Autor Wątek: Jak pokoanć Shao Khana w Story  (Przeczytany 19541 razy)

Offline Fatality

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Jak pokoanć Shao Khana w Story
« dnia: Grudnia 10, 2011, 09:14:22 pm »
Mam poważny problem gram w story mam najtrudniejszą walkę jaką miałem w tym trybie gry piekielnie ciężka a problem się nazywa Shao Khan walczę tą słabizną Reidenem ,który jest sto razy słabszy od Shao Khana nie mam pojęcia jak go rozwalić już tyle razy próbowałem ,ale nawet nie udało mi się wygrać jednej rundy porażka ,że bym miał lepszą postać bo ten Reiden jest za słaby macie jakieś propozycje jak go zabić coś mu zabieram życia nie mówię że nie ale co z tego  >:(.

Offline Kokoju

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Jak pokoanć Shao Khana w Story
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 11, 2011, 11:59:36 am »
Ja używałem kombinacji teleport+kopnięcie (na PS3 kółko, na Xboxie B). Często jej używałem jak Shao Kahn wykonywał jakąkolwiek akcję. Ba, jak jest cios z armorem, często można wykonać dwa kopnięcia. Były inne ciosy używane w czasie walki, ale teleportem i kopnięciem wygrałem większość walki. Aha, i nie można teleportować się, gdy Shao Kahn jest gotowy do ciosu. Wówczas po tym, jak zakończymy teleportację, ten zaserwuje nam cios z bara czy coś w tym stylu. Trzeba więc wykonać teleport wtedy, kiedy Shao Kahn się przygotowuje do ataku, np. rzuca młotem, włócznią czy kopie.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Jak pokoanć Shao Khana w Story
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 11, 2011, 12:15:12 pm »
Chyba najprostszy sposób na pokonanie Shao to walka na dystans i spam kulkami, trochę monotonna ale bez problemu go pokonasz, kulka, unik (najlepiej skok nigdy blok) i tak aż do skutku  :)

Offline Fatality

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Jak pokoanć Shao Khana w Story
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 11, 2011, 01:37:52 pm »
Aha spróbuję tych sposobów może jakiś da mi wygraną dziękuję za pomocne rady jeszcze powiem ,że gram na X-Boxie 360  ;).

Offline Anevis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cunston
Odp: Jak pokoanć Shao Khana w Story
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 12, 2011, 09:18:17 pm »
Mam uniwersalną taktykę( może monotonna, ale prosta)na Shao Kahna w mk9  8). Po uppercutcie:
1) Shao Kahna odrzuca, wystarczy dać x2 dash w jego stronę
2) Imperator próbuje zrobić wakeup atak, więc my odrazu(po dashu) go przeskakujemy
3) Mając chwilę wsadzamy kolenego uppercuta
4) Powtarzamy czynności ;o

Zawsze jak z nim walczę to tak robię ;o.

Offline Fatality

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Jak pokoanć Shao Khana w Story
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 17, 2011, 09:17:39 pm »
Dziś udało mi się go pokonać ledwo,ledwo ale liczy się wynik drugą rundę ledwo co wygrałem miałem praktycznie zero hp ,ale jakimś cudem zawaliłem mu supermena i go pokonałem i poczułem wielką ulgę w końcu udało mi się go przejść   ;).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2011, 09:37:15 pm wysłana przez Fatality »

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Jak pokoanć Shao Khana w Story
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 25, 2011, 04:54:02 pm »
Ja też go nie mogę rozwalic :p Próbuje i próbuje i Dupa

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Jak pokoanć Shao Khana w Story
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 08, 2012, 03:17:11 pm »
Ja go pokonałem tak:
Teleport,Uppercut i tak do skutku.... lecz nie poonasz go z Flawlesem...

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Jak pokoanć Shao Khana w Story
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 15, 2012, 03:27:57 pm »
Trzymać się go blisko jak wstaje odrazu przeskoczyć wtedy na 80% bedzię chciał jebnać cię z młotka i wtedy robisz kombo np za 37% i tak do skutku bardzo łatwy jest moim zdaniem nigdy nie brać go na odległość no chyba ze grasz Raidenem lub podobna postacią z TP wtedy gdy chce rzucić młotkiem szybki tp i kombo zawsze dziala chyba że robi tą szarże nie wiem jak się to nazywa wtedy trzeba przyjąć pare batów na plecy ;]

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Jak pokoanć Shao Khana w Story
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 15, 2012, 08:55:52 pm »
Ogólnie jest taki myk (błąd w grze czy coś), że wystarczy trzymać dystans na maksa i ciskać projetcile podskakując nad młotkiem i kucając pod włócznią i cała filozofia. Jak się nie będziemy zbliżać, to on nie podejdzie.

Co do fawlessa - jest filmik na yt, gdzie koleś pyknął 300 zadanie w wieży na flawlessa...


Offline Anevis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cunston
Odp: Jak pokoanć Shao Khana w Story
« Odpowiedź #10 dnia: Października 05, 2012, 02:00:18 pm »
^ hehe czuję się jakby ktoś rzucił wyzwanie na forum . Z Mileeną najtrudniej, bo jednak nie zawsze da się ją uniknąć ;s