Autor Wątek: Mortal Kombat 4 ...  (Przeczytany 72138 razy)

Offline bongo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 20, 2008, 04:45:49 pm »
Czy ktoś z was gra jeszcze w mk4 ?? ja ostatnio jak nie ma pomysłu na granie to odpalam właśnie to cudo :P hehe .. nie wiem czemu zawsze mam jakieś przerwy ale od 2001 roku cały czas wracam do tej gry :)

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 20, 2008, 06:24:53 pm »
Wątpię ;D żeby ktoś w to grał na moje to najgorsiejszy mortal

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 20, 2008, 06:29:42 pm »
To chyba nie grales w MKSF

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #93 dnia: Kwietnia 20, 2008, 06:38:16 pm »
Jedu Sindel, mów za siebie.
Ja gram w Mk4, i do dnia dzisiejszego grałem w niego częściej niż we wszystkie nowe części razem wzięte ;)
Według mnie jedna z najlepszych części :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #94 dnia: Kwietnia 20, 2008, 08:05:11 pm »
Nie mogę powiedzieć że gram w czwórkę codziennie ale często do niej wracam. To od niej zaczynałem gdy miałem te 11 lat i darzę ją wielkim sentymentem. A na pewno MK4 nie jest najgorszym Mortalem.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 11, 2008, 03:19:05 pm »
Nie mogę powiedzieć że gram w czwórkę codziennie ale często do niej wracam. To od niej zaczynałem gdy miałem te 11 lat i darzę ją wielkim sentymentem. A na pewno MK4 nie jest najgorszym Mortalem.

Ja również zacząłem od czwórki, ale jak miałem może 8 lat xD
Dzisiaj też w nią sobie pogrywam i dla mnie jest to najlepszy mortal w jakiego grałem do tej pory.
Co prawda teraz nie ma już tej frajdy, a właściwie już dłuższy czas nie ma frajdy z odkrywania sekretów, a to dlatego, że mam już od kilku lat internet i znalazłem wszystkie porady, jak odkryć Goro, Nooba itp.
ps. Ale jeszcze do tej pory cieszy, jak można komuś przetrzepać skórę, myślę, że jeszcze bardziej gra powróciłaby do łask, gdyby było fajne online.

Offline ZABIYAKA

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #96 dnia: Października 08, 2009, 11:10:29 pm »
A ja sobie właśnie zainstalowałem i sobie pykam ^^ :D ;D ...a za chwile zacznę szukać "kopii zapasowej" ;D MK4 na jakimś torrencie co by MK4Enhanced poszło. Yoł  8)

Offline kemot722

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 36
  • Musisz uwierzyć, że możesz WIĘCEJ!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #97 dnia: Września 19, 2010, 09:08:26 pm »
Mortal Kombat 4 to bez wątpienia jeden z moich ulubionych części smoczej serii, a to głównie dzięki klimatowi (areny, muzyka), wykończeniom (tylko brutalne Fatality) i nowym ciekawym postaciom (niedotyczy Jarka).

Zmiany w systemie sterowania uważam za porażkę. Polecenia "Step in" i "Step out" są pozbawione płynności, co nie pozwala na pełną swobodę w wykorzystywaniu trzeciego wymiaru podczas walki. Osobiście stosuję te opcje głównie by podejść do leżących na ziemi przedmiotów.

Czy broń sie wyciągnie, czy nie i tak można sie tak samo dobrze bawić. Oczywiście ciosy bronią stanowią oryginalną formę przedłużenia combo, ale dopiero w Deadly Alliance broń ma przysłowiowe "ręce i nogi".

Fabuła według mnie jest atutem gry. Ile razy z rzędu Shao miałby otwierać wrota między Ziemią, a Outworld. W MK4 Shinnok z pomocą nowego czarodzieja (już nie Shang'a, tylko Quan Chi) ucieka z Netherealm, by dokonać zemsty na tych co go wygnali z panteonu starszych bogów. Odświeżona fabuła to i nowe postacie: drugi bóg w obronie Ziemi, kolejna panienka w kostiumie kąpielowym tym razem żółtym i inni.

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #98 dnia: Września 22, 2010, 03:15:22 pm »
Dla mnie także jest to jedna z lepszych części mk. Podpisuję sie pod wszystkim, co napisal Kemot ( prócz słabych postaci, bo do nich, prócz Jarka, zaliczyłbym jeszcze Kaia bez jaja). Według mnie nagonka na tę część wynika w dużej mierze z  tego, że zbyt wiele po niej oczekiwano, miała ona konkurować z Tekkenem 3 i ludzie spodziewali się rewolucji. Kiedy okazalo się, że wbrew pozorom niewiele się zmieniło, uznano ją za słaby tytuł. Więc rewolucję dostali w postaci MK:DA....
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2010, 07:26:12 pm wysłana przez Martins »

Offline filipq007

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #99 dnia: Września 26, 2010, 05:28:46 pm »
Dla mnie to jedna z lepszych częsici i mam problem z podnoszeniem pszedmiotówczy ktoś mi pomorze w tym wstydzie :-[

no bez przesady... po oczach razi - admin
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2010, 05:33:17 pm wysłana przez Bodzio »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #100 dnia: Września 26, 2010, 07:38:46 pm »
Kucasz + Run
Btw . Ile masz lat że takie karygodne błędy w zdaniu popełniasz? "Pszedmiotów", "Pomorze" ?
WTF.? Polecam Ci ściągnąć Mozille Firefox, od razu podkreśla błędy które wręcz należy poprawić ...

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #101 dnia: Września 27, 2010, 12:49:36 pm »
Cobra - ty też mistrzem ortografii i gramatyki nie jesteś z tego co widzę;p Też ściągasz Firefoxa:D?

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #102 dnia: Września 27, 2010, 03:59:38 pm »
Mistrzem nie jestem no ale takich błędów nie popełniam.
I nie, nie posiadam Mozilli, lepiej mi się korzysta z Opery :)

Edit : Nie posiadam również tej najnowszej opery...
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2010, 07:07:17 pm wysłana przez Cobra »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #103 dnia: Września 27, 2010, 06:39:53 pm »
Najnowsza Opera też poprawia błędy.

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 4 ...
« Odpowiedź #104 dnia: Września 27, 2010, 06:58:09 pm »
Skończcie już z tymi postami o ortografii bo nie o tym jest temat ;)

Co do MK4, wgniotło mnie w fotel pamiętam godziny spędzone przy tej wspaniałej grze :) Grafika wypasiona jak na 97 po prostu MASAKRA!! Ścieżka dźwiękowa zasługuje na szczególną uwagę, jest bardzo dobra jak dla mnie wręcz boska. A co najważniejsze grywalność jest doskonała, gra wciąga i to strasznie...

Jedyne co mi się w tej grze nie podobało to to że Goro jest silniejszy od Shinnoka, fatalny błąd twórców ;/