Autor Wątek: Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero = Najlepszy mortal!  (Przeczytany 43090 razy)

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 21, 2008, 12:14:09 pm »
Mi "Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero" się tez podobała. Chociaż była strasznie niedorobiona w wielu miejscach. Uważam, że gra ma naprawdę potężny potencjał, który nie został wykorzystany prawidłowo. Pierwsza misja była wyśmienita pod względem klimatu, walka ze Sorpionem;) świątynia wiatru i ta misja z pomieszczeniami wyplenionymi wodą gdzie  często wspinało się po linach tez były niezłe - i ta muzyka w tych misjach. Przeszedłem grę razem z kumplem, bo nie podobały mi się ostatnie misje - niepotrzebne lasery, roboty, później nawet jakieś jaszczury - dla mnie to było co najmniej nieprzyjemne. Szkoda, że gra nie miała tak dopracowanego i precyzyjnego systemu kierowania jak MK2 czy MKT, szkoda, że system rpg był taki szablonowy i ubogi, szkoda, że ostatnie misje nie trzymały klimatu pierwszych, szkoda, że nie było więcej zagadek logicznych. Szkoda:( Była by to jedna z moich ulubionych gier spod znaku smoka MK. Ogólnie jestem na "tak";)

Dla mnie MK:Shaolin Monks była niezła, ale klimatem ustępowała mitologiom. Z resztą chyba nie powinienem ich porównywać, więc... Powiem tylko tyle, że dużo większy klimat Mortal Kombat czułem grając mitologie.

Chciałbym żeby znaleźli się ludzie, którzy by kontynuowali ten kierunek w którym podążał MK:MS i ulepszali go. - może Skorpion?;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2008, 05:15:40 pm wysłana przez deathdealer »

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #16 dnia: Września 17, 2008, 10:29:57 pm »
Dlaczego ani na MKCenter, ani na MKPL nie ma wzmianki o mozliwości pokonania Shinnoka, kiedy ten juz przemieni się w potwora?

Przypominam, że potwora mozna zgładzić, używając ciosu POLAR BLAST (trzeba byc dość blisko przemienionego Shinnoka). Jednak ten specjal zabiera nam cały pasek energii potrzebnej na zamrażanie. Trzeba więc szybko, po każdym takim ciosie, użyć tzw. URN (takie zielone :P), by odnowić dolny pasek z energią. POLAR BLAST 3 czy 4 razy i Shinnok załatwiony :)

To w sumie żadna informacja, chociaż... Po jego kompletnym pokonaniu, po napisach końcowych jest pewien bonus :P
Jest jeszcze kilka 'sekretów' w tej części, ale na razie nie będe o nich pisać... 

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #17 dnia: Września 17, 2008, 10:37:09 pm »
Cholera jasna, jak i wstyd że nie mam tej gierki......
Ma ktoś może jakieś informacje skąd ją dostać....
Dajcie znać.......

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #18 dnia: Września 18, 2008, 05:59:04 am »
Na necie nigdzie nie ma ? W sumie to google powinno znaleźć. Sa 2 wersje mniejsza na Nintendo (z obrazkami zamiast filmików) i na większa na PSXa. I do obu oczywiście emulator.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #19 dnia: Września 18, 2008, 05:25:31 pm »
Ninja-spectre, mówisz do człowieka który gubi się w telegazecie.....

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #20 dnia: Września 20, 2008, 02:32:48 pm »
Ninja-spectre, mówisz do człowieka który gubi się w telegazecie.....


Mam na płycie, wersję PSX i emulator..... kiedyś Ci podeśle płytkę razem z Batman TAS ;P.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #21 dnia: Września 20, 2008, 03:35:46 pm »
Złoty człowiek  :) :) :) :) :)
To czekam.....

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #22 dnia: Września 23, 2008, 09:20:57 am »
Najbardziej niedoceniany Mortal. Jedna z najlepszych pozycji na PSX, udany mix MK i Prince of Persia z elementami RPG. O dziwo, kiepskie recenzje w ówczesnej prasie (wyjątkiem jest nasz rodzimy SS, gdzie MKMSZ zarobił mocne 8/10), zwłaszcza przy entuzjestycznym przyjęciu kiepskiej i przecenionej MK4. Ludziska się nie znają ::)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #23 dnia: Września 23, 2008, 09:14:52 pm »
Pamiętam jak w wydaniu specjalnym Polskiego OPSM poświęconym "grom walki" zjebali MKM. Głupie chuje napisały że jest zakałą serii i że zszargał jej dobrą opinie... Matoły siliły się przy tym na pseudo zabawne docinki [może dla ich prostackich łbów i były śmieszne] i mądre komentarze znawców tematu [tyle że te wyszły przemądrzałe]. A najlepsze było w ramce podsumowującej: Grafika - 1/10, Grywalność - 1/10, Brutalność - 1/10 . Za to +3|<|<3|\| na następnej stronie dostał z brutalności dyche....

Jak mówi stare zatteriańskie przysłowie:
Szkoda słów
na kretynów.....

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #24 dnia: Września 24, 2008, 03:24:13 pm »
Mnie tam MK:M nie przekonał do siebie, nie mówiac już jak bardzo odchodzi od orginału to jeszcze to sterowanie... Woła o pomste do nieba ALE! pamietajmy ze nasze MK:M wprowadziło kilka nowych postaci z czego wiekszosć wystąpiła w MK4 ;) Pomijajac Sareene czy jak ona tam sie pisze bo ta była dopiero w MK:TE ;)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #25 dnia: Września 26, 2008, 09:30:02 am »
Dla mnie MK Mythologies był jednym z lepszych. Pamiętam to do dziś majówka 98r Gierkę męczyłem przez całe dwa dni. :)

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 04, 2008, 05:52:35 pm »
Więc ja sie teraz pobawie w krytyka:
''Ta gra jest totalnym gównem,nie dość ze dali jedną grywalną postać to najgłupszą postać ja wolałbym np.Scorpion/Replite/Kitana/Cyrax/Sektor albo najlepiej całą grupe najlepszych postaci z MK Trilogy.Ja bym dał tej grze 1 na 10 możliwych !'' Tekken Kombat

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 06, 2008, 07:34:04 pm »
Ja pierdolę...
::świst opadających rąk::

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 06, 2008, 07:38:36 pm »
Według mnie jest to bardzo dobry Mortal klimatyczny i ciężki do przejścia jeszcze pamiętam jak całymi dniami grałem w te grę

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: MKM Sub-Zero = Najlepszy mortal!
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 06, 2008, 08:22:40 pm »
Bo gra jest świetna - genialne cut-scenki (ostatnia z Shang Tsungiem to sam miód!), świetni bossowie (zwłaszcza Water God korzystający z sekwekcji kombo Jaxa, rozpadający się na krople), alternatywne rozwiązania fabularne zależne od dokonania fatala, udane nawiązania do Prince of Persia, śliczna grafika, klimatyczny artstyle... jedna z najlepszych pozycji na PSX ever.