w wakacje z własnych środków, to my mamy plakaty filmowe z filmu Mortal Kombat, to my mamy numery Secrety Service traktujące o Mortalu w koszulkach i to my mamy ściany wielbiące Mortal Kombat. Nie mówiąc już o graniu w MK praktycznie codziennie przez sieć czy o codziennych rozprawach o Mortalu. Naprawdę nie stosowne jest to co mówisz Davidkozie. To, że inni narzekają na serię to jest właśnie domena prawdziwych fanów. Bo branie wszystkiego takie jakie jest to zakrawa o sekty, gdzie członek zakłada, iż wszystko co robi/mówi guru jest najświętszą prawdą. Na szczęście wolny człowiek ma własne zdanie i poczucie obiektywizmu, zatem jeżeli źle się dzieje, to może to z czystym sumieniem stwierdzić i opisać. Polskę też kochamy, lecz nie przeszkadza nam to w krytykowaniu rządu który nią kieruje. Czy to czyni nas mniejszymi patriotami? Żebyś zrozumiał porównaj tę analogię do firmy Midway i produktu Mortal Kombat. Gra Mortal Kombat to taka ojczyzna, kochamy ją bardzo. Grą kieruje firma Midway która jest w tym przypadku "rządem". Jak mi się nie podoba utrata suwerenności wraz z wstąpieniem do Unii Europejskiej i przyjęciem praw UE ponad konstytucję 3 maja, tak nie podobają mi się owoce pracy firmy Midway po tytule Trilogy. W pierwszym przypadku efekt polityki idącej naszego kraju kreowany jest przez rząd i to w Polsce mi się nie podoba, tak w drugim przypadku polityka firmy Midway również mi się nie podoba. Nie czyni mnie ww. ani mniejszym patriotą, ani mniejszym Polakiem, bo kocham Polskę i jej przeszłość. Tak samo nie czyni mnie mniejszym fanem od Ciebie negowanie czegoś w Mortal Kombat, bo kocham Mortal Kombat i jej przeszłość. Zrozumiałeś już? Nie sztuką jest branie każdego kiczu który nam serwują, prawdziwy fan widzi rysy na szkle i o tym nie boi się dyskutować.
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2009, 05:19:03 pm wysłana przez Adept »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 05, 2009, 05:25:55 pm »
Adept wrzuć na luz, ok? nie czytasz ze zrozumieniem i od jakiegoś czasu cały czas na mnie wyskakujesz, z resztą gadaj sobie co chcesz i jak tam chcesz, tyle

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 05, 2009, 05:33:26 pm »
Gdzie przeczytałem bez zrozumienia?
dla tego nie rozumiem oburzeń niby fanów itp...
Teoria1 - Ja się oburzam i inni w tym temacie
Wniosek1 - Stwierdzasz to o piszących w tym temacie
Konkluzja1.1 - Skoro ja się oburzam pewnymi aspektami gry Mortal Kombat to stwierdzenie "niby fan" kierujesz do mnie.

Proste prawda? Gdzie więc czytam bez zrozumienia? Poza tym nie przesadzaj, nie wyskakuję na Ciebie, tylko Twoja opinia o "niby fanach" jest krzywdząca i uderza w krytykujących fanów w tym temacie.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 05, 2009, 05:45:19 pm »
OK i niech tak będzie, przyznaje Ci rację, a będę nazywać ludzi tak jak ja chce, bo mam do tego prawo, a to, że ktoś ma coś do tego to mi to po postu lata, tyle

idę sobie posłuchać muzyki  ;D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 06, 2009, 11:28:02 am »
"I nadeszła Wojna w Niebie i jeden Elder Gods starł się w walce z drugim. I walka na argumenty nie mała końca aż spostrzegli Bogowie że się nie przemogą i postanowili zakończyć wojnę porozumieniem. I odstąpił jeden i drugi od swej nienawiści i udał się każdy do swego sanktuarium by zająć się swym przeznaczeniem. I nastał pokój który nie przeminie aż do kolejnej walki. A widząc to istota zwana Czarnym Lordem, ta która zaogniła konflikt, pojęła iż tą walkę przegrała i udała się w odosobnienie by poprawić swój humor Złotym Trunkiem Śmiertelników i odczekać do kolejnego dogodnego czasu...."

                                                                   Czarna Księga Lorda  rozdział 3, wers 15

Luna

  • Gość
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 24, 2009, 10:10:49 am »
[img=http://img269.imageshack.us/img269/259/failo.th.png]

Może nie w MK, ale w tym, ze ludzie nie mają szacunku do tej zacnej serii. DAMN! No żeby tak na onecie kopać mój tytuł ukochany! WTF??

Swoją drogą to witam ponownie po przerwie:)

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 04, 2009, 09:10:24 pm »
i za to my kochamy Mortal Kombat, właśnie za tą inność, tutaj nigdy nie było wypasionego systemu, wszystko było zawsze proste, na jedno kopyto, dla tego nie rozumiem oburzeń niby fanów itp... dla mnie MK nie ma skaz ;)

TAK!
Niemal jedyny tak doskonały i KOMPLETNY system walki to MK-(...)-MKT, kto tego nie kuma ten chuja kuma :D
Drugi taki system -> wszelkie mutacje Street Fighter II. I nie żadne tam Alpha/Zero2, nie EX2 tylko stara dobra dwójka, która swoją szczytową formę osiągnęła w edycji Super Street Fighter 2 Turbo.

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 11, 2009, 11:41:06 pm »
Gdy ktoś grał Smoke w MK3U na salonie gier...i robił pewnie powtarzający się element:)
Fajnie się vs z taką osobą grało hehe...było wiadome co zrobi.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 12, 2009, 11:15:12 am »
Pewnie chodzi ci o to, że robiło się odskok z wyciągniętą nogą, wtedy komputerowy rzpeciwnik zawsze puszczał pocisk. Wtedy szybko teleport, harpun, HP, HP, LK, HK, LP. I znowu odskok..... Podobnych metod na wygrywanie jest znacznie więcej w tej grze.
Te kompy cepowato trochę zrobione w UMK3 i MkT.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 12, 2009, 07:14:55 pm »
Co mnie wkurwia w mortalu?? To że z każdym nowym mortalej jest coraz gorszy!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 12, 2009, 07:24:11 pm »
No nie powiedziałbym, że jest aż tak źle. My tutaj z chłopakami codziennie gramy w MKvsDC Universe i fana mamy niesamowitego. Dwie, trzy godziny lecą bardzo szybko. Gra jest świetna jak grasz tak jak my sobie gramy.

Oby kolejny MK9 poszedł tą samą drogą co MKvsDC z jednym wyjątkiem. Oczywiście bez łączenia z innym światem ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 12, 2009, 07:30:31 pm »
Co mnie wkurwia w mortalu?? To że z każdym nowym mortalej jest coraz gorszy!
Amen!