Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 3D

MK:DA vs MK:D vs MK:A -która jest najlepsza?

(1/11) > >>

papa_snejk:
tutaj piszemy nasze za i przeciw. co nam sie podoba, czego nienawidzimy i co chcielibysmy zmienić. zapraszam do pisania

Maniak:
Wiec tak: MK5 zrobił dlamnie bardzo pozytywne wrazenie, w szczegulnosci ze był to pierwszy MK na konsole nowej generacji (teraz już starej) Bardzo mi się podobały Areny w MK5 były bardzo klimatyczne. Autorzy chcieli odwzorować klasyczny MK1 i im się to udało. MK5 był bardzo dobrą grą. Też tak uwazaja ztarzy wyjadacze MK np: Gulash, Pablo. W prawdzie było mało tajnych ciosów ale wszystko grało i nikt nie nażekał, przypomne ze to był rok 2002.

W roku 2004 Wyszedł MK Deception. Gra dlamnei myła lepsza niż MKDA. Powrucili troche do klasyku, dodali wczesniejsze ciosy, dodali starsze postacie i nowe klasyczne areny. Dodali interaktywne areny. Hara-Kiri, i dwa bonusy Szachy, oraz tetrisa, Sam w prawdzie w to nie grałem ale zato dziewczynie sie podobal tetris:-) Gra była dla mnie rewolucja. i sama gra miała swietny klimat, grałem i nei nażekałem na nic jedynie tylko że mogli by dodać troche posatci, ale to nie sa wady gry. Wiec gra THE BEST. Puzniej ulepszyli MK Deception na konsole Game Cube dodali dwuch bossow Goro i Shao Kahn. Jak zobaczyłem ich fatale i Hara-Kiri to spadłem z krzesła. Teraz ma byc MK Unchained nic innego jak ulepszony MK Deception tak jak MK3 i UMK3. Wiecej postaci: Frost, Jax, Kitana, Goro, Shao, Blaze i nowy tryb endurace. Gra sie zapowiada swietnie bo sam MKD jest swietny.

MK ARMAGEDDON - 2006 Wiecej odieli od MKDA niż dodali nowe plansze to mozna ich policzyc na palcach. (bo nie licze tych z MK Conquestu, bo takie to moga byc ale o pare lat wczesniej. Nie Dodali wszystkich aren z MKDA i MKD wiekrzosc nie dodali, jedynie dodali reszte postaci. i to jest ich cala rewolucja. Co oni robili od 2004r Zamiast sie skupic na konkretach to oni sobie zrobili Kombat RAcer na poziomie Crash Team racink z 2001r. Nie bede juz tak nazekał na MKA, ale spodziewalem sie cos w stylu MK Trilogy tylko na rok 2006 a nie przeprogramowane postacie. To miał byc ARMAGEDDON konczacy serie na konsole starej generacji, nie ktorzy do dzis graja w MKT bo jest podsumowaniem Mortali 2D i mamy wszystkie posatcie, areny i jest zajebiscie, A Armageddon kto by wniego gral za 10 lat. MKT wyszedl 1996r i gramy do dzis, a w MKA bedziemy grali dopuki wyjdzie nowy MK8, albo i to nie po przeniesiemy sie na wczesniejsze czesvci, MKA jest dobry ale jak dlamnie ma za duzo bledow ktorych niestety nie moge wybaczyc, wiec pozwole stanac sobie na MK Unchained, i kotowac starego poczciwego Mortala.


2002 - http://www.gallerymk.cba.pl/mk5g.htm
2004 - http://www.gallerymk.cba.pl/mkdg.htm
2006 - http://www.gallerymk.cba.pl/galaarm.htm

beru:
Deadly Alliance był świetny, ale z perspektywy czasu głównie dlatego, że był pierwszy i innowacyjny. Świetne wykonanie postaci i aren robiło niesamowite wrażenie. Brak uppercutów, teleportów itp. (np torpedy Raidena), tylko jedno Fatality i koszmarny tryb konquest trochę psują jednak efekt.

Deception, ze swoimi świetnie zrobionymi postaciami, o wiele lepiej animowanymi niż w DA, i arenami (DEATH TRAPS!!!) byłby idealny... gdyby nie ten przeklęty konquest i ten popapraniec Shujinko...

Dlatego o włos wygrywa u mnie Armageddon, ze swoimi wszystkimi postaciami, świetnymi arenami, całkiem znośnym motorem kombatem i konqustem, w który ma się ochotę pograć, choćby dla odmiany od katowania trybu Ardace czy walk online.

Mileena:
MK:DA - Pierwsza gra w pełnym 3D. 23 postacie w tym 2 ukryte.Mamy Dostep do alternatywnych kostiumow.Pieknie zrobione areny.
Umnie MK:DA ma sporo minusow.Areny nie maja death traps(wiem pewnie bedziecie sie mnie teraz czepiac),Malo ukrytych ciosow.Mini gierki sa fajne ale u mnie zadko wystepuja,tryb konquest calkiem zwalony :/

MK:D - To juz bylo boskie.Moze i nie wzieli tu postaci z MK:DA ale spotykamy tu juz postacie z gierek 2D.Wymyslono nowe zakonczenie walki Hara-Kiri ktore mi sie podoba ;],Areny maja death traps,Mini gierki mozna sobie wlaczyc kiedy chcemy.Alternatywne kostiumy, moim zdaniem sa fajne.Tutaj tryb konquest jest lepszy.Miedzy innymi zwiedzamy tu przerozne swiaty: Earthrealm,Netherrealm,Chaosrealm,Outworld,Orderrealm i Edenia.Podczas naszej wyprawy przechodzimy treningi.

MK:A - Najlepsza czesc jaka widzialam.62 postaci(nie liczac KAF),Nowe wspaniale areny,Tryb konquest(troche krotki),Motor Kombat.Poprostu rewelacja!Brak mi slow!Motor Kombat jest bardzo fajny,Alternatywne kostiumy sa boskie,konquest tez niezly,robienie wlasnej postaci, najlepsze.Areny tutaj tez maja death traps.Malo wzieli aren z MK:D a z MK:DA zadnej.Piekna grafika,wybor zawodnikow podobny do MK:T.

Wiec moim zdaniem MK:A to naj najlepsza gra na calym swiecie.Zobaczymy jaka bedzie MK 8...

franqey:
MK:DA - Mimo że nie było tylu bajerów co w MK:D i MK:A , to jednak niczego mi nie brakowało. Natomiast w MK:D spieprzyli nowe postacie , a w MK:A tylko jeden styl i brak wielu świetnych aren

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej